Poraďte mi s uspáváním...

16.10.19 17:04

Poraďte mi s uspáváním...

Ahoj mam devíti měsíční dcerku a uspávala sem ji ještě před pár dny v náruči napít a pak usla a teď zkouším dát do postýlky pak začne brečet únavou dávám jí napít Dudu a usne ale až po půl hodině..dělám něco špatně a je v pořádku že z únavy začne hrozně plakát??předem děkuju za vaše zkušenosti a rady..k

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

134
16.10.19 17:27

@Jankristyna Mě taky chvíli brečí syn než usne. Nevím jestli zuby, nebo nemůže zabrat. Ale většinou do 5-10 minut usíná. Občas usne při mléku. Dudlíky nemáme a nechceme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 18:02
@LLucikkk píše:
@Jankristyna Mě taky chvíli brečí syn než usne. Nevím jestli zuby, nebo nemůže zabrat. Ale většinou do 5-10 minut usíná. Občas usne při mléku. Dudlíky nemáme a nechceme.

Tak bez Dudu je to jednodušší a někdy i lepší když není naučen to vám zavidim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 18:06

Spíš je zvyklá na to usínání v náruči a najednou to nemá tak se jí to nelíbí. Já si dávám malou k sobě do postele tam mi vypije sunar a někdy usne u toho tak jí přenesu do postýlky a někdy když to vypije a hned neusne tak jí dám pusu na dobrou noc a odcházím, něco si tam 10 minut povídá a pak usne a dudlik nemá. Chce to jen čas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 18:13

Ja jsem nejdriv uspavala kojenim a pak kdyz jsem zacala UM na noc kolem toho 6m tak jsem ji mela na nohou na polstarku a trosku s ni hybala, byla zvykla na muj pohyb. Dudlik nemela nikdy a vzpominam jak starsimu jsem ho dokola v noci podavala, takze jsem rada, ze tentokrat bez nej:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
16.10.19 18:40

@Jankristyna Měl ho jako miminko, části to bylo jediné co zabralo na spaní. Teď mu bude 5 měsíců a už tak 2-3 měsíce ho nemáme, úplně ho odmítá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 18:49
@LLucikkk píše:
@Jankristyna Měl ho jako miminko, části to bylo jediné co zabralo na spaní. Teď mu bude 5 měsíců a už tak 2-3 měsíce ho nemáme, úplně ho odmítá

Aha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 18:50
@kytkalenka píše:
Ja jsem nejdriv uspavala kojenim a pak kdyz jsem zacala UM na noc kolem toho 6m tak jsem ji mela na nohou na polstarku a trosku s ni hybala, byla zvykla na muj pohyb. Dudlik nemela nikdy a vzpominam jak starsimu jsem ho dokola v noci podavala, takze jsem rada, ze tentokrat bez nej:-)
@Simonkaa01 píše:
Spíš je zvyklá na to usínání v náruči a najednou to nemá tak se jí to nelíbí. Já si dávám malou k sobě do postele tam mi vypije sunar a někdy usne u toho tak jí přenesu do postýlky a někdy když to vypije a hned neusne tak jí dám pusu na dobrou noc a odcházím, něco si tam 10 minut povídá a pak usne a dudlik nemá. Chce to jen čas

Ale jestli je vporadku že pokaždé i v naruci mi brečí a i ta doba uspávání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 19:00

To můžou být zoubky, ta moje je taky teďka protivná. Rostou jí zuby. Taky záleží jak ti spí přes den že pak nemůže zabrat a jestli jí do toho rostou zoubky tak jí to trápí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 19:20

Brečí před spaním už od narozeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
16.10.19 19:39

@Jankristyna Taky mi řve u každého spaní od narození. Ať je to doma, nebo venku, v autě. Je to jedno. A pak mě odmění 20-30 minutami :lol: :lol: Venku spi tak 2 hodiny. Snad z toho vyrostou.. Ale tohle se zubům připisovat nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
16.10.19 20:37

Mám tříměsíční holčičku a přes den už toho moc nenaspi, usne tak 3× za den na max půl hodiny a je pak z toho celá přetažena a večer mi to dá najevo tím, že histericky brečí i hodinu vkuse.. jde na ní vidět že je unavená položím ji vedle sebe prikryju, dám na hlavu usinacka (ráda s ním usíná), hladím po obličeji a pustím šum.. chvilku ještě histericky brečí, ale po chvilce to přejde a z minuty na minutu spí..tak zkus :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
18.10.19 15:18

Já syna ukládám v 7 večer, dám mu do ruky flašku s mlékem a pustím mu na televizi pohádku. Jenom takhle večer. Do konce pohádky skoro vždy usne.
Občas se stane, že zařve před spaním kvůli zubům, nebo během spánku, dostane gel a vše je ok.
je dobrý udělat si prostě určitej rituál na který si navykne a časem pochopí, že je čas spát.
Od té doby, co jsem mu začala pouštět večer pohádku, tak mám skoro pořád večery bez breku a v klidu usíná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama