Poraďte s autosedačkou

5.1.07 12:56

Poraďte s autosedačkou

Zdravím všechny maminky. Mám roční dceru (9 kg), zatím používáme klasické „vajíčko“, ale už začíná být těsné :P . Nabídka autosedaček je dost široká, těžko si vybrat, takže jsem se chtěla zeptat na vaše zkušenosti s konkrétní značkou. Chtěla bych autosedačku bezpečnou, za tomu přiměřenou cenu. Nevím také, jestli je vhodnější vybírat z kategorie 9 - 18 kg nebo 9 - 36 kg. Děkuji za rady.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

830
5.1.07 13:11

Určitě je lepší volit 9-18kg, ale značku asi nedoporučím, my měli Chicco Zenith, ale prý neprošla bezpečnostními testy :? .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
5.1.07 13:25

Ahojky Drahokam, u nás je to taky dost aktuální téma, nicméně já jsem ještě žádnou nevybrala, něco málo už tady o autosedačkách proběhlo mrkni sem
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Já teď vybírám autosedačku tady, jsou nejlevnější!
http://www.autosedacky-kocarky.cz/
Doufám, že už konečně nějakou vyberu :roll:
Jo a určitě od 9-18 kg, dají se totiž krásně polohovat, ty větší už méně nebo skoro vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
5.1.07 14:07

Jestli se vyloženě nepotýkáte doma se skladovacím místem a financemi, určitě je lepší pořídit sedačku 9-18kg, prodat ji pak můžete vždycky. myslím, že někde tady v sekci autosedaček byly uveřejněné i testy sedaček, případně je lze najít v časopise D test(bývá v knihovně).

Veru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
602
5.1.07 14:32

autosedačka

Ahoj Lenko,

my volili kategorii 9-18kg (zde je odkaz na deníček od nás z deníčku)
https://www.emimino.cz/…s/story/4006.
Na jeho základě a zkušenostech známých jsme koupili Maxi cosi priori SPS a jsme spokojeni. Malou jsme do ní dali už před 1. narozeninami (neměla sice ještě 9kg, ale do vajíčka se nám už nevešla na dýlku). Sedačku máme cca 3/4 roku a mohu doporučit.

Radka a Eminka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
5.1.07 23:15

Ahojky. Vajíčko jsme měli do konce osmého měsíce, byli jsme dlouhý. Nyní máme Chicco Key 1 a nemůžu vynachválit od 9-18 kg, polohovatelná, pratelný potak, nastavitelná poloha těla i hlavy. Super. Ty více kilové nejsou vůbec nebo málo polohovatelné.
Přeji dobrý výběr… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
6.1.07 14:20

Ahoj,
my máme Maxi Cosi Priory XP už pro druhé dítě a je skvělá. V testech vycházela velmi dobře. Podle testů je taky dobrý Romer, zvláště pokud má Isofix. Chicco naopak podle testů moc dobré není, tak nevím.
Teď jsme ve třech letech kupovali Maxi Cosi Rodi a je také bezva. Nejsou ale z nejlevnějších. Doufám, že kvalita vyrovná cenu. Člověk sice vždycky doufá, že kvalitu nebude nikdy testovat, ale co kdyby?
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
6.1.07 21:01

Ano Halko, ty testy. Člověk si myslí, že když si koupí značkovou autosedačku, tak nemusí mít strach. Já nevím, jak která značka dopadla, a asi bych si jí nekoupia z druhé ruky. Já jsem to myslela tak, že jsem s ní moc spokojená a ve všech směrech mi vyhovuje. Ale jak moc je funkční (a zda testy nelžou) také zkoumat nebudu :lol:
Ahoj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama