Poraďte s vyrážkou

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 22.04.11 14:10
Poraďte s vyrážkou

Ahoj holky, prosím nevíte co by to mohlo být? Malá měla jen pár pupínků na zádech a dnes už jich má víc různě po těle. Je to takový minipuchýřek a dokola červené. Ten bílý střed je trošinku vystouplý. Jsou to jen potničky nebo spíš něco jiného? Mám doma sudocrem tak to zatím mažu tím..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 22.04.11 14:11

další

merett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.11 14:14

mě to připadá spíš jako alergie, neměla něco nového na jídlo? nebo ty pokud kojíš? nebo prací prášek atd atd… poznáš jestli to svědí? Pokud ano zkus to namazat Fenistil gelem

Eva B.
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 22.04.11 14:16

Radši bych šla k mudře…může to být i potníček, ale těžko říct…

nozu
Extra třída :D 11758 příspěvků 22.04.11 14:17

buď to budou potničky a nebo neštovice. počkej, jestli se to rozjede víc, protože to na fotkách jsou poměrně klasické pupínky pro neštovice. neštovice se ale objeví i v obličeji a ve vlasech. jinak bych ti doporučila koupit tanno hermal. je to takový šetrný tekutý pudr a je super i na potničky.
jinak s neštovicemi mám aktuálně dost zkušeností. mladší je právě má…

MegK
Kelišová 7106 příspěvků 22.04.11 14:18
merett píše:
mě to připadá spíš jako alergie, neměla něco nového na jídlo? nebo ty pokud kojíš? nebo prací prášek atd atd… poznáš jestli to svědí? Pokud ano zkus to namazat Fenistil gelem

Vidím to na alergii.
Dominik měl taky nejprve pupínky a bylo to jako potničky a nakonec to byly fleky.
Navštiv doktorku,protože to může svědit a mokvat.
Popř fenistil by měl pomoct a Oilatum krém.
Nám pomohli.

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 22.04.11 14:19

Malá pije nutrilon a jí zatím jen mrkvičku, tak jedině by to mohlo být z ní? Nebo z kaše? mám pár dnů otevřené nové balení… Asi to zkusím vysadit a uvidím :think: :nevim:

merett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.11 14:25

a jak dlouho tu mrkev ji? nebo tu novou kaši? Doporučují u nových věčí zkoušet 3 dny aby se projevila případná alergie… tak třeba bys z toho mohla vypozorovat jestli na to mělo něco vliv…

možná by bylo lepší zkusit zajet ještě k Dr, je pátek a před námi 3 dny volna abys nemusela na pohotovost :nevim:

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 22.04.11 14:33

Doktorku už dnes nestihnu :-? , ale pohotovost nemáme daleko, tak kdyby se to zhoršilo, tak se tam stavíme. Mrkvičku jí už něco přes týden :think: . A kaši jí už dýl, akorát mám pár dnů otevřené nové balení… Večer se uvidím se švagrovou, je zdravotní sestra a její dcera měla nedávno neštovice, tak to s ní proberu co to může být..

banibag2
Extra třída :D 13171 příspěvků 22.04.11 15:41

Podle fotek bych to tipla na neštovice…

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 22.04.11 17:36

NEstovice nebo stipance

Neluška
Kecalka 102 příspěvků 22.04.11 20:50

Mě to přijde taky jako neštovice

nozu
Extra třída :D 11758 příspěvků 22.04.11 21:16

tak nakukuju, jaký padl verdikt od švagrové. :-)

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 23.04.11 11:00

Tak verdikt nepadl, pupínky vybledly a nešly skoro vidět 8-o . Dnes ráno některé zmizely a pár nových se objevilo :nevim: Že by svědily to nevypadá tak vyčkávám co bude dál. Štípance mě napadly taky, ale nevím kde by k nim přišla. My ostatní nic nemáme. A ty neštovice by zas nemizely ne? Já fakt nevím. Vysadila jsem mrkvičku i kaši a dávám jen nutroš. Pokud se to nezhorší počkám do úterka a stavím se za mudrou.

blesacka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 31.07.12 13:33

@Vlkoška Dobrý den, vím, že je tato diskuse stará, ale můžu se zeptat jak jste dopadla s vyrážkou? My už to řešíme 1,5 roku s tím, že se Dr. myslí, že je to alergie na jídlo. Ale já mám velké podezření, že to jsou jen potničky. Díky za odpověď.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >