Pořídit si třetí dítko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maky9887
Nováček 2 příspěvky 22.07.19 15:35
Pořídit si třetí dítko?

Ahoj holky, snad me neceka verejny lync za tak hloupy dotaz.

Jsme spolu s manzelem 4 roky, kazdy jsme si do vztahu prinesli sve deti (mym detem je 5 a 8, manzelovo dcera je dospela a nezije s nami)

co mi skoncila materska, tak jsem se vratila do prace, uzivame si cas s detmi, ale je to pro me takove zvlastni, strasne mi chybi ten malej nošenec a rozplyvam se nad detskyma vecma - kupuju veci i kamaradkam pac proste neodolavam :roll: :lol:
(pes ani potkani nejsou to prave roztomile, to uz jsem zkusila :lol: )

Manzelovi se uz moc nechce, ze uz mame splneno. ale pokud budu chtit tak nejspis svoli.
Nedavno jsme koukali na dokument o detech s ruznymi druhy onemocneni a nejak nas to oba zasahlo, jestli nemame byt,,vdecny" ze mame tri krasny zdravy decka :nevim:

Vim, ze je tu dost maminek tri a vice deti, tak snad mi date treba nejaky pohled z jiny strany? :think:

P. S. existencne by nas dalsi dite neohrozilo

Reakce:
Uživatel je onlineAmelie30
Závislačka 3335 příspěvků 22.07.19 15:39

@Maky9887 Šla bych do toho. Pokud tvé děti (partnerovo dítě je už dospělé) nejsou nějak extrémně proti. A samozřejmě partner, ale jak píšeš, nechal by se ukecat. Nepíšeš, kolik ti je, u mě byl strop 35 let pro poslední dítě. :lol:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16257 příspěvků 22.07.19 15:41

No a pokud si pořídíte společný a rozejdete se uživíš sama tři děti? on to chce taky myslet reálně

Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 22.07.19 15:47

Hele to fakt potřebujete řešit vy dva - tipuju že na představu vlastního syna by se dal utáhnout.

Můžete jít předem na genetiku, pokud se moc děsíš nějakých rizik.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 15:50

Já řeším něco podobného. Mám dvě děti z předchozího manželství, co s námi žijí a druhého manžela, který vlastní dítě nemá. Myslela jsem kdysi, že už mám splněno, dvě děti ideál, ale chtěla bych, aby i můj současný manžel zažil dítě od miminka s tím vším. On tedy na mě netlačí, to spíš já si říkám, že dítě teď nebo nikdy (je mi 36) a přemýšlím, jak to vše udělat. Říkám si, že spíš budeme litovat, že společné dítě nemáme, než že ho máme…

Maky9887
Nováček 2 příspěvky 22.07.19 15:56

@Amelie30 deti chtej dalsiho kamose :lol:
Je mi pod 30, takze by to jeste docela pekne vyslo

Uživatel je onlineAmelie30
Závislačka 3335 příspěvků 22.07.19 16:08

@Maky9887 tak směle do toho. :srdce: :lol:

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 12439 příspěvků 22.07.19 19:33

Nešla bych do toho. Už jsi zůstala sama se dvěmi, můžeš klidně se třemi, partner po dalším zrovna neprahne, dohromady máte dětí dost, nějak mi dalsi nedává smysl.

Trojlístek
Závislačka 3979 příspěvků 22.07.19 20:16

@Maky9887 Mě na tom všem trošku zaráží, že píšeš tři… Přitom bys měla psát 4., bez ohledu na to, jestli je dospělé či nikoliv. Automaticky považuješ za vyřízené, že tvé děti jsou i jeho. Celkově k tomu přistupuješ dost bezstarostně… Nevím kolik let je příteli, s ohledem na tvůj věk ti rozumím, ale tohle je podstatná informace, která chybí. Nevidíš situaci v kontextu. Jsi ty, tvé děti a vaše potřeba, nového partnera jste postavili před hotovou věc. Mně to přijde účelové…

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16257 příspěvků 22.07.19 20:19
@Maky9887 píše:
@Amelie30 deti chtej dalsiho kamose :lol:
Je mi pod 30, takze by to jeste docela pekne vyslo

zvládneš se o ně postarat sama pokud tě i tenhle chlap opustí

Netopirek
Extra třída :D 10476 příspěvků 22.07.19 20:31

Jestliže má chlap u dospělé dítě, tak je mu kolik?
Počítáš, že je budeš muset třeba život sama? Starat se třeba i o partnera? A teda tři děti už máte, ne. Tohle by bylo 4.

andelka83
Generální žvanilka 21228 příspěvků 22.07.19 20:44
Já měla též dvě děti ( teď mají 7 a 9, jsme spolu s manželem 5,5 roku), a muž má 14 leté dítko. U nás se to měnilo. Napřed on chtěl, já ne ( byla jsem unavená z těch dvou, po RD jsem byla bez práce, pak začínala v nové..), pak zas já už jo, on ne ( že už jsou děti větší, máme čas na sebe..) a nakonec v 34 jsme se sešli, že oba jo. Dali jsme si půlrok na zadareni. Povedlo se hned. Bohužel po 4 měsících jsme o mimco přišli. O to víc nás to spojilo, půl roku na to jsme se vzali a byla jsem tehdy ve 3 měsíci. Vše dobře dopadlo, prckovi bude teď půl roku. Jsme šťastní že ho máme, že je zdravý, všechno bylo bez problémů. Sice občas si řeknu, že jsme už mohli mít brzo klid ( relativní), ale tohle miminko je ze všech dětí opravdu vytoužené. Ja jsem až v těch 34 poprvé cítila ty hodiny, a že teď miminko opravdu chci.
@Anonymní píše:
Já řeším něco podobného. Mám dvě děti z předchozího manželství, co s námi žijí a druhého manžela, který vlastní dítě nemá. Myslela jsem kdysi, že už mám splněno, dvě děti ideál, ale chtěla bych, aby i můj současný manžel zažil dítě od miminka s tím vším. On tedy na mě netlačí, to spíš já si říkám, že dítě teď nebo nikdy (je mi 36) a přemýšlím, jak to vše udělat. Říkám si, že spíš budeme litovat, že společné dítě nemáme, než že ho máme…

Melo jsme to podobně, a je to tak. Myslím že kdybychom se o společné dítě nepokusili, litovali bychom.

Uživatel je onlinemrav
Vesmírná mluvilka 32340 příspěvků 22.07.19 22:43

Pokud jste zdraví a máte zázemí- šel bych do toho. Sám mám dceru - má tři a půl, přítelkyně má dceru - má dva roky. Jen přítelkyni je už 42 let a tak asi už třetí dítě nebude- jsme spolu od dubna. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama