Porod 39+5tt

8
24.9.21 12:21

Porod 39+5tt

Zdravím dámy ☺️
Dnes jsem 39+5tt. Celé těhotenství bylo bez problémů.
Včera jsem byla na kontrole v nemocnici a tam mi nabídla doktorka membrane sweep (hamiltonuv hmat). Žiju v Irsku.
Tak jsem to přijala jelikož mi řekla že malý už je připravený.
Bolelo to jak 🐷 ale zhruba hodku po už mě nic nebolelo a příznaky že se blíží porod zatím žádné až do teď.
Bolesti žádné nemám ale na kalhotkách jsem si zhruba před 20 minuty našla takový chuchvalec hlenu. (Omlouvám se jestli tohle přijde některé z vás nechutné) jen se snažím psát otevřeně aby jsem dostala co nejlepší rady od vás.
Mám dojem že to byla hlenová Zátka ale nejsem si jistá. Bylo to barvy jako kdyby trosku našedlé se známkou růžového.
Mám v plánu si jít dát vanu.
Myslíte že by porod mohl přijít dnes?
A jak velká je hlenová Zátka jelikož nevím jestli mi odešla celá nebo jen část.
Děkuji vám předem za názory a rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11485
24.9.21 12:24

Jo to byla zatka. Kdy přijde porod ti nikdo nevyvesti. Já jsem po Hamiltonovi rodila druhý den, ale byla jsem 41+2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25388
24.9.21 12:24
@Babzie píše:
Zdravím dámy ☺️
Dnes jsem 39+5tt. Celé těhotenství bylo bez problémů.
Včera jsem byla na kontrole v nemocnici a tam mi nabídla doktorka membrane sweep (hamiltonuv hmat). Žiju v Irsku.
Tak jsem to přijala jelikož mi řekla že malý už je připravený.
Bolelo to jak 🐷 ale zhruba hodku po už mě nic nebolelo a příznaky že se blíží porod zatím žádné až do teď.
Bolesti žádné nemám ale na kalhotkách jsem si zhruba před 20 minuty našla takový chuchvalec hlenu. (Omlouvám se jestli tohle přijde některé z vás nechutné) jen se snažím psát otevřeně aby jsem dostala co nejlepší rady od vás.
Mám dojem že to byla hlenová Zátka ale nejsem si jistá. Bylo to barvy jako kdyby trosku našedlé se známkou růžového.
Mám v plánu si jít dát vanu.
Myslíte že by porod mohl přijít dnes?
A jak velká je hlenová Zátka jelikož nevím jestli mi odešla celá nebo jen část.
Děkuji vám předem za názory a rady.

Hele uvidíš, já po odchodu zátky porodila za 2 dny. To ti předem nikdo neřekne a může se to měnit z hodiny na hodinu. Někomu ani ten hamilton nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4225
24.9.21 13:07

Hlenová zátka to byla určitě, ale jestli se rozjede porod, to neví nikdo. Mně udělali Hamiltona dva dny před termínem, hlen. zátka začala odcházet hned a nakonec mi porod vyvolávali za dalších deset dní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
24.9.21 13:31

Mě odcházela hlenová zátka 3 dny. Vždycky ráno pěkný chuchvalec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1079
24.9.21 13:37

Já porodila 2 dny po odchodu hlenové zátky, bez hmatu. Ale jak píší holky výše, je to asi dost individuální.

Příspěvek upraven 24.09.21 v 17:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
24.9.21 13:48

Určité to byla hlenova zátka me takto odešla a do třech hodin se mi rozjely kontrakce jako blázen mala se narodila o dvě hodinky později držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat