Porod Brno Bohunice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 13:39
Porod Brno Bohunice

Ahoj devcata, je prosim o blizsi informace ktera z vas rodila ted poslednich par dnu ci tydnu v porodnici Brno Bohunice. Jde mi treba o dotepani pupecniku, osetreni pupicku, zdali strihaj ci nechavaji samovolne odpadnout, za jak dlouho realne propousti. Atd. Budu rada za kazdou informaci.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Bohunice

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 14:13

Dotepat pupečník ochotně nechali, jen jsem je o to pro jistotu požádala. Pupík upřednostňují odstřižení, ale ptali se mě na souhlas a nebyl by problém jej nechat odpadnout, nástřih hráze taky nedělají automaticky. Pokud porodíš do 16té hod. Tak tě propustí 3.den. Pokud po 16.té hodině, propouští až 4.den. Samozřejmě pokud nejsou nějaké komplikace :) Během pobytu probíhají kontroly sluchu a kyčlí (tuším pondělky a čtvrtky)
Prosím anonym- třeba B, ať si mě někdo nespojí s nickem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >