Porod Brno Bohunice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 13:39
Porod Brno Bohunice

Ahoj devcata, je prosim o blizsi informace ktera z vas rodila ted poslednich par dnu ci tydnu v porodnici Brno Bohunice. Jde mi treba o dotepani pupecniku, osetreni pupicku, zdali strihaj ci nechavaji samovolne odpadnout, za jak dlouho realne propousti. Atd. Budu rada za kazdou informaci.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Bohunice

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 14:13

Dotepat pupečník ochotně nechali, jen jsem je o to pro jistotu požádala. Pupík upřednostňují odstřižení, ale ptali se mě na souhlas a nebyl by problém jej nechat odpadnout, nástřih hráze taky nedělají automaticky. Pokud porodíš do 16té hod. Tak tě propustí 3.den. Pokud po 16.té hodině, propouští až 4.den. Samozřejmě pokud nejsou nějaké komplikace :) Během pobytu probíhají kontroly sluchu a kyčlí (tuším pondělky a čtvrtky)
Prosím anonym- třeba B, ať si mě někdo nespojí s nickem

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Z Madonny se stala Uriel Kratochvílová, zneuctila památku Arethy Franklin

Madonna (60) se na hudebních cenách MTV Video Music Awards vydrápala na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama