Reklama

Porod Brno Bohunice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 13:39
Porod Brno Bohunice

Ahoj devcata, je prosim o blizsi informace ktera z vas rodila ted poslednich par dnu ci tydnu v porodnici Brno Bohunice. Jde mi treba o dotepani pupecniku, osetreni pupicku, zdali strihaj ci nechavaji samovolne odpadnout, za jak dlouho realne propousti. Atd. Budu rada za kazdou informaci.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Bohunice

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 14:13

Dotepat pupečník ochotně nechali, jen jsem je o to pro jistotu požádala. Pupík upřednostňují odstřižení, ale ptali se mě na souhlas a nebyl by problém jej nechat odpadnout, nástřih hráze taky nedělají automaticky. Pokud porodíš do 16té hod. Tak tě propustí 3.den. Pokud po 16.té hodině, propouští až 4.den. Samozřejmě pokud nejsou nějaké komplikace :) Během pobytu probíhají kontroly sluchu a kyčlí (tuším pondělky a čtvrtky)
Prosím anonym- třeba B, ať si mě někdo nespojí s nickem

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >