Porod v 18 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika20.05
Nováček 6 příspěvků 13.02.19 07:57
Porod v 18 tt

Před týdnem jsem v 18 TT porodila chlapečka. Z ničeho nic mi začaly šílené bolesti křeče a tlačení. Zvracela jsem. V sanitce jsem začala krvácet a v nemocnici mi prasklý plodový vak a už jsem jen cítila jak tlačím miminko ven. Placenta nesla vzaly mě na sál a vyčistili mě. Bylo to hrozný. Podali mi dvě krevní konzervy a tantibiotila a po dvou dnech jsem šla domů. Téměř vůbec nekrvacim. Děti už máme. A nejsem nejmladší. 34 let. Všechny porody proběhly v termínu a spontane. Nevíme co se stalo. Chci svýho chlapečka zpátky chci co nejdřív otěhotnět. Nějaký sestinedeli mě nezajímá. Nikdy jsem jo nedodržela. Nějaké rady jak co nejrychleji prijt do jineho stavu. Jinak zešílím nezvladnu třeba rok cekat

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jasmina81
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 13.02.19 08:15

Šestinedělí je z nějakého důvodu, tělo se musí pročistit a dát do pořádku, moc mě mrzí co se stalo, ale aspoň to šestinedělí bych vydržela ať je další těhotenství v pořádku :hug:

barabrambora
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 13.02.19 08:17

Neblbni. Tělo se potřebuje zregenerovat. A co když máš v těle nějaký zánět a bude se to opakovat? Budou dělat pitvu? Vám genetické testy?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 08:17

Mrzí mě vaše ztráta a chápu, že ty pocity hlavně první dny jsou šílené. Ale nespěchala bych. Počkala bych podle doporučení lékařů, i když ta se rozcházejí, ale alespoň šestinedělí nebo nechat proběhnout alespoň první MS doporučují snad všichni doktoři. Ať víš, že je všechno v pořádku. Neriskovala bych infekci v šestinedělí. Prodělala jsem na podzim porod/potrat v 17 tt bez revize, na kontrole po šestinedělí všechno v pořádku, ale stejně doktor doporučil počkat 3 cykly. A je pravda, že ani jedna z těch tří MS neproběhla úplně jako obvykle, takže jsem přesvědčená, že má smysl čekat až se dá tělo dohromady. A i když ti to tak nepřipadá, tak časem ta bolest bude snesitelnější. Mně pomohlo o tom s okolím mluvit a nedělat z toho zapovězené téma.

pavlak55
Stálice 56 příspěvků 13.02.19 08:25

Mě po potratu v 21tt řekli aspon 6 měsíců , vím , že je to hrozné čekání ,ale vyplatí se -budeš silnější.Není pravděpodobné , že by se to opakovalo,zkus mezitím zajít k zubaři , zkontrolovat zuby,někdy bývá problém tam . Pravděpodobně vám testy dělat nebudou a na výsledky pitvy nečekej -u nás byly až po urgencích po roce.Držím pěsti.

barabrambora
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 13.02.19 08:30

@pavlak55 Mě řekla doktorka, že mám nechat proběhnout 2 MS. A to jsem měla komplikace. Nestahovala se mi děloha nešlo jim zastavit krvácení. Málem jsem o dělohu přišla. Každý doktor říká něco jiného. Nakonec jsem dostala odvahu až po 3 letech.

Veronika20.05
Nováček 6 příspěvků 13.02.19 08:36

Všem děkuji. Pitva se dělat nebude a já podle výsledků krve zadny zánět ani nic jiného nemam. Nikdo neví proč se to stalo. Po předchozích porodech jsem ms dostávala v průměru 3-5 měsíců po porodu ikdyz jsem plně a dlouho kojila. Snad dýl jak půl roku nebudu muset čekat. Ještě že mám chlapa jak má být je se mnou mluvíme o tom hodně mě drží nad vodou

Eiculinka
Závislačka 3290 příspěvků 13.02.19 08:36

@Veronika20.05 :hug: , dej tomu chvilku čas. Já jsem 11.1. 2014 rodila mrtvého chlapečka v 22 týdnu. 11.3. 2014 jsem měla pozitivní těhotenský test. Teď mám doma 4 letého divocha. Tenkrát v nemocnici říkal dr., že doporučují další těhotenství za půl roku, moje dr., že aspoň 3 měsíce. V 6 ti nedělí jsem se dala do kupy (po zdravotní stránce), byla i první MS, pak jsem byla na kontrole, bylo vše v pořádku, na UTZ dr. viděla i ovulaci a dovolila mi znovu to zkoušet, kdyby nekývla, nebo bylo něco špatně, čekala bych. A povedlo se to hned na poprvé. V dubnu jsme si byli pro výsledky pitvy miminka, dr. tam něco říkal, že hurá do dalšího snažení, tak jsem říkala, že jsem už těhotná, tak se usmál a řekl, no vida, takhle se to má dělat… A to jsem měla i nějaké komplikace po potratu :zed: .
Tak se drž, vím, jaké to je, bude Ti chybět pořád, ale čas tu ránu otupí, nezahojí, ale otupí…bohužel se to stává.

Russet
Extra třída :D 13992 příspěvků 13.02.19 09:00
@Veronika20.05 pí­še:
Před týdnem jsem v 18 TT porodila chlapečka. Z ničeho nic mi začaly šílené bolesti křeče a tlačení. Zvracela jsem. V sanitce jsem začala krvácet a v nemocnici mi prasklý plodový vak a už jsem jen cítila jak tlačím miminko ven. Placenta nesla vzaly mě na sál a vyčistili mě. Bylo to hrozný. Podali mi dvě krevní konzervy a tantibiotila a po dvou dnech jsem šla domů. Téměř vůbec nekrvacim. Děti už máme. A nejsem nejmladší. 34 let. Všechny porody proběhly v termínu a spontane. Nevíme co se stalo. Chci svýho chlapečka zpátky chci co nejdřív otěhotnět. Nějaký sestinedeli mě nezajímá. Nikdy jsem jo nedodržela. Nějaké rady jak co nejrychleji prijt do jineho stavu. Jinak zešílím nezvladnu třeba rok cekat

Dodrž šestinedělí, snaž se dát dohromady a miminko přijde. Rok není tak dlouhá doba. Jsou ženy, co na PRVNÍ čekají léta.

kve-tinka
Závislačka 4661 příspěvků 1 inzerát 13.02.19 09:02

:hug: :hug: holky, jste moc statečné!! já jsem ted ve 22tt a tohle bych si neměla číst :zed: všem přeji zdravé děti!!

Alkata
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 13.02.19 09:12

S proč to lames přes koleno? Jsi už stará, tělo se plodu zbavilo z nějakýho důvodu a ty si myslíš, ze jsi chytřejší. No kdo chce kam …

pavlak55
Stálice 56 příspěvků 13.02.19 09:22

…prej stará ...... :zed:

jamik1416
Kecalka 170 příspěvků 13.02.19 09:36

@Alkata
:roll: :roll: :roll: Trochu empatie by to chtělo.....

Veronika20.05
Nováček 6 příspěvků 13.02.19 10:07
@Alkata píše:
S proč to lames přes koleno? Jsi už stará, tělo se plodu zbavilo z nějakýho důvodu a ty si myslíš, ze jsi chytřejší. No kdo chce kam …

Jo fakt díky víš co mě je u pr… jestli jsem stará myslím si že jsou i starší matky. A pro mě to nebyl jen tak nějakej plod kterýho se moje tělo zbavilo. Byl to náš vysněnej chlapeček ale to asi zrovna ty nepochopíš.

Eiculinka
Závislačka 3290 příspěvků 13.02.19 11:46

@Alkata to je ale trapnej komentář :nevim: :poblion: , takový blbosti teď zakladatelka asi potřebuje číst. Běž raději něco dělat.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >