Jakým směrem se dát? Mělo nás být pět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 22:09
Jakym smerem se dat?

Nevim jakym smerem dal jit…
Mame s manzelem dva zdrave chlapecky (6, 2), bydlime v byte 3+1, financne v celku vychazime.
Minuly tyden jsem musela jit na ukonceni tehotenstvi ve 22tt (tezka vada srdce neslucitelna se zivotem). Holky, ktere si timto prosly budou sohlasit, ze to byla,,prochazka peklem"… Treti tehotenstvi bylo neplanovane, ale za tech 5 mesicu tehotenstvi jsme se oba dva zzili s tim, ze nas bude doma pet. Bohuzel doslo k cemu doslo…
Ted se to ve me vsechno pere… Na jednu stranu ve 4clenne rodine jde vsechno dle meho lepe (pripadne hlidani, rodinny rozpocet, pripadne dovolene, zaplaceni a organizace krouzku,…). Ale po tom poslednim tehotenstvi me zase prijde, ze kdyz nas nebude pet, nikdy neprestanu premyslet nad tim, jake by to bylo, kdyby nas bylo o jednoho vic. A jestli si to v budoucnu nebudu vycitat…
Dekuji za jakekoliv rady ????

Reakce:
Pesimistaa
Závislačka 3220 příspěvků 10.02.19 22:21
@Anonymní píše: evim jakym smerem dal jit…
Ale po tom poslednim tehotenstvi me zase prijde, ze kdyz nas nebude pet, nikdy neprestanu premyslet nad tim, jake by to bylo, kdyby nas bylo o jednoho vic. A jestli si to v budoucnu nebudu vycitat… Dekuji za jakekoliv rady ????

znam, ne sice, to co pises, ale ten konec,
ted dlouho nic, ale za par let se ti to bude vracet a bude ti z toho smutno,
ze se nezdarilo (byt pouze ze zdravotnich duvodu) dalsi lidsky tvorecek

Enika76
Nováček 9 příspěvků 11.02.19 08:24

Těžká rada. Pokud jste finančně v pohodě a 3. dítě chcete oba, běžte do toho - obvykle člověk víc lituje toho, co neudělal, než toho co udělal. Máme taky 3 děti, jen s tím rozdílem, že jsme byli nastaveni už od začátku, že chceme 3. Ale zase nám do toho neplánovaně šláplo prostřední dítě, které jsme chtěli aspoň s tříletým odstupem od nejstaršího, a ono si přišlo o dost dřív, takže máme „skorodvojčata“ rok a půl od sebe, což byl pěkný záhul. Jinak velká rodina je fajn a neumím si představit, že bychom zrovna to třetí dítko neměli, je to vyloženě moje krevní skupina :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 08:51

Manzel prave treti dite uz nechce. Boji se toho, ze by to mohlo dopadnout stejne jako v poslednim pripade.. :?

barabrambora
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 11.02.19 15:43
@Anonymní píše:
Manzel prave treti dite uz nechce. Boji se toho, ze by to mohlo dopadnout stejne jako v poslednim pripade.. :?

Ahoj, zažila jsem. U druhého dítěte. Taky jsme se rozhodli, že už nikdy více. Touha byla větší. Neuměla jsem si představit, že další dítě už nebude. Tři roky nám trvalo se rozhoupat. Teď mám zdravou roční holčičku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >