Zaregistrování v porodnici

Anonymni
3.1.08 14:50

porodnice

Ahojky,mám malý dotaz,čekám své první díté je třeba se hlásit v porodnici,tam kde bych chtěla rodit?nebo jak to je? Děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
3.1.08 14:58

Ahoj,

napis odkud jsi, protoze kazda porodnice to ma jinak. Treba ve Zline se hlasit nemusis a prijedes tam az pri porodu, jinak te ma v peci az dokonce tvuj gyndar. V Praze se tusim registrovat musis a ostatni mesta netusim…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
3.1.08 15:37

Ahoj,
ve větších městech je určitě potřeba se zaregistrovat, miminek je teď moc. Já jsem rodila v Praze U Apolináře a tam to byl myslím 16tt a chtěli registraci, jinak nezaručovali přijetí k porodu.

Gábina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
3.1.08 15:45

V Pze Motole a Podolí od 12tt registrují k porodu a bez registrace berou jen riziková těhotenství a akutní případy.

Např. v Hořovicích jsou rádi, když se jim tam rodička aspoň jednou ukáže, ani netrvají na poradnách před porodem tam.

Je lepší si to zjistit v dané porodnici a zeptat se přímo tam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
3.1.08 17:59

V Ostrave jsem se ptala a koukali na me jak na blazna proc bych se mela registrovat…Ze prej kdyz bude mit nejblizsi porodnice plno,tak te poslou do jine(pokud teda bude cas),ale ze v sanitce nebo na ulici te rozhodne nenechaji rodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.1.08 11:52

Ahojky,tak já jsem z Bohumína a chtěla bych rodit vOv-Porubě a nebo vOV-Fifejdy.Diky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
11.4.16 09:01

Kam do porodnice?

Ahoj Maminky,
Měla bych se příští týden, zaregistrovat do Porodnice v Praze. Má tady nějaká maminka zkušennosti kam by mě mohla doporučít? Jsem prvorodička.
Díky všem. :-*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama