Porodnice Benešov

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9859
12.9.10 00:08

Porodnice Benešov

:mavam: Ahojte

Budu rodit v Benešovské porodnici, kdo tam rodí taky? :kytka: Máme termín 28.10.2010.
Jinak by mě především zajímaly zkušenosti s péčí a personálem, jestli máte některá aktuální. Různě na webu jsem našla názory i několik let staré…jenže to se mohlo změnit.
Teda je fakt, že ať se dozvím cokoli, stejně budu rodit tam, pač do Prahy to mám 40, a do Bene 15km :-) Jen jsem baba zvědavá :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2183
12.9.10 07:47

A odkuď jsi?Já tam rodila před 10 měsíci a jsou tam celkem příjemný.Akorát je tam problém s epidulárem.Záleží jen na doktorovi,jestli Ti ho dá nebo ne.Mě ho teda nedali,i když jsem tam prosila jako blázen :-? .Jinak je vše ok,porodní asistentky jsou fakt super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1197
12.9.10 08:38

Miluju je :lol:
Sice jsem se několikrát ujišťovala že epidural dávají bez problému, měla jsem z porodu velký strach, ale přijela jsem po třech hodinách mírných bolestí otevřená na devět cm, takže jsem to už neřešila :lol:
Doktoři i sestry na novorozencích skvělí, jedině to jejich jídlo :poblion: A to fakt sním všechno, ale tohle se nedalo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
12.9.10 14:10

To mě to jídlo celkem i chutnalo,polívky nešly,byly bez chuti,ale jinak hlavní jídlo dobrý.Dokonce byl i řízek :lol: Akorát na oddělení šestinedělí je jedna sestra hrozná pí…,evidentně na ní bylo vidět,že jí ta práce neba :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9859
12.9.10 14:27

No já jsem takovej nervák, že jestli tam bude nějaká pí…, tak se asi pěkně rozčílím…a rázem přijdu o mlíko. Takovej přístup nesnášim, když jí to nebaví tak ať to nedělá :evil:

Děkuju všem za reakce :kytka: myslim že to bude v poho. :-D Už se těšim, to těhotenství mě nějak přestává bavit :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
12.9.10 20:43

Rodila jsme v Benesove 2× - jednou temer pred 4 lety a podruhe pred cca 9 mesici.
Ja jsem byla naprosto spokojena - jak doktori, tak sestricky ci PA velice mile - vzdy ochoteni pomoci. Je tam takova rodinna atmosfera.
Jidlo proste nemocnicni - je fakt, ze polevky jsou temer bez chuti, ale jinak jidlo mi prislo normalni - docela mi chutnalo :-)
Kdybych mela rodit jeste jednou tak nevaham a znovu volim Benesov :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
13.9.10 01:58

Já se taky chystám co nevidět rodit v Benešově,termín mám 26.9. ale vypadá to,že to bude dřív.Ted tam jezdím na kontroly a všichni tam jsou moc milý a vstřícný.Od nás bych to měla přes celou Prahu,ale Benešov mi byl ze všech porodnic nejsympatičtější.Tak jsem teď do porodu ubytovaná u kamarádky v Choceradech aby jsme to měli blízko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
23.9.10 08:37

Ahoj!

Tak jsme se včera vrátily z Benešovské porodnice.I přes to,že v době porodu tam měli absolutně plno se o nás vzorně starali.Včera jsem odcházela sice unavená,ale spokojená a plně rozkojená.Až budeme rodit příště tak určitě opět v Benešově :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4999
12.10.10 15:23

Já jsem rodila v Benešovské porodnici před 2,5 lety, tak vybavení super, pokoje útulné a s vlastní sociálkou, samotný porod teda nic moc, chytla jsem zrovna nějakou sestru, která se mi snažila namluvit že vůbec nerodím a když mě pak otráveně vzala na monitor, tak zjistila že fakt rodím. Pak si mě tam nikdo moc nevšímal, občas někdo přišel zkontrolovat jak jsem na tom a doktor s PA tam pak byli až když jsem začla rodit. Epidurál mi odmítli. Malej se narodil úplně v pořádku, hned mi ho dali pochovat a první den ho měli u sebe, pak už byl se mnou na pokoji. Jinak co se týká kojení, to bylo super, kdykoliv byl problém, přišla sestra a poradila, ukázala, řekla co a jak, takže nebyl problém. Problémy jsem teda měla s jizvou po nástřihu, ruplo to a asi měsíc jsem si nesedla, dodnes to občas pobolívá, ale to je otázka jestli je to něčí chyba nebo ne. Jídlo je v Benešovský porodnici teda děs, i sestřičky si tam nosily sůl, aby si to aspoň nějak dochutily, je to takový bez chuti a bez zápachu. A na snídani jsme tam dostali čerstvou vánočku, takže pak měly všechny děti bolení. :-? Takže to chce dávat bacha co vám tam daj, aby to děti nenadýmalo. No to je tak všechno, nejsem z Benešovské porodnice ani bůhvíjak nadšená, ani zklamaná, řekla bych průměr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
20.10.10 14:49

Ahoj,já sem v Bene rodila na začátku září.Epidural ti na požádání nedaj a to se třeba můžeš stavit na hlavu.Doktoři kteří mě rodili byli fakt super.Zasloužili by si metál :mrgreen:Takže spokojenost.Sestřičky při porodu byly taky fajn,ale pak na šestinedělí mě sestřičky pěkně naštvaly,protože mi vysvětlily špatně kojení a mě během dvou dnů,táák bolely bradavky,že jsem měla slzy při každém kojení.A pak mi ještě trvalo dlouho než sem přišla na to,jak správně kojit.Jinak jídlo je katastrofa…doporučuju vzít si zásoby :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
24.5.12 07:39

Ahoj prosím má tu někdo aktuální info k této porodnici? Uvažuju o ní, ale potřebovala bych znát detaily. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19071
25.5.12 16:54

@sophie11 I já se tam chystám, tak doufám, že se někdo, kdo tam rodil teď, ozve :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat