Porodnice Ivančice

Anonymni
30.7.07 17:56

porodnice ivancice

Zdravim vsechny maminky, chtela bych rodit v porodnici Ivancicich, proto se chci zeptat na zazitky z teto porodnice, zejmena z posledni doby. Dekuji za odpovedi. Anna

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9351
20.11.07 09:29

Já bych tam taky chtěla rodit, mám to z domu blíž než do Brna. Nemáte s touto porodnicí někdo zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.07 19:47

13.11. se nám v Ivančicích narodila holčička Klárka. Byla jsem s porodnicí moc a moc spokojená, jak s přístupem PA tak doktorů i sestřiček z dětského a z gynekologie. Všichni byli ochotní a vždy se vším pomohli a poradili. Tuto porodnici můžu jen vřele doporučit. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
3.12.07 10:47

Moc díky, to je super :D . Já to mám z domu blíž než do Brna, tak pokud to na mě nepřijde, když budu zrovna v Brně, tak tam snad budu rodit :lol: . Pak vám taky napíšu své zkušenosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20326
3.12.07 11:07

Ahoj, nám se tam v červnu narodil Tobík :) Je to tam v pohodě, PA suprová (fakt se mnou měla trpělivost, a že jsem jí to nijak neulehčovala :oops: ), ani jedna setra nebyla protivná (a to jsme tam byli v době, kdy měli obsazený dvojnásobek kapacity), zvlášť na dětském byly fakt milé, poradily a pomohly klidně kdykoli (i ve tři v noci :wink: )
A dětská doktorka je naprosto úžasná, jí jsem se nebála Tobíka nechat.
I podruhé určo pojedu rodit tam.
Kdybys ještě něco potřebovala, klidně mi napiš i SZ.

PS: v rubrice vysvědčení pro porodnice je moje hodnocení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
3.12.07 12:12

Novire moc díky. Kdyby něco, tak napíšu. Nedávno jsem tam psala email - ptala jsem se na ty předporodní kurzy - a odpověděla mě ta vrchní sestra a zněla moc mile :) . Je to asi divný, ale těším se tam i na porod :lol: (což mě asi přejde :? :roll: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2509
9.8.08 23:38

Nemáte někdo zkušenosti? Bydlím sice v Brně, ale velmi přemýšlím o této porodnici, tak bych ráda slyšela názory…díky všem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
10.8.08 10:45
gamal píše:
Nemáte někdo zkušenosti? Bydlím sice v Brně, ale velmi přemýšlím o této porodnici, tak bych ráda slyšela názory…díky všem :)

Já ti to můžu jen doporučit. Je to menší nemocnice, takže mi přijde, že se ti víc věnují.
Co jsem slyšela od ségry, atd. tak v Brně je pořád plno a někdy mají tak plno, že tě pošlou domů dřív :roll: . Ségra rodila na Obilňáku a prý jich tam bylo asi 6 a dokonce nějaká paní byla nachlazená a normálně ji tam nechali i s těma všema mimčama. Místo aby ji někam oddělili :? .
Rodila jsem asi 17 hodin a doktorka i PA mi moc pomohly. Nakonec jsme museli na císaře, ale i ti doktoři byli super. Po císaři dávají automaticky na jednolůžkový pokoj :D .
Dětské sestry moc dobře poradí a pomůžou - sice mi přišlo, že se občas dost rozcházely v názorech, ale to je asi normální… :nevim:
Dětská doktorka (Valíčková) je úžasná - škoda, že nemá soukromou ordinaci, asi by měla pořád narváno :lol:
Určitě bych příště chtěla rodit zase tam :wink:

Jinak přeji pohodové těhu i porod :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.11 21:19

Ahoj,nemáte některá nové zkušenosti s touto porodnicí?Byla bych ráda kdyby jste se podělily o svoje zážitky,ať vím do čeho jdu:o)díky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
25.7.11 21:27

Ahoj,
je to už skoro tři roky co jsem tam porodila holčičku a letos v březnu dvojčata. Pokaždé jsem byla maximálně spokojená. Já můžu jen doporučit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12413
25.7.11 21:43

Myslím, že tato porodnice se má rušit nebo už dokonce skončila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.11 21:47

no,zatím ještě funguje,chodím tam na monitory.Ale říká se,že bude končit na konci roku,škoda…ale do konce roku to snad ještě stihnu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12413
25.7.11 22:00

Tak hodně štěstí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
25.7.11 22:40

Zrušili dětské oddělení ve druhém patře, porodnice je až nahoře a zatím snad funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12909
30.7.11 19:54

bezvadná porodnice, i dětské bylo perfektní ale bohužel zrušeno :-(
porodnice by měla fungovat dokonce roku 100% je tam moc milý přístup všech sestřiček i doktorů, no sice pan primář jemalinko podivín (pár rodiček si na něj stěžovalo, bývá někdy nevrlej …) měla sem sním pár zážitků kdy mi padala brada ale pokud člověk je připravenej a čeká že to bude blb tak kolikrát ho imile překvapí ;-)))) takže to je asi jediný mínus pro mě pan Primář Soukal, jako doktor kapacita ale jako člověk jak náladová ženská v přechodu (aspoň můj pocit zněj) jinak vše super!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama