Porodnice Písek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
CocoChannel
Povídálka 40 příspěvků 01.08.09 21:31
Porodnice Písek

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost s porodem v Písecké nemocnici? Rodila jsem tam v loni svou dceru a na porod mám hrozné vzpomínky. Asistentky mi nic nevysvětlili, naopak ještě byly dodčené z toho, že jsem tak vyplašená. I manžel, který byl u porodu byl z toho chování docela v šoku. Teď čekám druhé mimčo a nějak se mi tam rodit nechce.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Písek

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.09 22:08

Ahojky,ja jsem tedy v Pisku nerodila,ale bydlim na puli cesty mezi Piskem a Taborem,takze mohu rovnat tyto dve nejblizsi porodnice z pohledu jinych maminek…Rodila jsem nedavno a i kdyz jsem sve prvni dite rodila v Tabore,tentokrat jsem si rikala,co zkusit ten slavny Pisek…Ale ted jsem prestastna,ze jsem odrodila zase v Tabore.Mezi holkama je to s nazorama pul na pul,ale ja sama,ti na 100%doporucuji Tabor.Je tam od ledna nova porodnice,opravdu teda luxus.Lezela jsem tam uz mesic pred porodem a prisla jsem si jako v hotelu.Pak kdyz to vypuklo,personal si nemohu vynachvalit,vsichni velice ochotni a vstricni…Kupodivu se personal od meho prvniho porodu nezmenil,ale chovani jeho je uplne jine.Tehdy jsem mela smisene pocity,nejak mi nevysly sestry vstric s kojenim,ale tentokrat jsem jen koukala.Vsichni ochotni,prostredi nadherne…ticho,te­plo,televize,po­koj ma veskere zarizeni-wc,lednicku,sprch­.kout…Opravdu jsem si nemohla na nic ztezovat.Az pujdu rodit potreti,urcite zase tam!!!!!

KPKristy
Hvězda diskuse 46606 příspěvků 06.11.09 17:30

Tak já jsem taky ještě nerodila, čeká mě to začátkem ledna. Chci rodit v Písku, i když jsem z Českých Budějovic. Rodila tam sestra před rokem a půl a přede dvěma dny sestřenice. Chválí prostředí i personál. Sestra dokud se nerozkojila nešla domů, vše vysvětlili a ukázali a prý i při samotném porodu byli všichni vstřícní a plně se jí věnovali…

Lumixii
Povídálka 22 příspěvků 23.01.10 21:28

Já jsem rodila v Písku a mohu jen a jen doporučit, nemohla jsem si tam absolutně na nic stěžovat. Sestřičky super přístup… o doktorech nemluvě… Fakt jsem nic lepšího nezažila. První jsem rodila ve Strakonicích.. a to byla katastrofa, už nikdy více!
Ale Písek fakt super. I přesto, že jsem čekala druhé miminko… všechno mi vysvětlili ukázali, starali se, přesně jak by to mělo vypadat u prvorodiček… :-)

KPKristy
Hvězda diskuse 46606 příspěvků 23.01.10 22:13

Tak já už to mám taky za sebou. V Písku :-) . Bylo tam dobře, jednání super, doktoři i sestřičky bezvadný. ve dne v noci k dispozici a bez řečí. Taky můžu jen doporučit…

misano
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 20.05.10 22:24

Piseckou porodnici mohu jen doporucit. Rodila jsem podruhe a vse bylo super. Personal byl z 99% vlidny a pratelsky. Libil se mi osobnejsi pristup nez u Apollinare v Praze, kde jsem rodila poprve.

Pinkie
Kelišová 5200 příspěvků 26.07.12 14:24

Ahoj,
chci se zeptat na vaše zkušenosti, rodily jste zde některá v nedávné době? Chystáme se s největší pravděpdobností rodit zde a vypadá to na sekci, tak by mě zajímaly zkušenosti. Díky

veronika41
Kecalka 112 příspěvků 26.07.12 16:22

Ahoj :mavam:,rodila jsem před 18 měsíci v Písecké porodnici. Měla jsem plánovaného císaře a byla jsem nad míru spokojená :palec:.

Pinkie
Kelišová 5200 příspěvků 26.07.12 16:27

@veronika41 Díky, jsem ráda, že se někdo ozval! Můžeš mi prosím napsat nějaký detaily, jak to probíhalo, případně něco k personálu? Díky moc!

veronika41
Kecalka 112 příspěvků 26.07.12 16:38

Řekla jsem že chci lokálku, vůbec to nebolele všechno bylo naprosto v pohodě trvalo to upně se vši všudy 50min potom jsem byla 2h na sále jako po normalnim porodu, přinesli mi malýho a byl tam semnou celou dobu přítel(ty dvě hodky, ne na sále).Pak mě odvezli na 24h na JIPku a malej zůstal na porodnici(to jediný mě vadilo ale prostě to tak je).Druhy den jsem šla nahoru za nim, první vstání s postele byl mazec ale pak už bylo jen líp káždé další vsávání bylo lepší a lepší. Personál byl ochotnej a milej ve dne i v noci. Jizva se mi krásně zahojila, neměla jsem žádný problem…

Renušák
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.13 23:03

Ahojky, rodila jsem v Písecké porodnici již po třetí i když jsem od Příbrami i já se zde narodila, spokojenost po každé velké nemohu si vynachválit, děkuji :potlesk:

hamilin
Povídálka 37 příspěvků 16.01.13 15:24

Já rodila dvě děti v písku a třetí v příbrami a písek je stokrát lepší :)

lindosa77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.13 22:38

Ja v Pisku rodila a lituji toho. Detske sestry jsou neprijemne! Byla jsem vystresovana. Byly zle sestry pro zeny. V kojeni me nepodporovaly. Cpaly um. A nutily sovetsky rezim kojit po 3hod. Kdybych to byvala byla vedela…
Mily a uprimny je pouze primar a vrchni sestra. Jinak ostatni hruza des. Me je z toho do place… Nedoporucuji. Ne!!!

Verunka.T
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 15.03.13 22:48

Já jsem v Písku rodila tedy už před rokem a půl, ale byla jsem spokojená, především s dětskýma sestrama. Nikdo mi teda kojení po třech hodinách nevnucoval, je to přece nesmysl. Horší už to bylo se ženskýma sestrama, ale naštěstí jsem je ani nepotřebovala. Za mě doporučuji a letos v srpnu se tam chystám rodit zas, tak doufám, že se tam poměry nějak moc nezměnily

lys
Kelišová 6155 příspěvků 15.03.13 22:49

Všude je to o tom, jakou směnu člověk zrovna potká. Některé sestry supr, jiné jsem proklínala ještě dlouho po porodu, možná neprávem. Doktoři nijak extra nevím, k porodu jsem chytla nějakého neatestovaného a porodila tak strašně rychle, že starší doktor to stihnul v podstatě až na šití. Jako kdyby tam překotný porod nikdy nezažili :zed: Ale vcelku si není nač moc stěžovat. Ona každá rodička pod vlivem hormonů má ten pohled jistým způsobem zkreslený. A to kojení po třech hodinách sestry hlídaly jen v případě, že miminko hůř přibývalo. Žádná tragedie to nebyla. Jo vlastně, pamatuju, že na záchodě dvakrát došel toaleťák :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >