Registrace Bulovka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 01.08.09 14:35
registrace bulovka?

ahoj zacinam 12tt a chci se reigistrovat na bulovku, jenze na netu maji od 12tt a ted nevim muzu tam jit v 11+4 aniz by me nevykopli? je mi dost soufl a dolezt tam bude narocne, takze nechci plytvat energii

Nejnovější zkušenosti z porodnice Bulovka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 01.08.09 15:26

11+4 je podle me bezici 12 TT, takze jestli tam nemaji uvedeno „od dokonceneho 12 TT“, tak uz muzes.
problem ale byva u nekterych sester, ktere to pocitaji jinak, o tyden mene.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 01.08.09 15:54

no to by me kleplo kdyby me vyhodili

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 01.08.09 18:16

Jizvikova, tak to je sila, ze myslis i na tyhle veci…diky, diky…

Jsem taky tak nejak a diky dovolenym apod. mam za sebou jen jednu kontrolu, poradnu az za tri tydny a nejak mi nedochazi, ze jsem zase tehule a uz vubec ne, ze se mam uz ted nekde registrovat 8O

Dej pak vedet, jak jsi tam poridila a co je k tomu vsechno potreba…Jestli je nutna i osobni navsteva nebo staci po telefonu?

Jolynka
Extra třída :D 13619 příspěvků 01.08.09 19:31

jizvikova ja myslim, ze te nevyhodi nebo holt tyden pockej :wink: registraci na Bulovce dela doktor nebo doktorka ne sestra, akorat tam byva celkem hodne lidi, takze si musis vystat frontu, ale to asi vsude, kde na to maji stanovene urcite dny

endy registrovat se musis osobne a sebou tehotenskou prukazku

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 02.08.09 21:09

Jolynko, diky, tak prukazku jeste nemam, tak je hotovo… :lol:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 04.08.09 13:37

hotovo, jsem regisstrovana­aaaaaaaaaaaaa­aaa :lol: :lol: :lol:
bylo tam strasne moc lidi, ale fakt mraky

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 24.08.10 14:52

ahoj,
chci se zeptat jestli i letos se registruje od 11 + 0?? nebo azz 12+0?? kuju

mona.k.79
Závislačka 4706 příspěvků 11.09.11 08:34

ahoj, chci se taky zeptat, na bulovece registurjí od 14tt, zajímalo by mě, jestli tam můžu zejet až v 15tt. díky moc

Zirafka2212
Povídálka 35 příspěvků 11.09.11 10:11

Ahojky, teoreticky si myslím, že můžeš, ale může se stát, že tě pak odmítnou ( nevím, zda mají nějaké limity jako třeba Apolinář, který má myslím 10 těhotných na den porodu )…Držím palečky…

Leopolda
Povídálka 35 příspěvků 13.09.11 11:08
Proč Bulovka

Ahoj, jsem v 7 tt a chtěla bych se zeptat, podle čeho sis vybrala Bulovku. Mám ji blízko, ale neslyšela jsem moc dobré reference. Nemohu se rozhodnout mezí ní a Apolinářem. :?:
Moje doktorka říkala, že registrovat se mám ve 14 tt, ale tady píšete, že už v 11 nebo 12. Jak to tedy je? Jsem trochu vyjukaná :-) Děkuju.

Zirafka2212
Povídálka 35 příspěvků 13.09.11 19:01

Ahojky, já se na Bulovce registrovala ve 14tt, teď jsem 26tt…Bulovku mi doporučila moje dr a zrovna dneska jsem mluvila s kamáradkou, která na Bulovce rodila před rokem a říkala, že na ní nedá dopustit :-) Mě na Apoli vadí, že jsou „továrna“ a přijde mi, že se snaží na všem vydělat…A já s nimi měla docela velký konflikt ( byť v CARu ) :cert:

Zirafka2212
Povídálka 35 příspěvků 13.09.11 19:02

A ještě jsem chtěla říct, od registrace jsem byla na Bulovce několikrát a vždycky jsem narazila na neuvěřitelně vstřícné lidi… :palec:

Leopolda
Povídálka 35 příspěvků 14.09.11 09:08

Děkuju. Všimla jsem si, že U Apolináře účtují pěkný poplatky za všechno, Bulovka je asi levnější. Taky tam není takový nátřesk a čekací doba, to máš pravdu.
Jsem prostě jen nerozhodná :-) ještě jednou díky za odpověď.

Rjumik
Stálice 65 příspěvků 14.09.11 09:51

Ahojky,

ja jsem se byla registrovat na Bulovce min tyden. V lednu tr jsem byla segre u porodu a rodila na Bulovce - proto jsem se pro ni rozhodla… Jestli se tam pujdes registrovat, tak tam bud aspon 1,5 hod predem. Ja jsem to tak udelala a placala jsme se po rameni! Jsou tam ut a ct od 13hod do 14:30… Od 12ti hod naval jako blazen. Nejsem si jista, kolik rodicek na den berou…

http://web01.fnb.cz/…nske-poradny

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >