Porodnice Svitavy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.1.11 12:07

Porodnice Svitavy

Ahoj, jaké máte prosím zkušenosti s porodnicí ve Svitavách?? Jací jsou tam lékaři a sestry, jsou přísptupní spíše přirozenějšímu porodu? A co jste si vše brali sebou. Moc děkuji za postřehy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
142
1.2.11 13:38

ahoj ja mam dobre skusenosti s lekari ale ze sestrickama vubec ne…ja tam mela sebou plinky,ubrousky,pudr,krem na opruzeniny,obleceni na odchod dom a deku-myslim ze je to vsechno.. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6585
17.2.11 13:43

jo tak jsemna to neslyšela dobrý ohlas.
sebou určitě vložky plínky krém na opruzeniny… to co se psalo v předchozím příspěvku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ivon84
27.7.12 12:00

V porodnici ve Svitavách jsem také rodila a nemůžu si ji vynachválit. Až na mého porodníka byly sestřičky a primář absolutně super. Můj synek měl nákazu a díky jedné sestřičce, které se nezdál, se na to přišlo brzy. Nevím její jméno, ale tímto ji chci moc poděkovat a moc ji obdivuji. Jinak co se týče pozornosti, sestřičky i doktor mi byli celou dobu po boku, stále Vás monitorují, takže se cítíte v bezpečí. Alternativy této porodnice jsou vypsané na jejich webovkách, takže určitě se dá domluvit na všem. Každopádně po porodu nosí(snad jako všude) dětatko na přisátí k mamince, což je hodně důležité. Dají Vám tu na památku i otisk nožičky a tatínek může přestřihnout pupeční šňůru. Já tu byla nad míru spokojená, ale třeba jsem měla štěstí na personál.

• Citovat
  • Nahlásit
pppppppppppp
9.10.12 14:33

Mám jen ty nejlepší zkušenosti, přístup, stzrava, zázemí..
moc jsem byla spokojená..
Iva

• Citovat
  • Nahlásit
1183
9.10.12 14:36

Můžu jedině doporučit, rodila jsem tam letos v březnu a naprostá spokojenost se vším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6391
9.10.12 14:37
@Anonymní píše:
Ahoj, jaké máte prosím zkušenosti s porodnicí ve Svitavách?? Jací jsou tam lékaři a sestry, jsou přísptupní spíše přirozenějšímu porodu? A co jste si vše brali sebou. Moc děkuji za postřehy.

Ahojky ja jsem primo ze Svitav, a rodila jsem ve Svitavach roku 2011 v breznu a nemuzu si stezovat byla jsem naprosto spokojena jidlo super, jak snidane tak obedy…Sestricky super, doktori u porodu uzasny, pomahali mi vsichni u porodu… :potlesk: :potlesk: Rada vzpominam!!! :dance: A sebou jsem si brala, pro prcka plinky, kremy, na telo a zadecek, kdyby byl opruzeny…A veci na cestu domu jsem si vzala rovnou. A to je asi vse.. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6391
9.10.12 14:38

Jééé ted koukam ze je to stara diskuze, ale nechapu teda proc se me to ukazalo jako nova zalozena diskuze… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1183
9.10.12 15:11

Je tu i jedna relativně nová, zakládala jsem ji v zimě, jmenuje se porodnice Svitavy- sháním aktuální informace, tam najdeš podrobné informace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6391
9.10.12 16:40

@Helii Jojo to ja nepotrebuji nic vedet ,..Ja rodila v breznu roku 2011 ve Svitavach. :potlesk: Ja jen ze se me tahle diskuze ukazala jako nove zalozena a pak jsem sem napsala ale pozdeji si vsimla ze je to srasiho data vse.Tak nevadi. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26739
21.6.13 13:07

Ahoj, najde se někdo, kdo nedávno rodil ve Svitavské porodnici? Na pár příspěvků pro jednu zvědavou brzorodičku? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26739
21.6.13 13:07

Ahoj, najde se někdo, kdo nedávno rodil ve Svitavské porodnici? Na pár příspěvků pro jednu zvědavou brzorodičku? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6391
21.6.13 20:52

Rodila jsem tam pred dvema lety, a vse si tak nejak pamatuji, jak kdybych rodila vcera :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6391
16.2.15 09:51

Ahojky zensky ozivuji tuto diskuzi, jelikoz by me zajimalo jak to je se zamluvenim na nadstardantim pokoji???Kdyz jsem rodila skoro pred 4 roky, byla jsem na normalnim pokoji, ale dnes zvazuji ze bych chtela nadstandart. Zajima me, kdy si to musim zamluvit nebo jak to funguje, aby byl volny.
Dekuji. ;) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
606
16.2.15 10:24

Zajimalo by me, jaka je Svitavska porodnice v porovnani s Usteckou? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...