Poruchy orgasmu u žen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 23:18
poruchy orgasmu u žen

Prosím o zachování anonymu, je to choulostivé téma, v případě smazat. Snad jsem se aspon trochu trefila také do kategorie problému. Asi tato otázka bude mířená na ostatní ženy. Ted k věci. Je mi 38 let, jsem sama bez partnera již delší dobu, takže což se týče oblastí sexu, tak si s tím pomáhám sama pomocí vybrátorů. Orgasmu jsem dosáhla vždy v pohodě, měla jsem u toho vše, co k tomu patří. Nedělá mi problém dosáhnout vyvrcholení, ale když nyní dosáhnu vyvrcholení, tak se orgasmus nekoná. Chybí tam ty stahy v pochvě, které tam před tím běžně bývaly. Kvůli tomu mi připadá, jako kdyby k žádnému ukojení nedošlo. Máte někdo podobnou zkušenost? Neví někdo, kde může být problém?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 23:40

Tak vyvrcholeni a orgasmus je totez. Nejde prece dosahnout vyvrcholeni a zaroven ne orgasmu. Treba to chce zmenit techniku, kdyz uz to neni ono.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 00:14

Technika je dobrá, používám stejnou techniku pořád, vyvrcholení dosáhnu, ale během jedné sekundy to zmizi, protože tam najednou nejsou ty stahy, takže si orgasmu ani neuziju.

kve-tinka
Kelišová 5186 příspěvků 2 inzeráty 25.06.19 06:43

Rekla bych ze mas klitorialni orgasmus, stahy byly vaginalnim.

Verun83
Extra třída :D 10141 příspěvků 25.06.19 07:06
@kve-tinka píše:

To je blbost.

Tableta
Kelišová 5297 příspěvků 25.06.19 07:08
@kve-tinka píše:

Neřekla bych. Já jsem nikdy vaginální orgasmus neměla a stahy normálně při klitoridálním orgasmu mívám.

Příspěvek upraven 25.06.19 v 07:10

Tableta
Kelišová 5297 příspěvků 25.06.19 07:10

Zakladatelko, používáš lubrikant? Já mám pocit ošizenýho orgasmu, pokud je to „nasucho“

ludmilaadamkova
Závislačka 2763 příspěvků 25.06.19 07:34

Mozna to chce posilit panevni dno. Jsou na to cviky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 07:54

Já přikládám pouze vybrator na klitoris, a stahy i přes to ve vagíně přišly. Nevím, proč mám takový problém nejednou z ničeho nic.

Nikča P
Nováček 3 příspěvky 25.06.19 08:19
No Stres

Také už se mi to stalo, ale tedy s partnerem,, a né jen jednou. :cert: Jde o to že nejsi soustředěná jen na danou situaci a na sebe,, v mém případě na prtnera, ale řešíš něco v hlavě,, dítě,, práce,, peníze,, každodenní starosti. Až budeš v klidu,, dej si dlouhou koupel s koupelovou solí ;) relaxuj,, užij si to a pak to snad vyjde. Oddej se sama sobě. A uvidíš zlepší se to. Také to může být z únavy.

Váš příspěvek
Reklama