Posedlost ex partnerkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

robinka
Kecalka 431 příspěvků 20.03.18 20:31
Posedlost ex partnerkou

Ahoj,

na internetu jsem zaregistrovala kauzu Řepka-Kristelová-Erbová, což je v tom českém zahnívajícím rybníčku asi jen třešinka na dortu :poblion:, fakt jsou ty české rádoby „VIP“ směšné.
Ale co mě zaujalo tak nějak obecně a co moc nechápu, tak snad mi to někdo dokáže vysvětlit. Proč je současná partnerka tak posedlá přítelovou ex? Má to nějaký důvod? Zažili jste to? Je pro to nějaké psychologické/psychi­atrické vysvětlení? Asi jsem naivní, ale nějak si nedokážu představit, jaké je to usínat, probouzet se, celý den myslet na nějakou bývalku… :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 20.03.18 20:47

Asi nedostatek sebevědomí? :nevim: Řepka s Kristelovou se dobře znemožnili. Asi jako Nečas s Nagyovou, prostě veřejně známý povl.

kristyn.g
Závislačka 2673 příspěvků 20.03.18 20:48

@robinka myslím si že jediný kdo to řeší je tisk…

robinka
Kecalka 431 příspěvků 20.03.18 20:56

@kristyn.g O tom žádná, že tyhle rádoby problémy „celebrit“ řeší přes média ony samy, aby se o nich psalo, takže oboustranně výhodná spolupráce a aspoň je o čem psát (o plebsu). Kdo v bulváru nechce být, o tom se prakticky krom práce nic neví. :potlesk:

Russet
Kelišová 6718 příspěvků 20.03.18 21:07
@robinka píše:
Ahoj,na internetu jsem zaregistrovala kauzu Řepka-Kristelová-Erbová, což je v tom českém zahnívajícím rybníčku asi jen třešinka na dortu :poblion:, fakt jsou ty české rádoby „VIP“ směšné.
Ale co mě zaujalo tak nějak obecně a co moc nechápu, tak snad mi to někdo dokáže vysvětlit. Proč je současná partnerka tak posedlá přítelovou ex? Má to nějaký důvod? Zažili jste to? Je pro to nějaké psychologické/psychi­atrické vysvětlení? Asi jsem naivní, ale nějak si nedokážu představit, jaké je to usínat, probouzet se, celý den myslet na nějakou bývalku… :think:

Fotbal nesleduju, takže Řepku znám jen z bulváru. Viděla jsem ho mluvit. Tak nesympatického chlapa jsem dlouho neviděla. Kristelová by asi normální práci dělat nemohla, tak se holt lepí na pseudocelebrity. Ať si to spolu ještě rok nebo dva užijou…

Lychee13
Závislačka 2957 příspěvků 20.03.18 21:09
@robinka píše:
Ahoj,na internetu jsem zaregistrovala kauzu Řepka-Kristelová-Erbová, což je v tom českém zahnívajícím rybníčku asi jen třešinka na dortu :poblion:, fakt jsou ty české rádoby „VIP“ směšné.
Ale co mě zaujalo tak nějak obecně a co moc nechápu, tak snad mi to někdo dokáže vysvětlit. Proč je současná partnerka tak posedlá přítelovou ex? Má to nějaký důvod? Zažili jste to? Je pro to nějaké psychologické/psychi­atrické vysvětlení? Asi jsem naivní, ale nějak si nedokážu představit, jaké je to usínat, probouzet se, celý den myslet na nějakou bývalku… :think:

Tak Kristelka je psychicky nemocná manipulátorka, která je natolik arogantní a labilní, že není schopna jakékoliv sebekritiky. Kdybych byla měkka, bylo by mi jich i líto, hlavně loboToma, ten teda dopadl, ale jelikož je to svéprávný a poslušný pejsek, tak šlape jak hodinky. A abych odpověděla na otázku. Káťu štve, že její oŠkubánek měl předtím někoho na úrovni, což ona nikdy nebyla, není a nebude. :mavam:

Petra Z
Hvězda diskuse 51413 příspěvků 20.03.18 21:10

Právě jsen na instagramu videla jejich prohlášení, že boží mlýny melou a až domelou, tak se uvidí :mrgreen: že to je vlastně všechno jinak.

robinka
Kecalka 431 příspěvků 20.03.18 21:13

@Lychee13 Hmm, takže problém se sebevědomím?

@Russet Já jeho taky moc neznám (vím, že je to bývalý manžel nebo přítel Erbové), Kristelovou jsem kdysi zahlídla v nějakém pořadu, když se vdávala, myslím, že to byla reportáž z jejich svatebních příprav, tam mi přišla taková protivná, ale pak myslím kdysi uváděla Eurovizi (komentovala) a celkem mile mě překvapilo, že to znělo docela profi, proto mě teď udivilo, čeho všeho je schopná a nějak se nemůžu vcítit do myšlení.

alisekR
Závislačka 4649 příspěvků 20.03.18 21:14
@Lychee13 píše:
Tak Kristelka je psychicky nemocná manipulátorka, která je natolik arogantní a labilní, že není schopna jakékoliv sebekritiky. Kdybych byla měkka, bylo by mi jich i líto, hlavně loboToma, ten teda dopadl, ale jelikož je to svéprávný a poslušný pejsek, tak šlape jak hodinky. A abych odpověděla na otázku. Káťu štve, že její oŠkubánek měl předtím někoho na úrovni, což ona nikdy nebyla, není a nebude. :mavam:

A tím na úrovni myslíš Erbu jo??? ???? ????

robinka
Kecalka 431 příspěvků 20.03.18 21:21
@alisekR píše:

Taky mi nepřipadá, že má VE zrovna úroveň, ale je teda pravda, že ve srovnání s těma dvěma (KK, TŘ) to tak teď může vypadat.

Lychee13
Závislačka 2957 příspěvků 20.03.18 21:22
@alisekR píše:

Tak proti Kristelce má úroveň i nejlevnější prostitutka z E55. :mrgreen:

Anna766
Hvězda diskuse 60964 příspěvků 20.03.18 21:37
@robinka píše:
Taky mi nepřipadá, že má VE zrovna úroveň, ale je teda pravda, že ve srovnání s těma dvěma (KK, TŘ) to tak teď může vypadat.

Erbová není zrovna buhvíco, ale to co předvádějí Řepka-Kristelová, to už je megatrapas.

alisekR
Závislačka 4649 příspěvků 20.03.18 21:39
@Lychee13 píše:
Tak proti Kristelce má úroveň i nejlevnější prostitutka z E55. :mrgreen:
tak to sorry, ale mezi nima je rozdíl jen v barvě. Jinak úroveň stejná. :roll: už jen jejich vztahy s Řepou mluví za vše.

Lychee13
Závislačka 2957 příspěvků 20.03.18 21:42
@alisekR píše:
tak to sorry, ale mezi nima je rozdíl jen v barvě. Jinak úroveň stejná. :roll: už jen jejich vztahy s Řepou mluví za vše.

Já si myslím, že se stačí mrknout jen na to, jak se dotyčné prezentuji a uvidíš víc rozdílů, než jen v barvě.

Bábrdl
Neúnavná pisatelka 19766 příspěvků 20.03.18 21:43
@kristyn.g píše:
@robinka myslím si že jediný kdo to řeší je tisk…

Věř, že pokud by to neprodávalo reklamu (nebylo to čteno), žádný tisk by to neřešil a okamžitě by přešel k jiné kauze.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší moment svatby: Černošský kněz Michael Curry šokoval aristokracii

Už nyní se svatba prince Harryho stane nejvytíženějším generátorem tvzv.... číst dále >

Jak dostat Frolíka do polepšovny? Kobzanová si stěžuje, že je na všechno sama

První mráčky v ráji? Diana Kobzanová sice žije díky Michaelu Frolíkovi život... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama