Proč miluji manžela?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.03.18 08:59
Proč miluju manžela

Ahoj děvčata,
manžel bude mít čtyřicáté narozeniny a já mu chci dát knihu nebo album - Čtyřicet důvodů proč tě miluju. Vyzdobit to fotografiemi a drobnými kresbičkami dětí apod. Už týden si namáhám hlavu nad důvody, ale jsem u čísla 28 a dál nevím. Ne, že by manžela nebyl důvod milovat, to naopak, ale došla inspirace a termín narozenin se blíží. Takže, kde jinde hledat radu než tady, že? :mrgreen:
Moc uvítám vaše nápady a důvody, proč milujete své muže, třeba i ty kuriózní. Když se mi to nebude zrovna hodit, alespoň se zasmějeme.
Díky :kytka:
P. S. omlouvám se za anonym, ale manžel sem občas chodí, zjistil, že tady je to na informace lepší než google, a já bych nerada, aby se překvapení profláklo dřív.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 2 inzeráty 20.03.18 09:09

Kromě takové té klasiky, jako že je účasten na domácích pracích a péči o děti, stará se o mě, když mi není dobře apod., to už tam asi v nějaké formě budeš mít, bych u toho mého určitě nezapomněla na dvě věci: Uklízel zvratky po našem nemocném psovi, protože ví, že mně se z toho dělá blbě :poblion: :oops: Neřval na mě, když jsem hodně odřela auto při parkování, naopak mě ještě utěšoval, to jsem ho milovala asi nejvíc :mrgreen:

vertunka
Závislačka 3697 příspěvků 20.03.18 09:11

Ja ho miluju za to, ze mu nedela problem vyjet nebo zaparkovat mi s autem :mrgreen: :mrgreen:.

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 20.03.18 09:15

@Michelle_M Ano, za chladnou hlavu u vypjatých situací, také mám zážitek s autem :D

Za podporu ve všem co dělám (další škola, další podnikání)

TeSudička
Stálice 68 příspěvků 20.03.18 09:18

Jeee, to je hezky tema, to si poctu, urcite se pobavim 8)

Hanka1
Extra třída :D 12972 příspěvků 20.03.18 09:18

Miluji ho protoze mi udelal tak chytre a hezke deti :mrgreen:

hehehe
Extra třída :D 11501 příspěvků 1 inzerát 20.03.18 09:19

A manžel je takový cíťa jo? :) Je to pěkný nápad, ale já jsem si jistá, že dobrých 80% chlapů takový dárek neocení. :(
Takže bych mu asi poděkovala za výjimečnost. :mrgreen:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8158 příspěvků 20.03.18 09:20

Kromě klasiky taky za to, ze mi k večeři dělá skvělé steaky :mrgreen:

xjuliax
Kecalka 180 příspěvků 20.03.18 09:21

Já miluju svého manžela nejvíce za to, že mě miluje i když moje rodina je taková jaká je, že se mnou vydržel ty nejtěžší a nejhorší okamžiky mého života, za to že snáší moji náladovost, za to, že když nestíhám uklidit, říká, že kdyby byl sám, bylo by to ještě horší, když nestíhám uvařit, že si zajdeme do restaurace atd. atd. :srdce:

Paola21
Závislačka 3156 příspěvků 20.03.18 09:21

1. Protože děláš nejlepší XXX (jestli má manžel nějakou specialitu - guláš, biftek nebo třeba kafe :))
2. Protože mě stále překvapuješ
3. Protože máš vždy skvělé nápady
4. Protože máš dobrý vkus na ženy
5. Protože umíš nejlepší masáž nohou
6. Protože mi voníš i potom, cos ve 30 stupních pracoval hodiny na sluníčku
7. Protože mi říkáš, že jsem nejkrásnější i ráno, kdy nepoznávám v zrcadle samu sebe

Petra67
Kecalka 191 příspěvků 20.03.18 09:22

Jezis, to je fakt super napad :lol: tim se asi inspiruji za dva roky az mu bude 40. Jinak, co napadá mě, ze neresi moje vlasy na zemi, chlupy meho psa v posteli, ze mi vybral auto a nemusela jsem si sama zjistovat parametry atd., Ze je vzdy na me strane, ze se nikdy nestydel mi v obchode koupit třeba tampony nebo tehu test :lol:, ze se nechal donutit jit k zubari a ze tam vytrpěl, ze me naucil tolik nehystercit, ze mi ukazal kus sveta a trochu me civilizoval :lol: atd

Russet
Kelišová 6704 příspěvků 20.03.18 09:24

Že umí vymyslet pěkný výlet, že se s ním jen tak lehce neztratíme, že mě nechá poránu vyspat, že se věnuje synovi, že se ptá, jak mi je, když jsem nemocná, přinese mi to, co mám ráda, že nechodí po hospodách a nemluví sprostě, že se nebojí domácích prací…

Keyllah
Echt Kelišová 7809 příspěvků 20.03.18 09:27

Že mi v zimě bez řečí každé ráno oškrábe sklo na autě, zapne topení a nahřeje deku pod zadek ;)

• že každé ráno udělá čaj i pro mě
  • čistí odpad ve sprše, aniž by komentoval mé dlouhé vlasy v něm

je toho plno ;)

Anonymní  20.03.18 09:28

Teda holky, fakt bomba :palec:. Dík za inspiraci, krásný! Manžel je cíťa a tohle mu radost udělá velkou. U nás je “problém”, že peněz je dost a všechno si může sám kdykoliv koupit, takže vymýšlím podobný dárky, který se koupit nedají, ale chytnou za srdce.
Zakladatelka

Paola21
Závislačka 3156 příspěvků 20.03.18 09:30
@Anonymní píše:
Teda holky, fakt bomba :palec:. Dík za inspiraci, krásný! Manžel je cíťa a tohle mu radost udělá velkou. U nás je “problém”, že peněz je dost a všechno si může sám kdykoliv koupit, takže vymýšlím podobný dárky, který se koupit nedají, ale chytnou za srdce.
Zakladatelka
:palec:
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejistům chyběl "táta". Jandač měl pochyby a omylem to prozradil

Dost dobrého předvedli hokejisté na mistrovství světa. Přesto jsou (zase)... číst dále >

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama