Můj chlap - jak to funguje u vás?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdenik1988
Kecalka 370 příspěvků 19.03.18 21:07
Můj chlap

Ahoj chtěla bych si jen udělat takový obrázek jak to funguje jinde. Jak to funguje v jiných rodinách. Máme s manželem dvě deti. Kluk 6 let a holka půl roku. Bydlíme ve městě v bytě. Začínám být zoufalá a na nervy protože manžel přijde z práce. Spadnou z něj hadry. V trenkach zaleze do postele, kterou máme v obýváku a začali co si pustíme. Všechno doma včetně dětí je na mě. A když něco namitam. Řekne mi co si myslím že jenom já bych pořád něco chtěla dělat že všude je to takhle. V posledním měsíci jsem už zoufalá. Jak to máte doma. Pomáhá vám chlap s dětma? Vezme třeba někdy kočárek ven? Nebo prostě udělá něco v domácnosti?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6313 příspěvků 28 inzerátů 19.03.18 21:11

Pomáhá, udělá, aniž bych mu řekla. A za to si ho vážím…ty si svého muže vážíš za co??.?.

Anonymní  19.03.18 21:12

No samozřejmě, když je unavený z práce tak si jde lehnout po práci ale i s dětma a jinak tvůj chlap je liný!!! proc si ty děti dělal když se pak o ně nechce starat :oops:

Celeste97
Kecalka 419 příspěvků 19.03.18 21:12

Bohužel mám to většinou stejně..přijde z práce, svlíkne do trenek a spí nebo tak..s malou si vůbec nehraje :nevim: :)

Crystal87
Generální žvanilka 23768 příspěvků 19.03.18 21:14

Tak to by letěl chlapeček. Jako jednou za čas aby si odpočinul beru, ale denně? Muj přijde z práce většinou je vše hotové, úklid, nádobí, děti nachystané do školy…někdy zůstaneme doma, ale většinou jedem na nákup, k lékaři když je třeba, nebo se jen někam chvíli podívat…Děti máme 4.Ale když zůstaneme doma tak hrajeme třeba hry, koukáme na film co si společně pustíme…ale aby si lehl a o ostatní se nestaral je málokdy;)Občas ho nechám ať si prispi o víkendu nebo když vím že bylo náročné tak odpolko po práci. Ale aby jako tvůj prděl na mě i na děti tak to ne.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 19.03.18 21:19

Tak můj muž taky přijde z práce domů a svlíkne se do trenek, asi nějaký rituál :mrgreen: Ale pak uklidí kuchyň když je potřeba, uvaří nám kafe, se synem si hraje každý den, hlídá ho když mám nějaké plány… moc se mu nechce s ním chodit ven, ale to beru, tráví s námi spoustu času a v domácnosti se podílí téměř na všem, vaření, úklidu a tak.

Toho tvého bych zakladatelko fakt nesnesla :nevim:

Zoui
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 19.03.18 21:19

No, to je těžký. Všude to tak rozhodně není, což ti tady určitě napíší, jenže ten tvůj už je na to zvyklý a bude se zuby nehty bránit, jen aby nemusel nic dělat. Takže je spíš otázka, jestli ti to vadí tak, že kvůli tomu půjdeš do hádek a pokusíš se ho rozhýbat. A pokud je otázka, s čím manžel pomáhá, tak u nás má na starosti vysávání a vytírání (jako, mohla bych to udělat, ale nemám ráda, když je všechno jen na jednom, máme to tak nastavené od začátku), s malým pomůže, když mi není moc dobře, potřebuji něco udělat nebo si chci prostě jen taky odpočinout. Zas na druhou stranu, když vidím, že je fakt unavený, když dojde z práce, jdem s malým třeba na procházku nebo návštěvu a nechám ho zdřímnout, aby měl klid. Ale celkově se snažíme vyjít si vstříc navzájem a pomáhat si, abychom se citíli oba dobře.. když vidím, že je vážně unavený, nic po něm nechci, stejně tak když vidí, že se potřebuji třeba dospat, jde bez řečí umýt nádobí a poklidí… taky to někdy skřípe, ale rozhodně nemám pocit, že makám jen já nebo jen on. A s malým tedy tráví dost času, to je jeho zlatíčko.

Příspěvek upraven 19.03.18 v 21:23

Uživatel je onlineradkka
Generální žvanilka 20020 příspěvků 19.03.18 21:21

Dneska celý den hlídal naše skoro roční dvojčata, já byla v práci a navštívit kamarádku v nemocnici.
Koupe, přebaluje, krmí, uspává, jezdí s kočárem, hraje si s dětmi. Vše, co je potřeba, kdy je potřeba, sám od sebe, chce abych si odpočinula, vyrazila ven, vyspala se.

pikola
Neúnavná pisatelka 18410 příspěvků 19.03.18 21:23
@Celeste97 píše:
Bohužel mám to většinou stejně..přijde z práce, svlíkne do trenek a spí nebo tak..s malou si vůbec nehraje :nevim: :)

Není to všude stejný. :nevim:
Přijde domů po sedmé, pomůže s tím co vidí že je potřeba, jako nádobí v kuchyni nebo tak, vyndá dítě z vany, nají se jde jí číst pohádku a uspat. Volná zábava je většinou až když dítě spí. Teda mě začíná dřív než jemu :mrgreen:
Ráno nás vzbudí a dělá nám snídani, vezme dítě do školky. A vyndá si myčku, co si večer naložil a zapnul :mrgreen:

Příspěvek upraven 19.03.18 v 21:25

Uživatel je onlineJogrr
Závislačka 3963 příspěvků 19.03.18 21:24

Muj je na rodicovske, krome vareni zvlada vsechno, od 3 mesicu maleho.

Tvuj je liny, preucit pujde tezko a Ty stejne nejspis vymeknes a nic se nezmeni.

Uživatel je onlineZkai
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 46 inzerátů 19.03.18 21:25

U nás stejný. Rozdíl, ze se rozkydne na gauč v zaprasenejch monterkach, zasvini kluka, polkne večeři a svlikne se az pak. Ale chodí do prace, tak jsem ho nikdy neobtezovala „drobnostmi“.

pikola
Neúnavná pisatelka 18410 příspěvků 19.03.18 21:30
@Zkai píše:
U nás stejný. Rozdíl, ze se rozkydne na gauč v zaprasenejch monterkach, zasvini kluka, polkne večeři a svlikne se az pak. Ale chodí do prace, tak jsem ho nikdy neobtezovala „drobnostmi“.

A jak to hodláte dámy praktikovat, až budete chodit do práce taky? :think: Nebo jste od začátku vašeho vztahu doma?

Uživatel je onlinededrichov
Závislačka 2511 příspěvků 19.03.18 21:31

My už máme děti větší, 7 a 4 roky. Když jsem nastoupila do práce, kompletně převzal o ně starost, vyzvedne obstará večeři, nádobí, věci do školy i večerní ukládání. Já přijíždím ve 20.30, když mám směnu

zudina
Ukecaná baba ;) 1884 příspěvků 19.03.18 21:31

Myslim ze ve vetsine pripadu je to takhle. Chlap prijde z prace, otevre pivo a padne na gauc. Vetsinou kdyz zensky tvrdi neco jinyho tak si vymysli. Muj teda obcas hlida abych mohla nekam jit, to je fakt, ale vetsina kamaradek je na vse sama

axelina
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 19.03.18 21:32

Ahoj, muj chlap nepomáhá (cca 1× týdne pohlídá na pár hodin). Ale on už má deti velký a tyhle co máme spolu jsem vicemene chtěla hlavně já, takže jsem věděla do čeho jdu a tak si nestežuju. Muj chlap nechodi teda ani do práce - podnika ale to ma tak na 3 hodky denne jen. Zbytek dne si užívá po svem. o vikendu vyjimečne neco spolu podniknem spíš jen já s detma. :-) já myslím že pokud chlap chodí do práce fakt OD-DO tak by zbytek dne a vikendy mohl mít pro sebe - samozřejmě pokud by chtěl být se mnou a dětma proč ne… ale pokud už nema energii nebo chut…tak bych ho nenutila.. každý není tak výkonny aby zvladal práci, koničky, deti atd… ja sama bych to nedala - být do 17 v práci přijít a hned se venovat detem a chlapovi…po práci bych si spíš rada nekam zalezla a mela klid

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Prachařová schovává dceru, ale syna vystavuje a dělá si na něm reklamu

Nikdo nesmí vidět moje dítě! To je poslední dobou trend, kterým trpí některé... číst dále >

Články z Ona Dnes

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Reklama