Myslíte si, že je ještě šance?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.03.18 18:15
Myslíte si. že je ještě šance?

Zdravím, nevím, ani jak jsem se dostal k této diskuzi, ale chtěl bych slyšet názor ženy na věc.
S partnerkou jsme spolu byli 6 let, Vztah byl krásný, ideální, první roky byly něco úžasného, výlety, dovolené, téměř každý volný čas jsme trávili spolu, nemohli jsme být jeden bez druhého, no prostě vztah jak z pohádky. Po nějakých dvou letech, ta úvodní zamilovanost ustupovala, oba jsme to cítili, ale nevykolejilo nás to. O několik měsíců později přišla první krize. Byl to rozchod, v afektu, šitý horkou jehlou. Důvod byl, že máme na věci odlišný názor. Po asi 10 dnech jsme se dali opět dohromady, spoustu věci se tím vyřešilo. Po roce se to ale ovšem stalo znovu. Problém byl ten, že jsem byl neskutečně žárlivý a tvrdila mi že ztrácí přátele. Že se ve vztahu dusí a že už dál nemůže, že to nemá budoucnost. Zatnul jsem zuby, uvědomil jsem si, že mi nikdy ve vztahu nelhala, teda nevím o tom, tak ji budu věřit, že jsou to jen kamarádi. Dali jsme to opět dohromady, s tím, že nebudu žárlit, změním se a ukážu jí, že si semnou budoucnost dokáže představit. Jenže… od té doby byla jen na mobilu, stále si s jedním chlapcem (expartner předemnou) psala, vídali se minimálně 1-2× týdně, kafe, výlet apod. Bylo mi to trochu divné, proč když ho poslední ch 5 let vídala jednou za půl roku, ho najednou vídá tak často, říkala mi, že si on od toho něco sliboval, ale že to s ním vyřešila, že mají na různé věci odlišný názor. Nějakou dobu jsem to toleroval, ale stejně jsem byl jak časovaná bomba, jednou jsem k ni jel, ale byla s ním“..Na to jsme se rozešli. Momentálně spolu nejsme, občas si napíšeme, s chlapcem se ted vídá velmi často, na což má vlastně právo, je nezadaná, a nechce se utápět doma, on v tom ale očividně vidí šanci. Nevím co si o tom mám myslet, tvrdí mi že nikoho nechce, nikoho nehledá a s nikým nic nemá. Jenže mi to přijde strašně divné, nemyslím si že ženy obvykle odcházejí ze vztahu proto, aby byly samy. Bojím se, že kdybychom to dali opět dohromady, každé pípnutí zprávy, každá nepřítomnost ve mně vyvolá pocit, že se opět něco děje. Kdyby třeba spolu teď něco měli, proč by se to mělo najednou utnout.
Nevím, jestli bych ji už dokázal věřit.
Myslíte si, že to je třeba jen opravdu kamarád, a já jsem paranoidní?
Kamarád, který ji momentálně v nelehké situaci drží nad vodou, nebo to vše byla jen hra a já jsem byl nahrazen?
Jak se zachovat kdyby se chtěla vrátit?
Vím že pár dní je krátká doba na to, aby si člověk uvědomil, vychladnul a s čistou hlavu si rozmyslel, jestli chce zpátky nebo ne.
Děkuji za vaše názory

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

káťa
Extra třída :D 11813 příspěvků 19.03.18 18:18

Kolik je vám let? A máte nějaké závazky? Bydleli jste spolu?

Anonymní  19.03.18 18:20

30 a jí 24. Závazky nemáme, vše bylo v nejbližší době v plánu.

Šarlota4
Echt Kelišová 9046 příspěvků 19.03.18 18:25

Meli byste jit kazdy svou cestou. Je to moc slepovany, dusis ji, ona te ma jako zadni vratka.

káťa
Extra třída :D 11813 příspěvků 19.03.18 18:41
@Anonymní píše:
30 a jí 24. Závazky nemáme, vše bylo v nejbližší době v plánu.

Tak naštěstí jste to nedotáhli do konce a nemusíte se o nic handrkovat.
Já bych ji teď nechala být, neozývala bych se, nepřipomínala, nic. Ať má taky příležitost poznat jaké to je, když o tebe doopravdy přišla. Ona totiž dle mého tě má na háku, ví že ty po ní toužíš, že když luskne, tak ty pribehnes. Takže bych ji vyvedla z omylu, prostě že tvé strany kontakt nula, pokud se ozve ona, tak jen zdvorilostne odpovědět, žádné vyzvídání a povídání. Ať vidí, že ztrácíš zájem. Potom se uvidí, je to fifty fifty - buď je zalaskovana jinde, popř. s tebou fakt nechce být a bude ji to fuk anebo si uvědomí, že tě ztratit nechce. Člověk si často uvědomí lásku a city až ve chvíli, kdy člověka ztrácí. Tak ji tu příležitost dej ;)

Russet
Kelišová 6715 příspěvků 19.03.18 19:28
@Anonymní píše:
Zdravím, nevím, ani jak jsem se dostal k této diskuzi, ale chtěl bych slyšet názor ženy na věc.
S partnerkou jsme spolu byli 6 let, Vztah byl krásný, ideální, první roky byly něco úžasného, výlety, dovolené, téměř každý volný čas jsme trávili spolu, nemohli jsme být jeden bez druhého, no prostě vztah jak z pohádky. Po nějakých dvou letech, ta úvodní zamilovanost ustupovala, oba jsme to cítili, ale nevykolejilo nás to. O několik měsíců později přišla první krize. Byl to rozchod, v afektu, šitý horkou jehlou. Důvod byl, že máme na věci odlišný názor. Po asi 10 dnech jsme se dali opět dohromady, spoustu věci se tím vyřešilo. Po roce se to ale ovšem stalo znovu. Problém byl ten, že jsem byl neskutečně žárlivý a tvrdila mi že ztrácí přátele. Že se ve vztahu dusí a že už dál nemůže, že to nemá budoucnost. Zatnul jsem zuby, uvědomil jsem si, že mi nikdy ve vztahu nelhala, teda nevím o tom, tak ji budu věřit, že jsou to jen kamarádi. Dali jsme to opět dohromady, s tím, že nebudu žárlit, změním se a ukážu jí, že si semnou budoucnost dokáže představit. Jenže… od té doby byla jen na mobilu, stále si s jedním chlapcem (expartner předemnou) psala, vídali se minimálně 1-2× týdně, kafe, výlet apod. Bylo mi to trochu divné, proč když ho poslední ch 5 let vídala jednou za půl roku, ho najednou vídá tak často, říkala mi, že si on od toho něco sliboval, ale že to s ním vyřešila, že mají na různé věci odlišný názor. Nějakou dobu jsem to toleroval, ale stejně jsem byl jak časovaná bomba, jednou jsem k ni jel, ale byla s ním“..Na to jsme se rozešli. Momentálně spolu nejsme, občas si napíšeme, s chlapcem se ted vídá velmi často, na což má vlastně právo, je nezadaná, a nechce se utápět doma, on v tom ale očividně vidí šanci. Nevím co si o tom mám myslet, tvrdí mi že nikoho nechce, nikoho nehledá a s nikým nic nemá. Jenže mi to přijde strašně divné, nemyslím si že ženy obvykle odcházejí ze vztahu proto, aby byly samy. Bojím se, že kdybychom to dali opět dohromady, každé pípnutí zprávy, každá nepřítomnost ve mně vyvolá pocit, že se opět něco děje. Kdyby třeba spolu teď něco měli, proč by se to mělo najednou utnout.
Kamarád, který ji momentálně v nelehké situaci drží nad vodou, nebo to vše byla jen hra a já jsem byl nahrazen?
Vím že pár dní je krátká doba na to, aby si člověk uvědomil, vychladnul a s čistou hlavu si rozmyslel, jestli chce zpátky nebo ne.
Děkuji za vaše názory

Proč byste se měli dávat dohromady? 8o Najdi si jinou.

kacz
Kelišová 5955 příspěvků 19.03.18 20:07

Tipla bych si, že už tě má plné zuby

Petra67
Kecalka 191 příspěvků 19.03.18 20:10

Dle meho…stykani se s nejakym muzem jednou týdně určitě není jen tak…tam přátelství nebude…proc by se s nim schazela, když by s nim nic nechtela mit? Tomu ja neverim…

Uživatel je onlinelalalyla
Kecalka 312 příspěvků 19.03.18 20:25

Myslim si, ze uz jsi ze hry. Vykasli se na ni a hlavne se zamer na sebe a to tvoje zarleni. Pokud to byl problem v tomhle vztahu, tak abys to uz neopakoval.Vis co si ja myslim? Neni mozne ze ji ta tva zarlivost tak stvala, ze to proste udelala.Me to byvaly rikal taky.Neco ve stylu ze ho k tomu tim zarlenim dozenu a on to udela(To jsem jeste netusila, ze uz to asi stokrat udelal :lol: ).

Tajemný ráček
Povídálka 32 příspěvků 19.03.18 21:19
@Anonymní píše:
Děkuji za vaše názory

V první řadě bych se chtěl zeptat jestli jsi se s ní rozešel ty nebo ona potom incidentu. Protože po tom co píšeš, tak to vypadá, že od tebe odešla. Za druhé z toho z textu usuzuji, že o tebe nemá zájem a asi dala přednost se sblížit se svým ex. Takže tohle to je si potřeba přiznat, protože pokud by chtěla tebe, tak by se snažila čas trávit s tebou a ne s tím druhým. No v takovém případě, bych to prostě skončil, nepsal si s ní a nesnažil se pátrat co dělá a co nedělá, protože se potom z toho nedokážeš vymanit a budeš pořád v takové své bludné představě o vysněném návratu. Takže podle mě, je lepší to razantně utnout. Možná že potom ještě bude existovat šance, že jí budeš chybět a bude tě chtít zpět ale to už třeba budeš někde jinde.

Anonymní  19.03.18 23:13

Taky si myslím že to stýkání i víckrát než jednou týdně, po večerech apod. není normální, když to dřív nedělala. Ano, kdo by v tuhle situaci nežárlil, byla pak menší konfrontace a rozešla se semnou ona.Ale já prostě věděl, že není něco v pořádku, jen jsem si to tolik nepřipouštěl.

Anonymní  19.03.18 23:36

Na druhou stranu jak píšete, že dala přednost jinému, proč mi to tedy neřekla na rovinu, sice by to byl šok, ale alespoň bych věděl, na čem jsem. Takhle mi píše že nikoho nehledá apod. Navíc mi psala docela hezké věci, co se týče vzpomínek, prožitých let apod. Takže podle toho co psala se to dá shrnout asi takto: byl to pro ni krásný vztah, nelituje jediného dne, nikoho nehledá, ale být semnou nechce. :?

mamina444
Kecalka 241 příspěvků 20.03.18 00:03

Tak určitě to neslepuj jednou rozchod at už v afektu nebo v čemkoliv ten vztah navrtá je to prostě narušené ten základ. Pokud se sním opravdu schází tak tam bude něco víc ale nemá jistotu v něm třeba plány finance co já vím na čem jí záleží. Vztah je z několika základů a každý z nás některému přikládá váhu. je to sex peníze důvěra láska společné zájmy a tak dále průšvih je když někdo je třeba s tebou pro peníze ale lže ti jak tě miluje a podobně nebo prostě sex sex sex a ty na to nejsi pak to krachuje chce to to mít jak se říká stejně což je pohádka ale málo kdy najdeš a nebo udělat kompromis a domluvit se. Vztahy sou složité no a to že ti píše že chce být sama a nikoho nehledá a podobně je jen tvrzení nechce být označena za tu špatnou za tu mrchu co se třeba k němu vrátila, Nebo ti nechce jen ublížit. Ovšem opravdu bych znovu do toho nešla budeš se v tom neustále utápět a nebo se dohadovat vyčítat a nikam to nepovede. No a žárlit no bože jako je to důkaz že člověk miluje ale zas všeho s mírou jako třeba kontrola kdo ti píše kam jdeš co si bereš na sebe a zakazování třeba se s někým bavit nebo chodit s kamarádkama či kamarády pokud to dřív dělala je přehnané a vede to ke konci vztahu. Jo a nejvíc takto žárlí a omezují ti co mají sami máslo na hlavě a podvádějí protože ví jak je to snadné. No a jak se říká krádež nejvíc naštve zloděje který sám krade takže tohle sám nevěrnej nesnese že mu někdo ty parohy nasadil.

Esmeralda75
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 20.03.18 00:13
@Anonymní píše:
Na druhou stranu jak píšete, že dala přednost jinému, proč mi to tedy neřekla na rovinu, sice by to byl šok, ale alespoň bych věděl, na čem jsem. Takhle mi píše že nikoho nehledá apod. Navíc mi psala docela hezké věci, co se týče vzpomínek, prožitých let apod. Takže podle toho co psala se to dá shrnout asi takto: byl to pro ni krásný vztah, nelituje jediného dne, nikoho nehledá, ale být semnou nechce. :?

Chlapce zlatej s tím se musíš smířit, málo lidí řekne na rovinu proč konci. Lepsi je pro ně neříkat nic, vypadají tak líp. Nebo bys chtěl slyšet, vyměnila jsem tě za ex? Podstatný je že ti říká, že tě už nechce.Pres to nejede vlak.Jak už ti tu někdo radil, zkus úplně utnout kontakt, buď ji budeš scházet a ozve se, nebo je to ztracený. Kazdopadne, na jejího kámoše bych si nehrála, pro tvý dobro, ať se z toho rychlejs vyhrabes.Taky jsem zažila zárlivce, ale to byl extrém, nesměla jsem pomalu ani s kamarádkou na kafe, to jsi snad nepředváděl.

káťa
Extra třída :D 11813 příspěvků 20.03.18 06:07
@Anonymní píše:
Na druhou stranu jak píšete, že dala přednost jinému, proč mi to tedy neřekla na rovinu, sice by to byl šok, ale alespoň bych věděl, na čem jsem. Takhle mi píše že nikoho nehledá apod. Navíc mi psala docela hezké věci, co se týče vzpomínek, prožitých let apod. Takže podle toho co psala se to dá shrnout asi takto: byl to pro ni krásný vztah, nelituje jediného dne, nikoho nehledá, ale být semnou nechce. :?

Nechce ti ublížit. A sobě dělat nepříjemnosti.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bejvalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama