Závislost na sázení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.03.18 11:17
Závislost na sázení?

Je to citlivé téma, proto prosím anonymně. S mým mužem jsme něco přes rok, bydlíme ve společné domácnosti a už dříve se stávalo, že on např.14 dní po výplatě už neměl ani korunu, nepije, nekouří, jeho plat je slušný, měl by s ním vpohode vyjít, ale nevycházel, stále jsem přemýšlela kam ty jeho peníze jdou, vždy jsem mu před výplatou musela půjčovat, vše mi po výplatě vrátil. Ale teď naposledy mě úplně šokoval, protože zase neměl peníze a přiznal mi, že vsadil obrovskou částku do nějakých sport. zapasu a vše prohrál. Strasne jsme se kvůli tomu pohádali, nemohla jsem spát s tím, že mám doma závisláka. Slibuje, že už to neudělá, ale já tomu nevěřím, už nedávno splacel dluhy atd. Jak byste se zachovali?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4071 příspěvků 20.03.18 11:22

Předpokládám, že sází online. Kadý registrovaný hráč si může nastavit limity. Jak časové, kolik času ho sázkovka nechá přihlášeného na portálu, nebo finanční, kolik může denně, týdně nebo měsíčně prosázet.
Dohodni s ním finanční limit a hotovo.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 20.03.18 11:24
@Anonymní píše:
Je to citlivé téma, proto prosím anonymně. S mým mužem jsme něco přes rok, bydlíme ve společné domácnosti a už dříve se stávalo, že on např.14 dní po výplatě už neměl ani korunu, nepije, nekouří, jeho plat je slušný, měl by s ním vpohode vyjít, ale nevycházel, stále jsem přemýšlela kam ty jeho peníze jdou, vždy jsem mu před výplatou musela půjčovat, vše mi po výplatě vrátil. Ale teď naposledy mě úplně šokoval, protože zase neměl peníze a přiznal mi, že vsadil obrovskou částku do nějakých sport. zapasu a vše prohrál. Strasne jsme se kvůli tomu pohádali, nemohla jsem spát s tím, že mám doma závisláka. Slibuje, že už to neudělá, ale já tomu nevěřím, už nedávno splacel dluhy atd. Jak byste se zachovali?

nechtěla bych ho.. závislost je to jako každá jiná a takhle je pro mého partnera nepřípustná..

Anonymní  20.03.18 11:24

Tomu, že to neudělá, bych moc nevřila, pokud je opravdu závislý… chyba je to neřešit, měla by sis s ním sednout a promluvit si o tom. Neodsuzovat ho, nebo tak něco, nechat ho to vysvětlit…jak to začalo a tak dále a možná se domluvit na nějaké odborné pomoci. Se závislostí je to vždycky stejné. Budeš potřebovat pevné nervy…

Anonymní  20.03.18 11:26
@Anonymní píše:
Tomu, že to neudělá, bych moc nevřila, pokud je opravdu závislý… chyba je to neřešit, měla by sis s ním sednout a promluvit si o tom. Neodsuzovat ho, nebo tak něco, nechat ho to vysvětlit…jak to začalo a tak dále a možná se domluvit na nějaké odborné pomoci. Se závislostí je to vždycky stejné. Budeš potřebovat pevné nervy…

Už jsem s ním o tom mluvila, ale on závislost nepřiznává, nakonec jako každý závislák, ale vsadit celou výplatu, to už je fakt podle mě patologický hráčství

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 20.03.18 11:27
@Anonymní píše:
Už jsem s ním o tom mluvila, ale on závislost nepřiznává, nakonec jako každý závislák, ale vsadit celou výplatu, to už je fakt podle mě patologický hráčství

to je naprosto mimo..

Anonymní  20.03.18 11:31
@Anonymní píše:

Tak asi by sis měla ujasnit co je důležité. Pokud to tak opravdu je, nevidim v tom moc budoucnost. Mám kamarádku, tam to nakonec došlo až k tomu, že její nevlastní otec většinou prohrál i peníze na nájem, takže se xkrát museli stěhovat… s takovým člověkem tě asi nečeká moc šťastná budoucnost. Tyhle případy bývají spis horší a horší, než že by se něco lepsilo. Uz jen proto, že si to nepřizná :?

Anonymní  20.03.18 11:32
@martina.se píše:
to je naprosto mimo..

Nejhorší je, že ho nemůžu ani vyhodit, bydlí v mém bytě, neměl by ani na kauci na jiný byt

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 20.03.18 11:34
@Anonymní píše:
Nejhorší je, že ho nemůžu ani vyhodit, bydlí v mém bytě, neměl by ani na kauci na jiný byt

ale to je jeho problém :think: co s ním chceš dělat? pokud si to sám nepřizná, neuděláš vůbec nic.. a pokud vsadí klidně celou výplatu a nemyslí, že nebude mít z čeho žít, tak je prostě mimo.

belladonna
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 20.03.18 11:34
@Anonymní píše:
Nejhorší je, že ho nemůžu ani vyhodit, bydlí v mém bytě, neměl by ani na kauci na jiný byt

tak se s ním dohodni na pravidlech, jak píše přemek oráč. Ať prosází jen dohodnutou částku a zbytek se uloží. (třeba na kauci na jiný byt)

Anonymní  20.03.18 11:39
@belladonna píše:
tak se s ním dohodni na pravidlech, jak píše přemek oráč. Ať prosází jen dohodnutou částku a zbytek se uloží. (třeba na kauci na jiný byt)

Když on ani nechce přiznat to že pravidelně sází, i když peníze se mi vždy nějak zazracne ztratí a nemá nic, Řekl mi, že si myslel, že ta výhra bude 100 procentní a že mi
dá peníze na auto. Dre, pořád je v práci a pak peníze stejně nemá

Sany80s
Kelišová 6023 příspěvků 20.03.18 11:53

V první řadě bych se rozvedla, aby ekonomicky nezlikvidoval i tebe, pak bych mu dala šanci se léčit. Pokud by nechtěl, udělala bych z něj definitivně bývalého.

Anonymní  20.03.18 12:11

Můj manžel je gambler, začni to řešit dokud je čas. Gambleři jsou vynikající manipulátoři a lháři. Já se nechala obalamutit a bohužel to došlo tak daleko, že jsou v tom obrovské dluhy, zpronevěřené peníze. Máme dvě děti. Jsou různá poradenská centra pro závislé, manžel chodí na terapie. Opravdu to není legrace, také je závislý na online sportovním sázení. V současné době, snad nesází, nemá přístup k žádným účtům, k ničemu, dávám mu pouze kapesné. Ale samozřejmě věřit se mu již nedá. A přesně tak, tady ti lidé si to nepřiznávají, i když jsme v hodně zlé situaci, on si stále nemyslí, že by měl problém se závislostí. Pokud jste manželé, nejlepší je zúžení SJM. Ochrání tě to vůči případným dluhům. Rozvod je na delší dobu.

Anonymní  20.03.18 12:32

Já znám případ kdy manžel nadělal miliónové dluhy, přišli o dům, dal dětem do zastavárny kola, manželce pracovní notebook, který si pak musela jet vyplatit, jen aby měl na sázení. A bylo toho víc.. Takže jak radí výš, co nejdřív pořešit majetek.
Prosím anonymně nebo smazat.

lalalyla
Kecalka 459 příspěvků 20.03.18 12:39

Ja mela doma gemblera a uz nikdy vic! To bylo slibu a breku ze uz tam nevleze.Ja setrila jak blbka na hypoteku a on mi nedaval ani korunu. Pritom vydelaval aspon 2× vic nez ja.Za tech x let mi koupil darek treba k narozeninam jen jednou a o vanocich ani nemluvim. Jedna z nejhorsich vlastnosti jak pise nekdo vyse je to lhani a manipulace.Lhal nonstop. Nejen ohledne penez.Byt tebou, skoncim to a najdu si nekoho s kym budes mit aspon nejakou budoucnost. S gemblerem ji nemas zadnou.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama