Posílení imunity 20.měsíčního dítěte

27.4.17 12:02

posílení imunity 20.měsíčního dítěte

Syn 20.měsíců je od svých 4.měsíců každé 3-4 měsíce nemocný. Je to asi 3 týdny co měl zápal plic s tím, že měl antibiotika. Teď už druhý den má zase horečky a ošklivý kašel. Vykašlává a zvedá se mu žaludek. Není možný, abych do nej pořad cpala léky. Doktorka mi řekla, ze mu na imunitu nic kupovat nemám, ze teď bude sezóna ovoce a zeleniny, tak aby nebyl převitaminovanej a ze s tim mam zacit až tak v srpnu, aby byl připraven na zimu. Já to ale potřebuju řešit teď a ne až srpnu. Měl by jste nekdo typ? Zkusila bych homeo, ale vubec se v tom nevyznám. Díky za pomoc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

Anonymní
27.4.17 12:13

@Markéta N.V. my nasadili synovi Colostrum. Píšou sice od 3 let, ale my to dáváme synovi od 2,5 roku a teda klepu. Za 2 roky života měl 13× atb - od půl roku prakticky co 2 měsíce, co jsme Colostrum nasadili, tak o mnoho lepší. Měl 1× chřipku a opravdu jen chřipku, po týdnu se uzdravil a neměl z toho žádné komplikace, a pak teda neštovice a po nich odpadl se zánětem středního ucha, ale to jsme čekali, protože neštovice zamávají imunitou každému.
Teď je zdravý už měsíc, což dřív bylo sci-fi - od konce srpna do ledna byl nemocný bez přestávky.

• Nahlásit
  • Citovat
2527
27.4.17 12:23

Zkus si vyzadat vysetreni na imunologii. Jinak nam pomáhá celkem Imunoglukan, davala jsem ho od jednoho roka, syn byl taky hodne marod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10815
27.4.17 12:26

Homeopatické léky obsahují jen cukr, takže si můžete vybrat losem.

Zeleninu už máte teď, klíčové je nechávat ho co nejvíc běhat na čerstvém vzduchu a umožnit, aby se lehce opálil - kvůli D vitamínu a případně začít s jemným otužováním.

http://www.zdrav.cz/modules.php?…
http://www.maminka.cz/…chut-k-jidlu
http://www.babyweb.cz/…unity-ditete

Asi ničím neuškodíte, když ho naučíte pít kefír a jíst hodně jiných zakysaných produktů.

pokud vyloženě musíte něco koupit a dávat to dítěti, tak rybí tuk - chcete 500 mg EPA/DHA denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
27.4.17 12:27

Co znamená škaredý kašel? co mu dáváš na kašel?

colostrum je fajn, jakmile se nasadí v začátku a zvýšené dávky, nemoc se podstatně zkrátí, nebo ani nerozjede.

jinak my jedeme v justu, tymiánový krém mažu při kašli na hrudník, na to olej z jedle sibiřské - rozpouští hleny, pomáhá odkašlávat. tymiánový krém tlumí kašel. když je kašel suchý, dráždivý, štěkavý - večer před spaním 10 kuliček homeopatik Drosera 30CH. dávám zábal z uvařených brambor, též rozpouští hleny a tlumí kašel.

jinak důležitý je pro imunitu vit D, pokud je ho nedostatek nefunguje správně imunita. rybí olej.

jinak just dělá sirup echinacinu na imunitu, při nemoci nebo jako 8týdenní kůru. tannen sirup na zahlenění.

klidně napiš zprávu.

• Nahlásit
  • Citovat
27.4.17 12:29

@Nikolacek ten nam doporucila doktorka, ale rekla, ze ho mame nasadit nejdriv v srpnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
27.4.17 12:34

@Markéta N.V. jestli je syn nemocný teď, nasaď ho hned. nechápu, proč čekat do srpna, když je potřeba něco řešit teď.

• Nahlásit
  • Citovat
27.4.17 12:34

@Verun83 takový dusivý a kdyz se nadechne, tak se mu zvedne žaludek. Dávám mu na to PROSPAN.. v lékárně mi ho doporučili, že je přírodní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 12:36
@Verun83 píše:
@Markéta N.V. jestli je syn nemocný teď, nasaď ho hned. nechápu, proč čekat do srpna, když je potřeba něco řešit teď.

Přesně tak.. proto se obracím na své známé a i sem ať mám co nejvíce informací a typů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3074
27.4.17 12:45
@Oupokud vyloženě musíte něco koupit a dávat to dítěti, tak rybí tuk - chcete 500 mg EPA/DHA denně.

Holky opatrně s rybím tukem…koupila jsem dětem a 20 měsíční syn dostal takovou koprivku, že musel dostat kortikoidy a pořád to není úplně v pořádku, a to jsem dala naštěstí jen 1,5 ml… :zed: člověk chce něco přírodního zdravého…na nic nikdy nereagoval…tak bacha…
Zakladatelko, ještě jsou nějaké " léky" něco na R..? Je to kůra na předpis, měl to nejstarší před cca 6 lety…trochu to pomohlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
27.4.17 12:45

U nás vede Imunoglukan…pokud je nemocný, klidně dávej týden zvýšenou dávku. Jinak moje děti mají rády majoránkový čaj, rozpouští hlen a hlavně se aspoň zavodní. Zvýšit příjem tekutin. Prieznitzuv obklad na krk nebo krk jen zavázat. Na výrobky od justu taky slyším jen chválu :).A na suchý a dráždivý kašel bezkonkurenčně stoptussin…není bohužel na přírodní bázi, ale teda stopro zabírá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1818
27.4.17 12:47

Zkus hlívu ústřičnou, dělá se i jako sirup pro děti od půl roku, nebo cucavé tabletky/bonbony, na těch je sice psáno od tří let, ale podle našeho doktora to je kvůli té cucavé formě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 12:50

Homeopatiky se léčí až konkrétní obtíže, když nastanou, nejsou jako prevence. A dál - imunita není jen o vitamínech (jak měla vaše dr. obavu, aby nebyl „přivitamínovanej“), ale hlavně o tom mít v pořádku střeva.
Z těch přírodních věcí můžete zkusit třeba kozí kolostrum (mělo by být ještě účinější než to kravské), sirup Glukánek, Dračí sirup (tyhle dva dávat na střídačku, každý má trochu jiné složení), pak jsou výborné kapky výtažek z grepových jader od Nobilis Tilia. No a strava bohatá na zakysané výrobky (nejen třeba kefír, ale kdyby se ti syna podařilo naučit na pickels to je pro posílení imunty výborné)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 13:01

Vsem moc děkuju :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
27.4.17 14:06

@Nikolacek Souhlasím s Imunoglukanem- my tedy dávali ve 3 letech - pro opakované laryngitidy. A fakt super!!! Moc doplňkům nevěřím, tohle nám doporučila naše dětská doktorka. Myslím, že mohou i menší děti. A ovoce a zeleninu určitě bez námitek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama