Strach o syna, blázním?

Anonymní
26.4.17 17:02

Strach o syna,blázním?

Dobrý den maminky. Mám ročního syna. O víkendu jsem s ním ležela v nemocnici, protože když mi ho hlídala sestra…její starší dcera chtěla dát synovi čuchnout aviváže. On si lahev naklonil a napil se. Hosputalizivali nás protože aviváž se může po požití chovat jako louhy:( Vše dopadlo naštěstí dobře. Ale při hospitalizaci jsme náhodně zjistili, že syn má neustále zvýšenou teplotu.Dva dny před hospitalizací jsem si všimla, že má po sobě pár petechií( drobné červené tečky- prasklé cévky)…na orl při vyštření zda nemá poleptaný jícen třetí den, zjistily že má syn drobné tečky na mandlích. Udělali výtěr z krku.Ten byl negativní. A teď o co mi jde. Uplně náhodou mě napadlo a sama jsem se přivedla do stresu, že to mohou být příznaky leukemie. Petechie, teploty…byla jsem u pediatra hned jak nás z nemocnice peopustily. Abych se zeptala na ty petechie. Prý pokud nebudou přibývat neřešil by to zatím…teploty svedl na krk…prý to je viroza…synovi ale nic není…musím dodat, že se mu teď klubou zoubky.Ale u nich nikdy teplotu neměl…jinak je veselý a živý. Pěkně jí. Od narození ho trápí bříško, nadýmání. Tak to ho občas v noci budí. Myslíte, že jsem plašan? Uplně jsem sama sebe vystresovala a teď nemyslím na nic jiného. Pořád malho kontroluji, hledám krvavé tečky…které už vidím všude. Malému už je to nepříjemné. Teplotu mu taky měřím pořád. Po spánku je většinou normální. Ale tak po třech hodinách už se zvedne. Zatím byla nejvyšší po odečtení 37,8… Ale to jen jednou jinak max do 37,5…jsem na pokraji zhroucení. Zítra se se synem chystám opět k pediatrovi.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Doe_Jane
26.4.17 17:10

A to nebrali krev?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.4.17 17:15

@Doe_Jane Nene naposledy mu brali krevní obraz měsíc a půl zpět…leželi jsme v nemocnici se zápalem plic.Po uzdravení byly hodnoty v normě

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
26.4.17 17:17

Já myslím že se strachuješ úplně zbytečně :kytka: kdyby se někomu něco nezdálo tak by to řešili, hlavně se nestresuj nebo si ještě ty přivodíš nějakou nemoc

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.4.17 17:22

@Doe_Jane to mi tvrdí i mamka a muž. Jenže když vidím, kolik případů je, že doktor odhalil nemoc pozdě. Kamarádka má dceru s nádorem v nosohltanu…ctvrt roku je lečili na streptokoka, pak že má cizí těleso v nose. Až po čtvrt roce udělalu CT a přišli na nádor.

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
26.4.17 17:25
@Anonymní píše:
@Doe_Jane to mi tvrdí i mamka a muž. Jenže když vidím, kolik případů je, že doktor odhalil nemoc pozdě. Kamarádka má dceru s nádorem v nosohltanu…ctvrt roku je lečili na streptokoka, pak že má cizí těleso v nose. Až po čtvrt roce udělalu CT a přišli na nádor.
:* neboj se, chápu že máš strach ale zbytečně si něco vsugeruješ… určitě to bude v pořádku, já myslím že takové teploty má hodně dětí jen tak, že to prostě ani nezjistíš pokud neměříš… v nemocnici se to měří povinně všem aspoň co jsem se tak setkala, jinak by mě taky nenapadlo normálně veselé zdravé dítě měřit…
bude to ok!!
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.4.17 17:42

@Doe_Jane Moc ti děkuji. Máš pravdu taky by mne nenapadlo ho měřit. Hlavně když na něj sáhnu přijde mi studenej…myslela jsem jestli neblbne teploměr, ale bohužel ne.Budu se muset uklidnit.Ale toho doktora zítra navštívíme, už pro můj klid.Jsi moc hodná :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
26.4.17 17:43
@Anonymní píše:
@Doe_Jane Moc ti děkuji. Máš pravdu taky by mne nenapadlo ho měřit. Hlavně když na něj sáhnu přijde mi studenej…myslela jsem jestli neblbne teploměr, ale bohužel ne.Budu se muset uklidnit.Ale toho doktora zítra navštívíme, už pro můj klid.Jsi moc hodná :kytka:
:hug: držím pěsti ale jsem si jistá že to je ok
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.4.17 18:35

Blbnout můžeš a nemusíš, no sice ne z osobní zkušenosti doporučuju to nenechat vyhnít, ale dupnout si o testy, měli jsme leuku u známé, začátek u tříletého dítěte, bohužel konec v osmi. Taky dceru nezdravě pozoruju, hlavně co se týče krevních flíčků atd

• Nahlásit
  • Citovat
9000
26.4.17 20:26

Řekla bych, že se stresuješ zbytečně :hug: pokud mu rostou zoubky, tak bych ty teploty přičetla tomu (malá první zuby v pohodě, nic jsem nezaregistrovala, ale když jí rostly jedny z posledních najednou teploty, protivná). Neboj, to bude dobré :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 20:55

Ahoj, já Tě chápu. Sice nemáme leukémii, ale před zjištěním epilepsie jsme museli na MR, aby se vyloučil nádor. Taky jsem měla strach. Vlastně ho mám stále, syn se může utopit ve vaně, uhodit ošklivě do hlavy, v noci zadusit zapadlým jazykem. Je to s dětma kříž. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
27.4.17 06:05
@Anonymní píše:
@Doe_Jane to mi tvrdí i mamka a muž. Jenže když vidím, kolik případů je, že doktor odhalil nemoc pozdě. Kamarádka má dceru s nádorem v nosohltanu…ctvrt roku je lečili na streptokoka, pak že má cizí těleso v nose. Až po čtvrt roce udělalu CT a přišli na nádor.
:( :( :(
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.4.17 15:17

Tak jsme dnes byli u lekaře. Vzal malému krevní testy. Malej si tam v ordinaci opět vyplakal krvavé tečky v obličeji, tak jsem byla trošku klidnější, že to má z pláče. Což některé děti mívají. Ale doma jsem mu našla hodně krvavých teček i na lýtkách a to už na pláč svádět nemohu.Jsem vystrašená. Zítra v 11h budou výsledky. Myslete na nás prosím

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
27.4.17 16:34
@Anonymní píše:
Tak jsme dnes byli u lekaře. Vzal malému krevní testy. Malej si tam v ordinaci opět vyplakal krvavé tečky v obličeji, tak jsem byla trošku klidnější, že to má z pláče. Což některé děti mívají. Ale doma jsem mu našla hodně krvavých teček i na lýtkách a to už na pláč svádět nemohu.Jsem vystrašená. Zítra v 11h budou výsledky. Myslete na nás prosím

myslím na vás pořád, šla jsem se tady podívat jestli nejsou nějaké novinky, dám si diskuzi do sledovaných tak se prosím ozvi ale určitě to bude ok

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
29.4.17 11:04

TAK CO?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama