poslání kočárku poštou

MaK
5063
31.5.06 13:28

poslání kočárku poštou

Ahoj holky,
potřebuju poslat golfky poštou,nikdy jsem nic neposílala :oops: ,takže nevím,jestli je musím zabalit nebo to můžou udělat i na poště?V případě,že to musím udělat já,tak do papíru nebo krabice?
Díky a omlouvám se za hloupý dotaz :roll:
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
31.5.06 13:48

Ahojky,já jsem takhle posílala trojkombinaci.Musíš si to zabalit sama.Buď do nějaké krabice nebo nejlépe do takové té eurofolie.Manža boky zpevnil kartonem a zafoliovali jsme to aby se kočárku nic nestalo :wink:

Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5552
31.5.06 14:38

Manzel dela u posty, takze bych urcite trvala na tom, aby na balik nalepili nalepku „krehke“. vim, jak se s balikama zachazi..... :x

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
31.5.06 15:12

ahoj, já posílala golfky v krabici prosypané takovýma polystirénovýma bobkama aby se jim nic nestalo a s nálepkou křehké, moc poště nevěřím :-). Přišly v pořádku :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaK
5063
31.5.06 15:50

Holky,díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2955
13.9.06 12:29

kočárek poštou

holky,prosím vás o radu,připadám si opravdu jako blbka,ale aspoň se zeptám.dala jsem si inzerát na prodej hluboké korbičky,a ozvala se hned ten den paní,že by ji moc chtěla,ale je z velké dálky a nemůže pro to přijet.já jsem tam schválně uvedla odkud jsme,aby si zájemce mohl korbu osobně odebrat-no,nepovedlo se.ta paní o to opravdu moc stojí,on se ten kočár blbě shání,já ji chápu,ale mě se tak šíííleně nechce se otravovat s tou poštou!!nicméně chci být férová,ozvala se jako první.prosím vás,vy které jste to už posílaly,jak se to balí??existuje takový velký papír,tady v papírnictví mají jen takové archy.já si to neumím představit.samo že takovou krabici nemám.dám tam teda nápis křehké a jak funguje ta dobírka?to vyplním nějaký tiskopis na poště?asi se tam zajdu zeptat.ale prosím vás napište mi .moc díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1104
6.8.15 14:32

@Gabule Ahojky a můžu se zeptat za kolik jste ho poslali? Teď řešíme postýlku.. Za kolik to asi vyjde poštou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama