Poslední stoličky...?

2114
23.1.07 18:49

Poslední stoličky...?

Ahoj, tak údajně by mělo mít batole ve finále 20 zubů :oops: Malá má zubů 16. Zajímá mě kdy Vašim dítkům narostly poslední stoličky :?: Orientačně… Dík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
23.1.07 19:00

Ada mela kompletní zoubky ve dvou a čtvrt - ale byla docela rychlík. Děti kamarádek měly stoličky většinou od dvou a půl do tří let.
L

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
23.1.07 19:10

Olík poslední stoličky taky ještě nemá, a to mu jinak zuby rostly dost brzo.
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
23.1.07 19:13

Ahoj Sany, buď v klidu. Honzík jich má zatím taky 16, stejně staré děti mých kamarádek jich už mají s přehledem 20. Ale jsme ve fázi, kdy se asi klubou, protože sem tam máme teplotku a o tom, že je protivný až na půdu ani nemluvě. Kamarádka koukala do knížky svého staršího syna a ten jich měl komplet dvacet až kolem třech let. Takže já jsem zatím v klidu :wink: :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
23.1.07 19:22

Nám rostly kolem 2 roku, ale kamarádky holčička je měla po 3roce…

je to dost individuální

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.07 19:37

Sany, tak nám 1. stolička asi v 18 měs. 2. v asi 21 a 3.a 4. ve 23. měsících. Kdybych si toho nevšimla u čištění zubů, tak to ani nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
24.1.07 07:03

Štastná ženo! Vyžrali jsme si komplet zuby nemocema, nervozitou, hysterií a nespaním, že už o nich nechci ani slyšet:) Snad ani druhý dítko:)))

Jinak nám ten poslední 20zub se prořezal ještě před 2rokem. Pak se ještě tlačily ven, ale to už bylo nic.

Chuťovkou spíš je, že ještě, než první mléčňáky začnou padat, vyroste první stálá stolička č. 6. Takže si ještě oddechnout nemůžem..

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
24.1.07 08:02

Tak já právě teď o 2.narozeninách našla i poslední dvě stoličky-pětky, už komplet prořízlé, takže se to stihlo do toho 2.roku. Ale také jsme „nejrychlejší“ v okolí, takže klídek :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
24.1.07 08:45

Díky. Malá právě začla teď být protivná až na půdu :wink: (a to jí máme sakra velkou :lol: ), žádný problémy s ní dřív nebývali tak mě napadlo todle.
Jinak u starší o zubech nevím, takže to vypadá že problémy nebyli :roll: Ale pozdější věk si pamatuju a myslím že dorůstající zuby u starších dětí už nejsou problém, neříkám že to nemůže bolet ale rozdíl to je, páč se s těmi staršími dá lehce rozmlouvat a sou už i celkem rozumný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1966
25.1.07 20:25

Tak my zatím poslední stoličky nemáme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu