Předkožka u chlapců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 23.01.07 12:43
Předkožka u chlapců

Ahoj maminky :wink:
Od kdy jde vašim klučinům přetáhnout předkožka? Já jsem to včera jen tak zkusila a hle, ono to jde. Ani jsem to nečekala. Jak ji mám teď často přetahovat? Myslím, že jen při koupání, nebo snad i při výměně plínky? Také jsem čekala, že tam bude takový ten mazík a nic.
Budu ráda, když se podělíte o své zkušenosti, Jana :D

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

EvaH
Kecalka 386 příspěvků 23.01.07 13:09

Ahoj,
my jsme měli od 2. měsíce problémy s inf. moč cest - takže jsme museli brát moč po přetažení. Adámek měl hrozně moc zúženou předkožku, tak mu to nefrolog trochu natrhl. Naštěstí ho to nebolelo - ani neplakal. Ale ani teď se mu nedá celý žalud úplně přetáhnout. U vás to jde? Jinak mu ji přetahuji po každém koupání - ve vaně při mytí a pak při sušení.

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 23.01.07 13:21

Ha ha, koukám, že si radíme navzájem (Zeman…) :lol:
No, já jsem na to včera valila oči a v podstatě to viděla tak malinký poprvý :D . Taky jsem se bála stáhnou to dál, abych náhodou kůžičku nenatrhla. Dneska to zkusím znovu a dám vědět. Malej zatím ještě spí, ale spíš to zkusím po koupání. Jinak jak jsem to včera zkusila, tak se mu z toho postavil pindík 8O . Nebylo to poprvé, stává se mu to, než se třeba vyčůrá a dost mu to vadí, i do něj plácá :lol:
Trošku jsem odběhla od tématu :oops: , dám určitě vědět, jak moc nám to jde :wink:

EvaH
Kecalka 386 příspěvků 23.01.07 13:24

Myslím si, že když mu ji budeš stahovat jednou denně, že to bude stačit, aby nesrostla. Tak dej vědět. Zatím

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 23.01.07 21:14

Ahojky. Tak přes celý žalud to asi nejde, on se moc nenechal protože se mu zase pindík postavil a to se mu nelíbí :roll: Budem ale pilně trénovat, aby nám předkožka nepřirostla :wink:

EvaH
Kecalka 386 příspěvků 23.01.07 21:31

Tak na jednu stranu jsem ráda, protože se bojím, aby mu ji chudáčkovi jednou nemuseli nařezávat :cry: Tak trénujte :D

Anonymni  28.01.07 02:42

Ahoj maminky!!Krom toho,že máme doma ročního prcka,který má taky dost zůženou předkožku,pracuju shodou okolností na dětské urologii a můžu Vám doporučit při tomto problému s tím nic nedělat!!Do 3-let věku by se to tak mělo nechat,pokud samozřejmě nejsou problémy jako infekce,nebo nafukování předkožky při čůrání..takže pokud ti vaši prcci mají zůženou předkožku,ale žádné zdravotní problémy s tím spojené nemějte strach to tak zatím tak do těch 2,5- 3 let nechat a hlavně by se to nemělo násilím strhávat,pokud to není nezbytně nutné!! :wink:

NikisN
Povídálka 17 příspěvků 28.01.07 02:55

..já se zapomněla přihlásit…takže teď už nejsem anonymní.. :P

Reklama

janamimi
Povídálka 23 příspěvků 11.02.07 12:47

Já předkožku u mého klučiny pořád řešila. Tam řeknou to a tam zasejc ono. Nakonec to dělám tak, že ob den po koupání „posunejeme“, nestahuju ale zkouším - nenásilně, prckovi to nevadí, nevadí mu ani když se mu postaví, tahá si ho do všech stran, mačká si ho… taky to ti vaši dělaj :lol: :lol: :lol:

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 11.02.07 20:37

Jo jo, dělá :lol: Tahá ho do dýlky, do stran, dloube, rýpe nehty, žmoulá… :roll: Až se kolikrát divím, ale zřejmě ho to nebolí. Jen to když se mu postaví, tak to by ho „ubil“ :lol: :lol: :lol:
Slyšela jsem, že když žmoulají, tak je to dobré na přetahování, že to tím uvolňují :wink:

janamimi
Povídálka 23 příspěvků 12.02.07 09:01

no jo, ten můj si s ním taky takhle „hraje“, chvilenku ho nechám a pak ho už chci zabalit do plínky a furt tam strká ručičky… :lol:

Zuzankaa
Povídálka 36 příspěvků 14.02.07 14:38

Ahojky,tak teď sem se teda zasmála až mi slzy tekli.Janinko tak to se ti povedlo.Unás je to stejný,pořád má ruku v rozkroku,když ho přetahujem tak musíme dělat kuk a malej by se pak ukukal.Tipickej chlap,jak se mu tam šáhne tak neví kdy by přestal :D Jinak mi přetahujem každej večer po koupání a malej dělá kuk i ve vaně takže trénujem všichni.Jednu dobu to šlo krásně ale pak sme na chvilku přestali a teď to jde hůř.Nějak to nelámu,doktorka říkala do 3 let v pohodě.Ale sem ráda že to všechno dělají všichni klučíci,já už myslela že mám nějakýho malýho ůchylka :oops: Tak přeju hodně zdaru a ať si je ti naši prcci neumlátíííí. :D :D :D

janamimi
Povídálka 23 příspěvků 14.02.07 15:58

No já si taky tak trochu myslila, že mám doma malého úchylka, bo si tam šahá, i když má plínu a tepláky…
Ale je fakt, že je to chlap, jak má být… :lol: :lol: :lol:

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 14.02.07 20:42

Jo jo, praví chlapi už od plínek :lol: Ono ho to postavení nebolí, ale vadí a chce aby to zmizelo, v tu chvíli je pindík jeho nepřítel :D

JankaMk
Kecalka 166 příspěvků 06.10.17 22:30
@janinkaz píše:
Ahoj maminky :wink:
Od kdy jde vašim klučinům přetáhnout předkožka? Já jsem to včera jen tak zkusila a hle, ono to jde. Ani jsem to nečekala. Jak ji mám teď často přetahovat? Myslím, že jen při koupání, nebo snad i při výměně plínky? Také jsem čekala, že tam bude takový ten mazík a nic.
Budu ráda, když se podělíte o své zkušenosti, Jana :D

U nás to šlo taky od mala. Mě by to nenapadlo, ale jsem s mámou, která mi pomáhá. Otec dítěte neznámý, skutečně. A mám řekla, že potřeba stahovat je co nejdřív, takže mu to stáhla asi v půl roce. Normálně to šlo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Články z Ona Dnes

Vánoční večírek bez ostudy. Co si obléci a na co raději zapomenout

Málokterá firma si nechá ujít příležitost připravit pro své zaměstnance či... číst dále >

Šikanovaného kluka se zastaly celebrity Bieber, Perry i Beckhamová

Maminka školáka Keatona Jonese z amerického města Knoxville ve státě... číst dále >

Reklama