Posměchy kvůli výšce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 17:42
Posměchy kvůli výšce

Zdravím, asi se potřebuju jen vypsat.. Jsem momentálně ještě na střední a měřím 176 cm, vím, že to asi není zas tak hrozné, ale mezi mými drobnými kamarádkami, které měří max. do těch 165 cm se cítím fakt hrozně blbě.. Dělají si ze mě už od začátku střední hroznou srandu, že jsem jak golem apod, pak mi sice řeknou, že to tak nemyslí, že si dělají srandu, ale mě to fakt bolí… Dokonce narážely i na mou váhu, přitom si nemyslím, že bych měla špatnou postavu. Hodně sportuju, proto mám trochu širší ramena, jinak vážím asi 64 kg (míry 85-66-93), ale furt do mě jedou a já už z toho začínám mít hrozné depky.. Také jste tohle některá z vás zažily? Jak jste se s tím smířily? Moc děkuji za jakékoliv reakce.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 4706 příspěvků 27.05.19 17:48

A není to spíš tak, že ti „prckove“ výšku závidí? Aspoň za nás se bral 160 jako průměr a vyšším holkám se záviděla modelkovska výška :)

Anna85
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 27.05.19 17:48

Prosim te, to rypou leda tak ze závisti :D

iPodPrd
Kecalka 341 příspěvků 27.05.19 17:49

Teda 8o Já jsem byla v devítce se svými 177cm průměr, na gymplu pak jedna z nejmenších :lol: Určitě bych si to nebrala osobně, udělala si srandu taky sama ze sebe. A kdyby ani to nezabralo, tak bych (já, tím ti to neradím) obrátila a říkala něco o hobbitech…ale pokud to jsou opravdu kamarádky, tak jim prostě řekni, jak se cítíš, měly by to pochopit ;)

Kajak18
Kecalka 428 příspěvků 27.05.19 17:57

Tak já mám 162, mezi kamarádkami jsem rozhodně nejmenší. A furt si že mě utahuji. I ta kámoška co má 163 cm mi vždycky připomene, že je větší než já :). Myslím, že ti jen závidí. Já bych nějakej cm navíc brala hned.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 17:58

Kolik ti je? Moje dite meri 177 cm a je ji 14. Nikdo se ji nesmeje.

Kriss Tina
Extra třída :D 10657 příspěvků 27.05.19 17:58

Máš super výšku, já sem z těch menších a měla sem to naopak. Většinou byly spolužačky vyšší a ja na ně koukala zdola a připadala si mezi nima jako dítě :lol: ono si nevybereš, tady jako u spousty dalších věcí platí, že člověk chce zrovna to co nemá :mrgreen:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 27.05.19 18:04

Kdyz rekly, ze to mysli, ze srandy tak to tak ber a nezblazni se z toho :roll: nemusis hned bejt dotcena z kazdy kraviny. Tak trochu ironie a sarkasmu pouzij i na ne.

divine woman
Extra třída :D 11960 příspěvků 27.05.19 18:07

Jsem ještě větší a docela jsem si v mládí užila. Byla jsem Čára, Žirafa a leccos jiného méně lichotivého.. :lol: A ty si z toho nic nedělej, v současnosti je vysokých holek mraky a ty trpaslice ti závidí. Já bych si nenechala nic líbit a spílala jim do zakrslic a ustřelených kecek. Ty se svojí postavou můžeš na rozdíl od nich děla modelku. :palec:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 2 inzeráty 27.05.19 18:14

Mám 175 cm od 12 let a nikdo se mi nesmál. Jsem se svou výškou naprosto spokojená. A tehdy jsem ale byla hubeňoučká, 48 - 50 kg. Až teď na prahu čtyřicítky a po dítěti jsem se dopracovala na 57 kg. A děda říkal, že ty ostatní jsou malýmu praseti pod kolínka.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19368 příspěvků 27.05.19 18:20
@Lerista píše:
Mám 175 cm od 12 let a nikdo se mi nesmál. Jsem se svou výškou naprosto spokojená. A tehdy jsem ale byla hubeňoučká, 48 - 50 kg. Až teď na prahu čtyřicítky a po dítěti jsem se dopracovala na 57 kg.A děda říkal, že ty ostatní jsou malýmu praseti pod kolínka.
:mrgreen: Tos to teda dopracovala, ty chrouste :P
Zakladatelko, nemáš dva metry, máš modelkovskou výšku a jsi štíhlá :think: Většina posměváčků ti akorát závidí!
Monchichik
Echt Kelišová 8665 příspěvků 27.05.19 18:22

Ber to tak, že se posmívají jen nesebevědomí chudáci, kteří si tím léčí vlastní komplexy. Co je na tom, že si vyšší? Někdo je zase menší? Máme být snad všichni stejní? Ty se svými mírami můžeš být v klidu modelkou, přečti si, jak se smáli Maxové a ostatním, že jsou žirafy ;) postavu máš akorát, nenech se rozhodit :kytka:

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 8323 příspěvků 27.05.19 18:30
@Anonymní píše:
Zdravím, asi se potřebuju jen vypsat.. Jsem momentálně ještě na střední a měřím 176 cm, vím, že to asi není zas tak hrozné, ale mezi mými drobnými kamarádkami, které měří max. do těch 165 cm se cítím fakt hrozně blbě.. Dělají si ze mě už od začátku střední hroznou srandu, že jsem jak golem apod, pak mi sice řeknou, že to tak nemyslí, že si dělají srandu, ale mě to fakt bolí… Dokonce narážely i na mou váhu, přitom si nemyslím, že bych měla špatnou postavu. Hodně sportuju, proto mám trochu širší ramena, jinak vážím asi 64 kg (míry 85-66-93), ale furt do mě jedou a já už z toho začínám mít hrozné depky.. Také jste tohle některá z vás zažily? Jak jste se s tím smířily? Moc děkuji za jakékoliv reakce.

Nechceš jít na rande? ;)

Lerista
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 2 inzeráty 27.05.19 18:32

@pe-terka a to jsem tehdy žrala jak kyselina. Na intru jsem dojídala po ostatních holkách. To je dané skvělým metabolismem. I teď nemám problém k snídani sníst 1/4 bábovky, pekáč buchet mám na 2 jídla. Miluju sladké, nijak nesportuju. To je ale dané metabolismem. Můžu si dovolit v jídle hrozné prasárny, jojo efekt na mě nefunguje.

Bábrdl
Generální žvanilka 23862 příspěvků 27.05.19 18:45
@Anonymní píše:

Máš hezkou výšku. Podle mě si to zbytečně bereš.
Jasně, pokud má někdo normální postavu a kolem něj se vznáší samé padesátikilové éterické víly ala ustřelené kecky, tak je 15 kg „navíc“ prostě vnímá. Byť má na svou výšku naprosto normální váhu.

Ale celkově mi přijde, že tě holky popichují, protože dáváš najevo, že ti to vadí. :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama