Boeing 737 Max, kam létají?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 20:17
Boeing 737 Max, kam létají?

Mám panický strach z letadel, kor po tom, jak se zřítil Boeing, letos máme jet na dovolenou letadlem, můj první let a už teď jsem z toho na prášky, hrozně se bojím, že letadlo spadne. Kdy se vrátí na oblohu Boeing 737 Max a kam tento typ letadel létal? Děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
jkra
Nadpozemská drbna 28396 příspěvků 26.05.19 20:20

Letadla jsou grounded.ceka se, az FAA v Americe schvali provedenou zmenu. rozhodne ted nemas sanci timto letounem letet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 20:21

@jkra poletíme až v srpnu, takže doufám, že se na oblohu nevrátí.

smutná máma
Kelišová 5336 příspěvků 60 inzerátů 26.05.19 20:23
@Anonymní píše:
Mám panický strach z letadel, kor po tom, jak se zřítil Boeing, letos máme jet na dovolenou letadlem, můj první let a už teď jsem z toho na prášky, hrozně se bojím, že letadlo spadne. Kdy se vrátí na oblohu Boeing 737 Max a kam tento typ letadel létal? Děkuji

což kam létal, ale hlavně ho měly naše hl. aerolinky smartwings. Neboj, jsou uzeměný.

Uživatel je onlineProf. Farnsworth
Echt Kelišová 8345 příspěvků 26.05.19 20:25

Teď už nikam.

jkra
Nadpozemská drbna 28396 příspěvků 26.05.19 20:25

Ale jinak je emimino idealni k temto otazkam:).

jkra
Nadpozemská drbna 28396 příspěvků 26.05.19 20:28

No, to by teoreticky stihnout slo.ted zalezi na Faa, na jakem mnozstvi zkusebnich letu budou trvat.

jkra
Nadpozemská drbna 28396 příspěvků 26.05.19 20:30

Smart wings a Travel je maji.

Tamara83
Povídálka 35 příspěvků 26.05.19 20:31

Jak máš umřít v letadle, tak je jedno které s tebou spadne. Zubatá si nás vždy najde.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 26.05.19 20:31
@Anonymní píše:
@jkra poletíme až v srpnu, takže doufám, že se na oblohu nevrátí.

Uz testuji upraveny sw. Urcite udelaji vse pro to, aby ty letadla mohla co nejdriv do vzduchu.

Caboverde
Kecalka 439 příspěvků 26.05.19 20:32
@Anonymní píše:
Mám panický strach z letadel, kor po tom, jak se zřítil Boeing, letos máme jet na dovolenou letadlem, můj první let a už teď jsem z toho na prášky, hrozně se bojím, že letadlo spadne. Kdy se vrátí na oblohu Boeing 737 Max a kam tento typ letadel létal? Děkuji

Proboha, šlo o typ Boeingu 737 MAX 8, momentálně je jejich provoz zastaven, tudíž létat nesmějí. Ty pravděpodobně poletíš Boeingem 737 800 new generation. Pokud letíš s Travel Service/Smart Wings, tak je to více než pravděpodobně. Jejich letecká flotila se skládá převážně z tohoto typu letadel. Chystali se je postupně nahradit právě novou verzí MAX 8, ale teď je jejich provoz zastaven. Starší typ Boeingu je bezpečný. A jen tak mimochodem, krátce před tím, než spadla MAX 8 v Indonésii, jsem letěla stejným typem letadla na Kapverdy, a pak zase zpátky do Prahy. Jak vidíš žiju. MAX 8 momentálně nelétají nikam, takže klid a nevytvářej zbytečný stres a paniku. Moje dcera se mnou loni letěla 3×, seděla se mnou i v MAX 8, když zvládne létat beze strachu pětileté děcko, tak to zvládneš i ty.

Caboverde
Kecalka 439 příspěvků 26.05.19 20:40
@jkra píše:
Smart wings a Travel je maji.

Smart wings a Travel je jedno a totéž. Smart létával pravidelné linky a Travel chartery. Patří k nim i ČSA. Teď si říkají Smartwings group.

jkra
Nadpozemská drbna 28396 příspěvků 26.05.19 20:41
@Caboverde píše:
Smart wings a Travel je jedno a totéž. Smart létával pravidelné linky a Travel chartery. Patří k nim i ČSA. Teď si říkají Smartwings group.
ja vim.
Caboverde
Kecalka 439 příspěvků 26.05.19 20:48

A do evropských destinací s nimi létají téměř všechny naše cestovky, protože levná přeprava snižuje ceny zájezdů. Třeba Čedok léta na delší vzdálenosti se slušnějšími leteckými společnostmi. Na Kubu přes Zurich se Swiss Air a dále jejich charterem Edelweiss. Na Zanzibar přes Dunaj s Emirates. Bacha na Exim, ten s nima léta všude.

Uživatel je onlineProf. Farnsworth
Echt Kelišová 8345 příspěvků 26.05.19 20:53
@jkra píše:
No, to by teoreticky stihnout slo.ted zalezi na Faa, na jakem mnozstvi zkusebnich letu budou trvat.

Odhadován je podzim letošního roku. Dřív nezískají certifikaci od FAA.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama