Státnice teď nebo později ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 13:18
Státnice teď nebo později ?

Jdu si pro radu a možná i podporu. Příští týden v úterý mám mít státnice. 150 otázek z toho asi 15 neumím. Nicméně nemám čas už je projít, jelikož jsem v práci. S bakalářkou to taky není kdo ví co. Od vedoucího mám z posudku sice B, ale od oponenta E/F. Navíc se mám u obhajoby vyjádřit k určité problematice, ale nevím jak jelikož jsem k tématu nic nenašla. Zkusili byste to nebo šli až v srpnu?

Reakce:
Uživatel je onlinewelovefashion
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 109 inzerátů 26.05.19 13:29

Jestli umíš 90%,tak bych sla, ze si vytahnes jedno z těch 15 by byla fakt smůla… Ja jsem šla k maturitě s tim že jsem uměla od všeho půlku :wink:

Zbytek si jen rychle procti, i kdyby to mělo být večer pred statnicemi

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8768 příspěvků 26.05.19 13:35

Otazky bych neresila, spis bych se zeptala vedouciho prace co si mysli o tom E/F a jestli by ti s tou problematikou nepomohl… v tom bych videl vetsi problem nez ze neumis 15 ze 150 otazek… max. bych koukla v rychlosti na ty otazky, abys kdyztak aspon tušila o čem máš mluvit.

hanka.br.
Generální žvanilka 20149 příspěvků 26.05.19 13:37

Pak má mít státní zkouška nějakou váhu. Uchazeč o titul z vysoké školy nenajde nic k tématu, ke kterému se má vyjádřit. Nemluvě o tom, že tyhlety rádoby státnice v půlce vysokoškolského studia samy o sobě jsou pěkný paskvil.

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 45953 příspěvků 26.05.19 14:03

Taky jdu za tyden. Koupila jsem si diktafon. Nacetla si ke kazde otazce a posloucham, posloucham. Stridave to ctu v materialech. Mi to hraje do ucha, jak mam cas. Bezne u toho v noci spim 8). Nevzdavala bych to. Jako ted vypadam, ze sama to nam srovnane, ale bojim se strasne. Bojim se okna. Jsem stresar, kdyz vim, ze mi jde o hodne.
Nejvic mi rozhodilo, kdyz prisel rozpis, ze jdu uplne prvni do boje.

janickaIII
Závislačka 4086 příspěvků 26.05.19 14:06
@Anonymní píše:
Jdu si pro radu a možná i podporu. Příští týden v úterý mám mít státnice. 150 otázek z toho asi 15 neumím. Nicméně nemám čas už je projít, jelikož jsem v práci. S bakalářkou to taky není kdo ví co. Od vedoucího mám z posudku sice B, ale od oponenta E/F. Navíc se mám u obhajoby vyjádřit k určité problematice, ale nevím jak jelikož jsem k tématu nic nenašla. Zkusili byste to nebo šli až v srpnu?

a jak jsi prosimtě napsala tu bakalářku, když nemůžeš k tématu najít informace. Předpokládám, že otázky od oponenta se vztahují aspoň trochu k tématu BP. Otázky bych taky neřešila. Spíš bych se zaměřila na BP a k tomu vždy i směřovala svoje odpovědi.

baimoli
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 27.05.19 20:00
@Anonymní píše:

Vezmi si dovolenou, projdi zbytek otázek a hlavně jdi na konzultaci k oponentovi. Nač to prodlužuješ, umíš toho dost, tak to dolaď. Jak jsi k určité problematice nic nenašla? Kde si hledala? (Nejspíš mluvím jako tvoje matka) :lol:

Váš příspěvek
Reklama