Domácí oblečení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2392 příspěvků 25.05.19 17:32
Domácí oblečení

Zdravím :)

měla bych dotaz… co pohodlného nosíte za domácí oblečení?

Moc ráda doma nosím pyžamové komplety, převlékám se do nich klidně třeba už v šest, a pak v nich jdu spát.. jenže občas mi je trapné, když třeba zazvoní pošťák nebo sousedka

Nebo je to běžné?

myslím tohle oblečení - tričko (to asi nosíme doma každý) + takové nějaké kalhoty:

https://nocni-pradlo-a-kosilky.heureka.cz/…ty-malinova/#…

nebo to není zcela vhodné a měla bych nosit místo nich třeba černé legíny??

tepláky mi nevyhovují, nelíbí se mi…

díky a pěkný den…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKaci89
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 25.05.19 17:38

To uz se lidi opravdu musi ptat, co mohou nosit doma??nos si co chces proboha

Russet
Neúnavná pisatelka 16499 příspěvků 25.05.19 17:41
@Niemeyer píše:
Zdravím :)

měla bych dotaz… co pohodlného nosíte za domácí oblečení?

Moc ráda doma nosím pyžamové komplety, převlékám se do nich klidně třeba už v šest, a pak v nich jdu spát.. jenže občas mi je trapné, když třeba zazvoní pošťák nebo sousedka

Nebo je to běžné?

myslím tohle oblečení - tričko (to asi nosíme doma každý) + takové nějaké kalhoty:

https://nocni-pradlo-a-kosilky.heureka.cz/…ty-malinova/#…

nebo to není zcela vhodné a měla bych nosit místo nich třeba černé legíny??

tepláky mi nevyhovují, nelíbí se mi…

díky a pěkný den…

V pyžamu fakt doma přes den nechodím. Mám sukni a triko nebo tříčtvrťáky. V zimě nevytahané tepláky.

katintheBOx63
Kecalka 444 příspěvků 25.05.19 17:42

Já nosím bud to dlouhá trička sahající tak po kolena, nebo pak šaty - mám ruzné barvy a střihy. Napr od Tima jsou skvělé (i teď v těhu moc ráda nosím tyhle), mam je ve všech barvách a i břísko před porodem se do nich krásne zmesti: https://www.timo.cz/…-387370.html

Nohavice ráda nemám, nenosím je skoro nikdy. Já jsem šatová a sukňová žena :lol:

kve-tinka
Kelišová 5130 příspěvků 2 inzeráty 25.05.19 17:56

Tyhle pyzamove kalhoty nosim fakt jen na spani, i kdyz vypadaji pekne a jsou pohodlene. Samo, ze nekdy se taky v nich uz podvecer pohybuji po byte. Kdyz jsem po sprse, uz se neoblilam do domaciho. Jinak na doma vkusne teplaky, leginy, snazim se nemit zakypane tricko. V lete volnocasove saty, Po byte nechodim ani v kalhotkach a tricku.

Rive
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 25.05.19 17:58
@katintheBOx63 píše:
Já nosím bud to dlouhá trička sahající tak po kolena, nebo pak šaty - mám ruzné barvy a střihy. Napr od Tima jsou skvělé (i teď v těhu moc ráda nosím tyhle), mam je ve všech barvách a i břísko před porodem se do nich krásne zmesti: https://www.timo.cz/…-387370.htmlNohavice ráda nemám, nenosím je skoro nikdy. Já jsem šatová a sukňová žena :lol:

Ty šaty teda vypadají jak noční košile :oops:

Jinak nosím doma šaty, nejraději maxi šaty.
Nos, co je ti pohodlné, každopádně bylt furt v pyžamu, tak bych si přišla divně.

Verun83
Echt Kelišová 9896 příspěvků 25.05.19 17:58

Mam lnene kalhoty, nebo haremky…

Celeste97
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 25.05.19 17:58

Já nosím doma pořád kraťasy a triko popř. tílko. Moje teta naopak celý den je třeba v tom kompletu co popisuješ ty. Doma si snad můžeš nosit co chceš :nevim: nevim proč by mělo být trapné před sousedkou že máš na sobě kalhoty co vypadají jak pyžamo když je ti to pohodlné.. Nevíš v čem chodí doma ona :lol:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 25.05.19 18:00

Leginy a tilko vetsinou, nebo teplaky ale takovy ty hezci :D sukne a saty mam na ven. Doma by me v tom byla zima i kdyz tu mame teplo, zalezi co jsi za typ…jestli je ti porad teplo-sukne, nebo potrebujes od noh mit teplo-nejake kalhoty jako ja… jinak to co tady fotis je fakt jen tak na spani

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 18580 příspěvků 25.05.19 18:06

Nosím šaty.

Kelsey
Hvězda diskuse 45933 příspěvků 25.05.19 18:07

Leginy, triko nebo teplaky. Kratase, triko nejcasteji. To se vzdycky v zime divi, kdyz otviram navsteve, ze i v zime nosim doma kratase. Dneska konecne i venku :dance: :dance:.
Nebo nosivam plavky a delsi natelnik (pod zadek, ze domaci saty). Ale my jsme na vetsi vesnici, tady to neni nastesti skrobene mesto. Takze bezne lidi chodi v monterkach, teplaky.
Postak ma smulu, nemam sanci, abych ho potkaka, kdyz chodi jsem v praci.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 25.05.19 18:14

Saty a leginy

Uživatel je onlineLily Evans
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 1 inzerát 25.05.19 18:19

Dost casto karovany „pyzamovy“ kalhoty a tilko, nebo saty, nebo triko a leginy. A nekdy jen triko a kalhotky. Nemyslim si, ze by do toho nekomu neco bylo. Za mesic ale zacinam pracovat skoro vyhradne z domu, a to si rikam ze uz by to nejakou stabni kulturu chtelo, at neskoncim u pyzama celej den :mrgreen:

Azeretereza
Závislačka 2818 příspěvků 25.05.19 18:19

Triko a kalhotky, pripadne kratasy kdyz ma nekdo prijit. Oblikam se jen kdyz jdu se psem na prochazku, pak bud taky kratasy, nebo leginy kdyz je zima. A mikinu. Pyzamovy kalhoty mi neprijdou blby, ale ja bych se v tom uvarila. Nejsem moc zvykla se doma oblikat, ale nikoho to nepohorsuje, maximalne tak psa.

lucenka
Hvězda diskuse 36215 příspěvků 25.05.19 18:22

Doma většinou nosím tílko a kraťasy. Ale klidně bych si vzala i tyhle pyžamové kalhoty, jestli jsou ti pohodlné a pošťáka nebo sousedku bych neřešila.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama