Postinor do 24h

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 06:15
Postinor do 24h

Ahoj děvčata.
Nebudu zdržovat. Minulý týden se mi stala nemilá věc a já od té doby plasim :zed:
Prostě a zkrátka selhal kondom a partner se do mě udělal. Co čert nechtěl do lékárny jsem se dostala až za 24 hodin :roll: Údajně jsem v ten den měla první den plodného období. Co si pamatuji, tak nadržená jak stepní kůzle. Tak že asi ten den by seděl. Druhý den mě začaly pichat vaječníky ( ty bolely asi ještě dva dny po styku )+ stále chuť. Ten den jsem si vzala 2 tbl Postinoru, nic jiného mi nevydali.

Máte nějaká, prosím, zkušenost s působením do jednoho dne? Všude píšou, že se musí užít co nejdříve, nejlépe do 12 hodin, což jsem prosvihla.

Ovulační a plodné dny si nesleduji. Ale co si matně pamatuji, tak den předtím, než došlo ke styku jsem měla na kalhotkách hustou a táhlou, nudli,. A v den styku čirou a silnou, vodičku,. Ale nevím, zda to nebylo nadrzenosti, protože jsem si toho všimla, když jsme byli s partnerem Ta trvala ještě asi den, dva.

Omlouvám se pokud popis někoho pohoršuje… Co je nejplodnější hlen, prosím? Ovulační aplikace, do které si zaznamenávám menstruace by eventuálně seděla, jen v ní mám ovulaci zhruba o den pozadu Ale bůhví jak to je, někdy ji mám podle app 6 dní po MS, a někdy třeba 2 dny po MS.

Děkuji a pěkný den. Snad těhotná nejsem. Přeju to však těm, které se o dítka snaží :srdce:

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Reakce:
a12
Hvězda diskuse 36675 příspěvků 21.05.19 06:28

Ze si to ty, co vcera zakladala diskusi, ze mela sex s kamaradem s výhodami, praskl kondom a jeste jste použili pharmatex..
Ja myslim, ze 24h je v klidu. A koukam, ze si neumrela :potlesk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 06:32

@a12??

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 21.05.19 07:14

@a12 to nesedi, ta psala, ze pritel nechce kondomy :nevim: leda by si historku upravila, aby nebyla tak lehce k poznani :think: no kazdopadne bych se, zakladatelko, podivala do pribaloveho letaku, postinorem si dost rozhodis cyklus a neni stoprocentni :nevim: zda selhal zjistis nejdriv za dva, tri tydny..

a12
Hvězda diskuse 36675 příspěvků 21.05.19 07:28
@Tazvesnice píše:
@a12 to nesedi, ta psala, ze pritel nechce kondomy :nevim: leda by si historku upravila, aby nebyla tak lehce k poznani :think: no kazdopadne bych se, zakladatelko, podivala do pribaloveho letaku, postinorem si dost rozhodis cyklus a neni stoprocentni :nevim: zda selhal zjistis nejdriv za dva, tri tydny..

Tak to asi myslime nakou jinou, ty ze vcera pouzivali kondom pravidelně, akorát tam psala, ze postinor nemuze a ze to teda riskne a ze si ho bere po 21h a uz tam plasila s 12h

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 07:34

Děvčata netuším o čem je řeč. Ale prosím názory těch, které mají zkušenosti. Jsem mladá holka, ovulaci, klidně dny nesleduji, neřeším. Byla bych ráda, kdyby mi je někdo vysvětlil podle toho co jsem napsala a zažila. Postinor jsem užila do 24 hodin, ale v sobě plodných dnů, nebo ovulace netuším. Vim, že pár hodin předtím, než jsem si ho vzala ne začal bolet podbřišek, vaječníky na obou strach, mám zvýšenou teplotu (od té doby co jsem si ho dala).

Děkuji za rady, zkušenosti a názory :kytka:

a12
Hvězda diskuse 36675 příspěvků 21.05.19 07:35
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 07:39

*v době plodných dnů

Omlouvám se za chyby, píší na mobilu a ještě jsem navíc v práci

a12
Hvězda diskuse 36675 příspěvků 21.05.19 07:39
@Anonymní píše:
Děvčata netuším o čem je řeč. Ale prosím názory těch, které mají zkušenosti. Jsem mladá holka, ovulaci, klidně dny nesleduji, neřeším. Byla bych ráda, kdyby mi je někdo vysvětlil podle toho co jsem napsala a zažila. Postinor jsem užila do 24 hodin, ale v sobě plodných dnů, nebo ovulace netuším. Vim, že pár hodin předtím, než jsem si ho vzala ne začal bolet podbřišek, vaječníky na obou strach, mám zvýšenou teplotu (od té doby co jsem si ho dala).Děkuji za rady, zkušenosti a názory :kytka:

Dobre, ses mlada a příbalový letaky cist umis?

https://www.drmax.cz/postinor-2?…
Proste se ma uzit nejpozději do 72 hodin nejlepe do 12ti, to, ze ti tu nekdo napise, ze ho uzil po 71hodinach a tehotna nebyla a jina ze po 24 a tehotna byla ti asi moc nepomuze :nevim:
Ono jako ten kdo to uzije az třeba po tech 70 nemusel bejt tehotnej ani bez nej, ze jo :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 07:41

@a12 Chápu a vysvětlení mých příznaků??? Protože co jsem lustrovala na internetu, tak mám nějaké zprehazene příznaky. Po menstruaci den sucho, pak nudli a potom vlhko 8o

Test z krve se může udělat od styku kdy nejdříve, prosím? Nebo počkat ještě pár dní navíc…?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 08:40

@a12 Četla. Ale co jsem četla na diskuzích čin dříve tím je % neotěhotní větší, pak s přibývajícími hodinami úspěšnost klesá.

a12
Hvězda diskuse 36675 příspěvků 21.05.19 08:47
@Anonymní píše:
@a12 Chápu a vysvětlení mých příznaků??? Protože co jsem lustrovala na internetu, tak mám nějaké zprehazene příznaky. Po menstruaci den sucho, pak nudli a potom vlhko 8oTest z krve se může udělat od styku kdy nejdříve, prosím? Nebo počkat ještě pár dní navíc…?

Test z krve nevim, tak po 8dnech asi

@Anonymní píše:
@a12 Četla. Ale co jsem četla na diskuzích čin dříve tím je % neotěhotní větší, pak s přibývajícími hodinami úspěšnost klesá.

No a co chces teda slyšet tady? Tady ti muze kazdej napsat akorat to, co v jinych diskusich, cim driv, tim lip.. Ted uz s tim stejne nic neuděláš

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 21.05.19 09:43
@Anonymní píše:
@a12 Četla. Ale co jsem četla na diskuzích čin dříve tím je % neotěhotní větší, pak s přibývajícími hodinami úspěšnost klesá.

Hele kdyz jsi pribalovy letak cetla, tak co chces slyset? :nevim: kazda ma cyklus uplne jiny, ma jinak ovulaci, MS, proste vsechno, takze Ti zadna z nas nemuze rict, co se deje s Tvym telem :roll: za dva, tri tydny si udelej pro jistotu test, do te doby to nema smysl resit, stejne s tim ted nic neudelas :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 11:12

Já ho vzala 12 hodin po styku, kdy praskl kondom a byla jsem těhotná

Váš příspěvek
Reklama