Postkoitální test (PCT) - kde prosím?

62
24.8.19 17:20

POSTKOITÁLNÍ TEST (PCT)- KDE, PROSÍM?

Ahoj dámy,
mám velkou prosbu, kdo ví, kde mi udělají postkoitální test, ideálně východní Čechy, ale i jinde? Žádala jsem v Sanusu- prý je to zbytečné, poté ve Fakultce, tam to odkládají, že jsem po laparoskopickem vyšetření a že mám zkoušet dál, že by to po něm mohlo vyjít…
Už více než rok a půl bych ráda miminko, a nic. Všechna vyšetření obou výborná, průchodnost také, po laparo jsem 5 měsíců a stále nic.
Mám hraniční věk a snažit se bez úspěchu skoro dva roky už mi přijde moc.
Důvod je jednoduchý, nevím, zda partner vůbec ejakuluje(tedy tam, kam je třeba). Dítko už máme a do dalšího se moc nehrnul.
Sice slíbil a na začátku to 100% dodržel, cca dva, tři měsíce, ale poté mi přijde, že sice tvrdí, že ano, ale kde nic tu nic. Aspoň nějaké „morko“ by se objevit mělo. Ale to se za ten rok a půl objevilo jen párkrát a evidentně to na početí nestačí. Naposledy dnes v noci, na druhý pokus a na přímý dotaz nasledovalo pokračování, kde „morko“ bylo. Bohužel dle subjektivnich pocitů 24 hod. po ovu a dle bazální teploty (vyrazny pokles a pote vzestup) cca 17 hodin po ovu.
Uff…
Budu velmi vděčná za doporučení jakéhokoliv dr. či centra pro PCT.
Díky moc :,( :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1657
24.8.19 17:23

@Kykyka PCT dělají určitě v Brně v Heliosu, ale to je pro tebe asi krapet z ruky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.8.19 17:30

Jakože muž předstírá orgasmus, protože tě nechce oplodnit? Tak to bys neměla řešit na klinikách, ale s ním, když další dítě nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
24.8.19 19:27

A nemá toho chudák plné kecky, když ho rok a půl nutíš na povel? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
12.9.19 23:48
@krysoleta píše:
A nemá toho chudák plné kecky, když ho rok a půl nutíš na povel? :nevim:

Na povel to zase ne, to on je hodně akční…A klidně by každý den. Tvrdí, že probíhá, co má…Jen jsem to chtěla laboratorně ověřit. Abych si byla jistá, že se nesnažím zbytečně. Myslím laparo, měla jsem i Clostyl, Utrogestan, koupila kupu testů atp. Možná, když si to ověřim a přestanu na to tolik myslet, tak se podaří. Však snažilky znají, jaké je to čekání ubijejici…Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
13.9.19 07:32
@Kykyka píše:
Na povel to zase ne, to on je hodně akční…A klidně by každý den. Tvrdí, že probíhá, co má…Jen jsem to chtěla laboratorně ověřit. Abych si byla jistá, že se nesnažím zbytečně. Myslím laparo, měla jsem i Clostyl, Utrogestan, koupila kupu testů atp. Možná, když si to ověřim a přestanu na to tolik myslet, tak se podaří. Však snažilky znají, jaké je to čekání ubijejici…Díky moc

Aha, chápu. Bohužel neporadím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama