Poštovní doručovatelka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mababa232
Stálice 67 příspěvků 24.09.18 21:51
Poštovní doručovatelka

Hledám práci po rodičáku, zaujalo mě, kolik nabírají doručovatelek. Jaké to je u pošty? Stíhala bych pro děti do školky a do školy? Mají toho hodně? Jde mi ted o Prahu, ale klidně dejte i svou zkušenost.

Reakce:
tini
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 5 inzerátů 24.09.18 22:29

Co mam info od nasi postacky,ale v Koline,tak stiha prave skolu a skolku dobre.Dost se nabeha.Jednu dobu byly nucene nabizet ruzne sluzby jako pojisteni,to snad uz nemuseji.Ale v Praze je asi hodne velky nedostatek,vim,ze k tete ve Strasnicich ted chodi posta jen 1× za dva dny,ze tam nema kdo chodit.

Bábrdl
Generální žvanilka 21726 příspěvků 24.09.18 22:44

Dělá to příbuzná, Myslím, že stíhá všechno. Ale ona je naprosto nestěžovací typ.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 24.09.18 23:39

Budeš furt běhat jak čamrda. Pokud ti to nevadí, tak pohoda. Některým to běhání nevadí a jiným jo. Tak jestli na to běhání nejsi, tak jdi za přepážku.

mababa232
Stálice 67 příspěvků 25.09.18 20:53

Díky moc holky, popravde ja a chuze se moc nekamaradime, ale zase by tam nemusela byt ta buzerace jako u prepazky…

Azallea
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 25.09.18 21:03

Jako vyzvednout je odpoledne? To asi ano, ale tam by je musel odvézt manžel. Osobní zkušenost nemám, ale četla jsem v jednom článku, že se začíná v šest ráno nebo v jakou strašnou dobu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >