Reklama

Vzala jsem si dovolenou v sezónně - není to nefair?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 19:50
Zachovala jsem se skaredě?Prace

Dobrý vecer, prosím vás o zachování anonymity, jde o mezilidské vztahy.
V práci tenhle měsíc končím, jsem ve výpovědi. Vzhledem k sezóně je u nás hodně práce, nařízené přesčasy x-hodin tydně. Kdyz se naridily přesčasy už mi běžela výpovědní lhůta.
Vzala jsem si nějakou dovolenou. Jenze mě teď trápí to, jestli jsem se nezachovala škaredé vůči ostatnim.Ze si beru dovolenou a oni mají přesčasy. Trapi mě to.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

GirlsNick
Kecalka 293 příspěvků 24.09.18 19:54

Měla by jsi jim tam jít helpnout, když Tě to tak strašně trápí :)

Gosi
Kelišová 5640 příspěvků 24.09.18 19:56

Tak teď uz je to asi jedno, ne?

_0812_
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 24.09.18 19:56

Dovolená je od toho, aby jsi si jí vybrala. To kdyby jsi jela k moři a oni museli kvůli toho na přesčas, také by jsi nejela? Buď v klidu ;)

Kriss Tina
Kelišová 5015 příspěvků 24.09.18 19:59

V klidu, to se většinou dělá ze se ta dovča dobere, to je problém zaměstnavatele že má málo lidí, mohl by nabrat sezónně aspoň nějaký brigádníky aby kolegové nedělali hromadu přesčasů, tvoje chyba to není, to je stejně jako kdybys měla rok předem zaplaceny zájezd taky bys to nerušila, protože je blbé válet se na dovče když ostatní makaj.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:11

Mám z toho špatný pocit.Urcitě si říkají,my tady děláme navíc x-hodin a ona si ještě bere volno.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 24.09.18 20:20
@Anonymní píše:
Mám z toho špatný pocit.Urcitě si říkají,my tady děláme navíc x-hodin a ona si ještě bere volno.

Tak teď už ti to může bejt jedno, když stejně končíš. Moc si to bereš.

Kriss Tina
Kelišová 5015 příspěvků 24.09.18 20:21
@Anonymní píše:
Mám z toho špatný pocit.Urcitě si říkají,my tady děláme navíc x-hodin a ona si ještě bere volno.

Tak končíš takže ti to může být jedno co se o tobě říká ne?

hani28
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 24.09.18 20:24

A co budou delat, az odejdes? Uz maji nahradu, nebo budou tak jako tak bez tebe? Vzdyt ti to muze byt jedno, stejne odchazis, a kdyby to zamestnavateli tak vadilo, dovolenou by ti nepovolil, ale misto toho by ti ji pak proplatil. A pokud ti to vadi/trapi tak moc, tak dovolenou zrus :nevim:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 24.09.18 20:43

Já nevím,nedělá se ti tak náhodou,že si lidi vybírají dovolenou před odchodem?U nás teď jedna odchází a taky si vybírá dovču…Netrap se tim

Celina
Závislačka 3063 příspěvků 24.09.18 20:44
@Anonymní píše:
Dobrý vecer, prosím vás o zachování anonymity, jde o mezilidské vztahy.
V práci tenhle měsíc končím, jsem ve výpovědi. Vzhledem k sezóně je u nás hodně práce, nařízené přesčasy x-hodin tydně. Kdyz se naridily přesčasy už mi běžela výpovědní lhůta.
Vzala jsem si nějakou dovolenou. Jenze mě teď trápí to, jestli jsem se nezachovala škaredé vůči ostatnim.Ze si beru dovolenou a oni mají přesčasy. Trapi mě to.

co je NEFAIR? :lol:

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 20:49

Taky si možná řeknou: „my máme takový práce a ona dá klidně výpověď“ Byl by to pro Tebe důvod neskončit? :nevim: Nebo taky třeba budou rádi, že odcházíš. To jsou samozřejmě jen domněnky, ale prostě nelze zařídit, aby ses vždy zavdecila a zalíbila všem.
Jak píší ostatní, organizace práce je na zaměstnavateli, ať si najme brigádníky. Užij si volno a načerpej síly do nové práce ;)

Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 31136 příspěvků 24.09.18 20:50
@Celina píše:
co je NEFAIR? :lol:

sezonna

Azallea
Ukecaná baba ;) 1206 příspěvků 24.09.18 20:53

TU dovolenou ti přece musel schválit nadřízený, ne? Tak usoudil, že tě tam nepotřebuje, a jdi se rekreovat a hotovo.

Pokud by sis ji nevybrala, tak by ti ji firma musela proplatit. No a pokud ti to je tak líto, tak sis o ni neměla žádat, ale vzhledem k tomu, že odcházíš, mi ten dotaz a ta pozdní lítost přijde nesmyslná.

Micaella22
Kecalka 283 příspěvků 24.09.18 20:57

Za tohle vzdycky muzou zamestnavatele. Jsou lini zaplatit dalsiho cloveka. Kseft a vydelek maji velkej. Maji jit za sefem at jim sezene ruce navic nebo se na to taky muzou vybodnout a jit jinam

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >