Postup kliniky při ivf a ukončení PN

Anonymní
13.4.21 13:36

Postup kliniky při ivf a ukončení PN

Dobrý den všem. Holky chtěla bych se Vás zeptat, jestli máte zkušenosti. Mám za sebou neúspěšně ET (testy negativní už 12 den). Musím jít na krev? Nestačí se domluvit s klinikou na vysazení prášků? A ještě jeden dotaz, jsem na PN, máme jednoho ☃️. Jak postupuje klinika po neúspěšném ET, okamžitě ukončuje PN, nebo si nás pozve na konzultaci ohledně ket? Můžu ho podstoupit hned tento měsíc? Mám za sebou první ivf a na PN nechodím tak přesný postup nevím. Ale nechci ukončit PN a další měsíc zase nastoupit. Děkuji moc za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9719
13.4.21 13:57

Pn ti ukončí, není důvod pro pokračování. Na další ket můžeš hned další měsíc. Na krev jít nemusíš, ale domluv se v car. Někde to vyžadují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 15:04

Nejsem si jistá, že dobře chápu, případně se omlouvám. Mě první ket nedopadl, ale nechali mě naštěstí dál na nemocenské. Takže jsem byla chvíli doma, než nadešel čas na další ket a ten už vyšel :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 18:19
@Anonymní píše:
Nejsem si jistá, že dobře chápu, případně se omlouvám. Mě první ket nedopadl, ale nechali mě naštěstí dál na nemocenské. Takže jsem byla chvíli doma, než nadešel čas na další ket a ten už vyšel :srdce:

Já mám právě po ET a čeká mě ket, mám pouze 1 mrazáčka. Tak jestli mě do té doby nechají na PN?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 08:02
@Anonymní píše:
Já mám právě po ET a čeká mě ket, mám pouze 1 mrazáčka. Tak jestli mě do té doby nechají na PN?

Mě nechali. Normálně jsem se s nimi domluvila, že do práce nechci. Samozřejmě tam tušili co se děje a nechovali se kvůli tomu dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 08:13

Ahoj já byla na nemocenské po celou dobu 4 mrazačku co to nevyšlo. Bylo to bez problémů. Potom jsem podstupovala 2 Ivf všechny vyšetření trvalý pomalu půl roku to jsem šla do práce a pak zas na nemocenskou vešel 2 ket. Nikdo s tím neměl problém. Že začátku jsem nechtěla jít na nemocenskou a doktor se na mě díval jak na blázna :lol: že 80% holek stejnak skončí na nemocenské. Ať se zadari :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
2250
14.4.21 08:16
@Anonymní píše:
Tak jestli mě do té doby nechají na PN?

Jinak existují telefonní linky (začínají 9), kde jsou k dispozici i jasnovidci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat