Snažení duben/květen 2021

708
12.4.21 14:40

Snažení duben/květen 2021

Ahoj. Je tu někdo kdo se chystá na snažení o mimčo na přelomu dubna-května? :) Pojďme si to čekání zkrátit :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16
12.4.21 19:14

Ahoj, tak ja se hlasim ;) zacali jsme se s pritelem snazit, ted jsem asi 5 dpo. Mam nepravidelný cykly a ovulaci taky kazdy mesic ne. Beru drmek a nosifol…tak uvidime :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
12.4.21 19:40

Ahojky holky, tak se k vám taky hlásím do klubu. První dítě se nám povedlo hned na poprvé a o druhé dítě se pokoušíme téměř rok. V lednu jsem prodělala mimoděložní těhotenství, takže jsme si museli dát se snažením 3mesice pauzu. Nyní máme znova zelenou. :dance: Všem přeji pevné nervy a brzké dálnice na testu. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
12.4.21 20:05

Ano????

Další měsíc co se snažíme 🤷 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
12.4.21 20:06

Ahoj holky, taky bych se ráda přidala :) S manželem se o první snažíme víc než rok, zatím se nám povedlo jen letos v únoru mimoděložní těhotenství. Teď se buď začátkem května nebo až koncem května začneme zase konečně snažit :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
12.4.21 20:33

Ahoj holky, ráda bych se zapojila do diskuze. Mám doma za chvíli už 13 měsíční holčičku. Řekli jsme si že od nového roku začneme zakládat na druhém miminku. Otěhotněla jsem v únoru což bylo skvělý, ale minulý měsíc v březnu 19tého den po narozeninách dcery jsme samovolně potratila. Je to můj druhý potrat 😞 poprvé před dcerou zamklé těhotenství v 10tt takže jsem musela na revizi a teď po druhé samovolně bez revize v 6tt.
Tak nám přeju pevné nervý a brzké // ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 20:54

Přidávám se :) S přítelem se snažíme o naše první už od září a stále nic :( ale snažíme se tomu nechat volný průběh a žádné usilovné snažení. Teď mám takový problém, že špiním týden po menstruaci. Chtěla jsem se objednat i na gyndu, ale nedovolala jsem se, tak to zkusím zas zítra, test zatím negativní. Myslíte že by to mohlo být takhle brzy uhnizďování? Cyklus mám trochu rozházený, tak nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
12.4.21 20:57

Holky, ty vase samovolne potraty a mimodelozni me moc mrzi :kytka: u nas zatim ani naznak oplodneni :lol: u me je uspech, kdyz mam ovulaci, tak uvidime no. Snazim se ted drzet i nějakou stravu a tim to trochu podporit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 21:03

@Vera.cat
Já kdybych to hned neřešila a neplašila, tak bych to asi ani nevěděla :D doktor řekl že samovolný potrat prodělá většina žen a ani o tom neví :) hlavní je, že nebyly žádné komplikace. :) hlavní je se nevzdávat. Já momentálně zkouším brát pouze prášky s Macou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
13.4.21 10:43

Wow, vás tady ale je :potlesk: všem přeju, ať se to brzy podaří :srdce:
Já bych měla mít ovulaci 30.4.nebo 1.5.
Poprvé se budeme snažit o druhé. Máme 19ti měsíční. Tak snad se zadaří :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
13.4.21 11:17

Věřím, že aspoň jedný z nás se tenhle měsíc zadaří. :palec: Nikdy předtím, jsem se o ovulaci nezajímala. Prostě jsem se řídila aplikací z mobilu, což byla asi chyba. Minulý měsíc jsem zkoušela ovulační testy, ale z těch jsem moc moudrá taky nebyla. Test z moči mi nikdy pozitivní nevyšel, ale test ze slin ano. Tak těžko říct. :nevim: Tenhle měsíc to zkusím znovu a uvidím. Do měření bazální teploty se mi jít zatím nechce. :lol: Nyní mám 6DC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
13.4.21 11:18

????

Mi se snažíme 11 měsíců🙁 miminko by jsme si moc přály. Mě je 39 let manželovi 43 tak snad se na nás štěstí usměje ♥️. Za dobu snažení v září jedno biochemické těhotenství 🙁 na přelomu roku druhé biochemické těhotenství ale nevzdavame se 👍 všem kdo čeka na //♥️ přeji ať je brzo najdete❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
13.4.21 11:31

@Romanka93 taky myslím, že ta aplikace asi nebude úplně spolehlivá. Už jsem to párkrát slyšela, ženský z toho moc nadšený nebyly :nevim: nevím, je pravda, že ji mám taky, jen tak pro přehled. Ale vesměs mám cykly 29-31 dní a ovulaci vždy 14 dní po… sama už ji i poznám, tak si testy asi dělat nebudu a prostě na to hupsneme nějak víc dní okolo ovulace :mrgreen:
Sama gynekoložka mi řekla, že mám ovulaci 14tý den cyklu a že nejlepší je vždy mít sex 2dny před ovulací, v den a 2dny po… Tak se tím budeme řídit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
13.4.21 11:31

@Žirafa12 přeji hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
13.4.21 11:47

@rumela9 Je pravda, že jsou to nejspíš zbytečně vyhozené peníze, ale chtěla bych zjistit, zda vůbec ovuluji a taky se aspoň na chvíli zabavím :lol: když budou pořád negativní, zkusím zajít na gyndu. Taky jsem četla, že každodenní tulení není ideální. Já bych to viděla, že se budeme snažit od 11dc ob den. To se do ovulace musíme určitě trefit. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat