Postýlka Stokke

910
12.8.13 19:27

Postylka Stokke

Rada bych se zeptala, zda tu nektera z maminek pouziva postylku Stokke (tuto http://www.consobaby.com/…-stokke.html ) a jak jste s ni spokojeny. Odpovida kvalita cene?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7369
12.8.13 19:29

Já o ni uvažovala, ale pak jsem si nějak uvědomila, ze ten oválný tvar mi vůbec nebude pasovat. To mě od toho odradilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4785
12.8.13 19:38

Ja jsem o ni uvazovala a faktjsem ji chtela. Je moc pekna, akorat pak kdyz ji chces zvetsovat, musis dokupovat dily. Je docela draha, ale pokud jsou uvas finance ok, tak bych do ni sla. Matrace, nantinel, prosteradlo - vse je spesl a drahe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
12.8.13 19:41

No, když nad tím tak přemýšlím, tak co má tahle postýlka navíc (krom „značky“) oproti obyčejné?? Jak víc se dá postýlka vytunit když pominu stahovací bok nebo nastavitelnou výši roštu?? :nevim: Jo, vypadá hezky, neříkám, ale za ty prachy… :nevim: Děcku to je jedno a po ulici s ní chodit taky nebudeš, aby lidi viděli, že na to máš :mrgreen:

Mě stála postýlka krásných 150,– Kč, nějakej šmirgl - 50- Kč, lak na nalakování pro děti 250,– Kč a mám postýlku jak lusk :mrgreen: :pankac:

EDIT samozřejmě pokud ti těch penízů není líto a máte je navíc, proč ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
12.8.13 19:42

Hele, to tam vážně je cena přes 500e? Já jen jestli jako blbě koukám nebo je to opravdu tak pekelně předražené. :mrgreen:
V případě, že to stojí tolik a ještě si k tomu člověk musí koupit jejich matraci ve stejné cenové relaci, tak ne, nevyplatí a to jsem ji ani nemusela vidět na živo… Pokud teda nemáš slevový kupon aspoň na 400e

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
12.8.13 19:43
@Seizdra píše:
No, když nad tím tak přemýšlím, tak co má tahle postýlka navíc (krom „značky“) oproti obyčejné?? Jak víc se dá postýlka vytunit když pominu stahovací bok nebo nastavitelnou výši roštu?? :nevim: Jo, vypadá hezky, neříkám, ale za ty prachy… :nevim: Děcku to je jedno a po ulici s ní chodit taky nebudeš, aby lidi viděli, že na to máš :mrgreen:

Mě stála postýlka krásných 150,– Kč, nějakej šmirgl - 50- Kč, lak na nalakování pro děti 250,– Kč a mám postýlku jak lusk :mrgreen: :pankac:

EDIT samozřejmě pokud ti těch penízů není líto a máte je navíc, proč ne :)

zapomněla jsi na vyndavací šprušle :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
12.8.13 19:44

Si delate srandu ze si nekdo koupi takovou postylku za takove penize :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
12.8.13 19:45
@Gladys píše:
zapomněla jsi na vyndavací šprušle :P

Ty já právě nemám, bo děti jsou vyčůraný a brzo se to (prý) naučí, takže já mám tu (údajně) lepší variantu, a sice SUNDÁVACÍ BOK :pankac: A máš SZ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
12.8.13 19:47
@Gladys píše:
Hele, to tam vážně je cena přes 500e? Já jen jestli jako blbě koukám nebo je to opravdu tak pekelně předražené. :mrgreen:
V případě, že to stojí tolik a ještě si k tomu člověk musí koupit jejich matraci ve stejné cenové relaci, tak ne, nevyplatí a to jsem ji ani nemusela vidět na živo… Pokud teda nemáš slevový kupon aspoň na 400e

A co teprv ten kočárek, pořizovačka 45tis :lol: http://deti.bazos.cz/…k-Stokke.php

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
653
12.8.13 19:54

@magistra K Jestli se ptáš na poměr kvality a ceny, tak ne, kvalita ceně neodpovídá. Je to fantastická a opravdu kvalitní postýlka, která nádherně vypadá, ale ta cena je prostě přestřelená. Postýlku má švagrová a já jsem ráda, že jsem i v záchvatu těhotenské nákupní mánie couvla. :) Rozfofrovala jsem ty peníze za jiné věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
910
12.8.13 20:09

Diky vsem za nazory. Mozna jsem se mela zeptat na francouzske diskusi. Zijeme ve Francii (ne v Parizi, ale v jinem velkem meste) a zde je vsechno drahe. Kdyz zijete nekde, kde pivo v hospode stoji 5 EUR, bude se vam postylka za 500 zdat sice draha, ale neomdlite z te ceny.

O postylce uvazuji, protoze se mi libi designove. Chapu, ze ne kazdemu vyhovuje ovalny tvar (neda se napr. dat do rohu mistnosti, teda da, ale vypada to blbe). Matrace do 4 let veku uz je v cene, ma byt na ni (i na postylku) 7 let zaruka. Nerada kupuji veci, ktere se pak vyhazuji a pocitam, ze postylku pozdeji (byt se ztratou) prodam. Pouzitou postylku napr. z Ikea bych uz tady asi neudala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
910
12.8.13 20:16

Mmch., kocarek Stokke, jehoz cena zde nekoho rovnez sokovala, tu vidam obden, je zde celkem oblibeny (i kdyz ne tolik, jako podobne predrazeny Bugaboo). Myslim, ze tim tady nikoho moc neohromite.

Muzu se zeptat jakou postylku byste teda doporucily (kvalitni, dobre vypadajici, dostupna ve Francii)? Potrebuji ji dost urgentne. Vecem z druhe ruky se v principu nebranim, ale ted vazne nemam cas ji timhle zpusobem shanet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
12.8.13 20:29

@magistra no na ceskych strankach ti asi tezko zenske poradi postylku dostupnou ve francii :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
910
12.8.13 20:36

Pokud to neni echt ceska znacka tak proc ne? Treba nabidka kocarku je vsude podobna… Take napr. z Nemecka lze sem objednavat pomerne snadno (v nekterych pripadech).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ali-Ali neprihlasena
12.8.13 20:38

@magistra K
jo, ono tohle fakt clovek vnima v jinach souvislostech, kdyz zije jinde. my zijem povetsinou ve spanelsku, v obchodech nejlevnejsi postylky 200eur, bezne ceny 300-400eur, designove i 800 (a videla jsem jich dost, zadny sileny extrem to neni). takze Stokke do toho zapada pomerne v pohode.
ale my jsme nakonec akci koupili nadhernou slevnenou z 400 na 200 a prijde mi daleko zajimavejsi nez Stokke.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama