Postýlka ve 27. týdnu těhotenství

19.3.16 10:35

Postýlka ve 27tt?

Zdravím mamči, mám jen takový dotázek. Jsem nyní ve 25+5tt a během příštího možná přespříštího týdne, by nám domů měla přijít postýlka. Řídím se pověrou, že by kočárek dřív než se miminko narodí neměl být doma, přináší to prý smůlu. A tak ho mám u své mamči. Ale jak je to s postýlkou? :nevim: nebo jak jste to dělali vy? 8) prosím jen pozitivní a neurejpané komentáře a předem děkuji maminkám, které mi sem napíšou své zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12798
19.3.16 10:39

O postylce zadnou poveru nevim, ja mela doma brzo, akorat nebyla slozena…nicmene na povery neverim, kocar jsem mela taky driv (sice jen o par dni, i kdyz mel byt o mesic, rodila jsem 36+2 ;) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4714
19.3.16 10:40

@VeronikaSchreib Já jsem v 35tt. Kočárek mám uschovaný v prodejně snad od 16tt. Postýlku jsme stavěli cca 2-3 týdny zpět :think:. Pokud máš hodně místa, tak klidně stát může, ale jinak bych počkala… ono se to nezdá, ale zabere místa dost a do porodu máš taky hodně času…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25334
19.3.16 10:40

Postýlku jsme měli normálně doma, akorát nesloženou a složili jsme jí asi měsíc před porodem (kdyby náhodou) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.3.16 10:48

No já bych jí chtěla právě složit, protože už tu máme volný místo pro ní. :D protože se ptám, ale děkuji. Tak se budu těšit a normálně jí složíme. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.3.16 10:55
@VeronikaSchreib píše:
No já bych jí chtěla právě složit, protože už tu máme volný místo pro ní. :D proto se ptám, ale děkuji. Tak se budu těšit a normálně jí složíme. :dance:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11416
19.3.16 10:56

Moje zkušenost je ta, že pověry jsou bláboly. Měli jsme doma všechno, tedy i kočár a postýlku, a žádný vliv to na nic nemělo, jen na to, že jsem měla vše připravené a nemusela jsem se stresovat, jestli vše stihnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
pohlazeni
19.3.16 11:01

Abys postylku vubec vyuzila, nam se deti hned nasackovaly do postele :mrgreen:.Ale neboj, povera o postylce neni ( ja zadnou neznam). :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
2248
19.3.16 11:15

Na pověry nevěřím, podle nich by totiž má dcera byla přinejmenším hermafrodit :roll:
kočárek doma mám (po dceři) a postýlku jdeme kupovat dnes. S první dcerou jsme postýlku taky měli v bytě

Ono by to bylo dost nepraktické zařizovat celý pokojíček až po porodu jenom proto, že „se to tak říká“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12798
19.3.16 11:28

@VeronikaSchreib : hele ja bych ji tak brzy neskladala, ne kvuli poveram, ale at se na ni zbytecne neprasi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1834
19.3.16 12:47

@VeronikaSchreib složila jsem ji ve 28tt, nemohla jsem to vydrzet :D
Pověry jsou blbost. Zhruba ve stejne dobe jsme koupili i kocar a meli jsme ho normalne doma na pude.
Hodne zdravi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1834
19.3.16 12:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
19.3.16 22:27

Postylku jsem v obou pripadech kupovala hodne brzo a hodne brzo jsme ji skladali. Clovek nikdy nevi. Radeji jsem chtela mit vse pripravene a v pripade postylky i zkontrolovane, ze je ok. Nechtela bych ji treba reklamovat tyden pred porodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat