Právo rodit, jak chceme!

1670
18.3.16 13:57

Pravo rodit jak chceme!

Zakladam temu z duvodu prehnane kritiky na mamicky co nechtej rodit prirozene. Proc ta kritika? Nech kazda rodi jak chce! Co zena to original.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
18.3.16 14:01

Co to je nechtít rodit přirozeně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
18.3.16 14:01

Vždyť si roďte jak chcete, pak ovšem nechápu, proč byla diskuze založena. Jestliže založím diskuzi, musím počítat jak s pozitivním, tak i s negativním ohlasem. Pokud vytvořím uzavřenou skupinu „rodiček“,které nechtějí rodit přirozeně, není až takový důvod se obávat negativních reakcí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
18.3.16 14:02
@terinka4444 píše:
Co to je nechtít rodit přirozeně?

Asi císařem řekla bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
18.3.16 14:04
@klafina123 píše:
Asi císařem řekla bych.

Spravne :palec: Myslela jsem ze automaticky si to kazda domysli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
18.3.16 14:07
@rena621 píše:
Spravne :palec: Myslela jsem ze automaticky si to kazda domysli.

Jako že by nám doktoři dělali velké břišní operace jen proto, že prostě chceme? Jen proto, že každá maminka je originál?
Pokud je indikace k císaři, tak se dělá, a to dokonce i když psychiatr doporučí císaře z důvodu přehnaného strachu z porodu. Na druhou stranu dělat velkou břišní operaci s následnou jipovou péčí na přání každé lehce hysterické mamině, jen proto, že si to přeje? Hm, tak to naštěstí hrozí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71451
18.3.16 14:09

@terinka4444 Ale jo, klidně bych byla pro, ať ji ho udělají, ale je to dražší, tedy na přání = za vlastní a nikoliv z pojištění, resp. doplatit rozdíl. Koneckonců, plastická operace je taky někdy dost velká a nemá s ním nikdo problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
18.3.16 14:11
@klafina123 píše:
Vždyť si roďte jak chcete, pak ovšem nechápu, proč byla diskuze založena. Jestliže založím diskuzi, musím počítat jak s pozitivním, tak i s negativním ohlasem. Pokud vytvořím uzavřenou skupinu „rodiček“,které nechtějí rodit přirozeně, není až takový důvod se obávat negativních reakcí.

Verejna diskuse. Zajima mne nazor mamicek. Ja mam 17dni pred terminem a ctu vsechny diskuse o porodech. Proto byla tema zalozena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
18.3.16 14:12

No ja mam cisare nutnyho a zadny slagr to teda neni, porad to je dost velka operace. Jasne, normalni porod boli, ale rychlejc se hojis. Cisar neboli v tu chvili, ale ty nasledky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24116
18.3.16 14:13

MNO, možná aby si to ta matka mohla zaplatit ze sveho, komplet náklady.
Ono nejde jen o ni, ale co je také dobře pro dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4611
18.3.16 14:13
@j.a.n.i1 píše:
@terinka4444 Ale jo, klidně bych byla pro, ať ji ho udělají, ale je to dražší, tedy na přání = za vlastní a nikoliv z pojištění, resp. doplatit rozdíl. Koneckonců, plastická operace je taky někdy dost velká a nemá s ním nikdo problém.

souhlas, jen s tím, že zaplatit celé, pokud je to na přání. Proč by to měla platit pojišťovna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1109
18.3.16 14:14

A co chces presne slyset? CR, a to sem mela dva, neni zadne pravo, je to lekarsky zakrok. To je jako rict, ze ma nekdo pravo na odoperovani zdraveho slepeho streva.
Mnohem radeji bych mela deti vaginalne, ale neni mi prano. Neni to zadna radost - injekce do patere, necitit pul tela, citit spalenou kuzi pri katetrizaci, slyset, jak pocitaji rousky, ze ve mne zadna nezustala, nechat se pul hodiny sit, nemoct 3 dny fungovat, hlidat si kazdou stolici, moceni, doufat, ze mi nefikli mechyr…
Nevidim na tom zadne pravo, vidim to pouze jako nutnost u tech, co nemohou porodit vaginalni cestou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
18.3.16 14:14
@j.a.n.i1 píše:

jo jo, myslíš hezky rodit na soukromé klinice a všechno si to zacvakat? Jo jo, to by se asi nelíbilo. Jinak plastická chirurgie, no, ani abdominoplastika se nedá moc srovnávat s císařem myslím, tak jdou maximálně na sval ho maximálně sešít, neřežou to příčně přes celé břicho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohlazeni
18.3.16 14:15

Uvedomuji si maminky, ktere z pleziru chteji cisare ( znala jsem jednu, ktera chtela cs, aby JI nemela vytahanou 8o, ale jizva pod pupkem ji prisla ok :mrgreen: ),ze jim dite vetsinou odnesou a uvidi ho klidne az druhy den? Jaky boj je to pak s kojenim? Pokud je k cs duvod, proc ne.Ale chtit ho jen proto, ze je mi to vice sympaticke, to uplne nechapu.

• Nahlásit
  • Citovat
1109
18.3.16 14:15

Navic rizika komplikaci jsou jednoznacne vyssi u CR. Proc by nekdo mel mit volbu vystavovat sebe a sve dite vetsim rizikum namisto prirozeneho procesu. To prece nedava zadny smysl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama