Posunutí menstruace - dovolená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana0000
Stálice 57 příspěvků 09.09.18 10:17
posunuti menstruace dovolena

Zdravim mam takovy problem, v utery odletame na dovolenou a kazdym dnem ocekavam ms dneska jsem si vzala prvni prasek na oddaleni menstruace norethisteron zentiva zrejme jsem ale zacla brat pozde jelikoz uz mam hrozny krece a zacinam spinit :( mam brat prasky dal a zastavi se mi to nebo je to uz zbytecny jsem z toho na nervy jelikoz nechci mit zkazenou dovolenou dekuji a hezky den

Reakce:

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 09.09.18 10:32

@jana0000
Mně se stalo to samé a zastavilo se to, ale asi je to individuální.

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 09.09.18 10:33

Ještě dodám, že po Noreth. mám vždy o dost silnější mens. Už asi 5× vyzkoušeno, tak se nelekni.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 09.09.18 10:36
@jana0000 píše:
Zdravim mam takovy problem, v utery odletame na dovolenou a kazdym dnem ocekavam ms dneska jsem si vzala prvni prasek na oddaleni menstruace norethisteron zentiva zrejme jsem ale zacla brat pozde jelikoz uz mam hrozny krece a zacinam spinit :( mam brat prasky dal a zastavi se mi to nebo je to uz zbytecny jsem z toho na nervy jelikoz nechci mit zkazenou dovolenou dekuji a hezky den

Proc jsi ho zacala brat tak pozde ? :think: normalne bych ho brala dal a doufala, ze to zastaví. Tim nic nezkazis.

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 09.09.18 10:38
@srpen89 píše:
Proc jsi ho zacala brat tak pozde ? :think: normalne bych ho brala dal a doufala, ze to zastaví. Tim nic nezkazis.

Jo, já ho beru minimálně 3 dny před termínem.

jana0000
Stálice 57 příspěvků 09.09.18 10:38

@srpen89 ja prave mam nepravidelnou ms , a vzdy spinim tak ty 2dny a pak semi to teprve rozjede , takze doufam ze se to zastavi

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 09.09.18 10:39

@jana0000
Držím ti palce!
Nesnáším tampony, takže vím, jak bych si zkazila dovolenou.

jana0000
Stálice 57 příspěvků 09.09.18 10:46

@Lenka002 dekuji :) presne tak taky je nesnasim , a hlavne mam i hrozne bolesti takze nechci trpet

PupuP
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 09.09.18 10:49

přišlo by mi lepší si žádný prášek nebrat, menstruace je nejsilnější první 3 dny - tj. dnes, zítra a v úterý a od středy už bys neměla tak hrozný a dovolená by teprve začínala… ale teď už je asi pozdě, no uvidíš, co to udělá :nevim:

jana0000
Stálice 57 příspěvků 09.09.18 10:51

@PupuP ja prave vzdy spinim nejprve cca 2-3 dny nez se to rozjede poradne takze si myslim ze presne toho 11 bych to mela uz hodne a to prave nechci

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >