Potí se mi zadek a stehna

Anonymní
28.5.17 21:28

Potí se mi zadek a stehna

Dobrý večer, anonym asi vysvětlovat nemusím.
Ač asi bude znít název tématu vtipně, jedná se opravdu o věc, která mě trápí a ráda bych ji vyřešila.
Když si v teplém počasí sednu na něco dřevěného nebo plastového (například na lavičku nebo na sedadlo v MHD), tak když se po pár minutách zvednu, cítím, jak mám vlhká místa, na kterých jsem seděla - takže zadek a vrchní část stehen.
Je to opravdu nepříjemné, hlavně proto, že se vždycky bojím, že je to vidět. Nedávno jsem si koupila tyrkysově modré, jednobarevné kalhoty, a bojím se je nosit, myslím, že by to na nich bylo hned vidět. Takže když mám kalhoty, tak tmavé rifle, nebo černé.
Jinak se nijak zvlášť nepotím. V poslední době jsem něco přibrala, mám zhruba 10 kg nadváhu, ale myslím si, že to snad nemůže být tím - jsou mnohem silnější lidé, kteří by pak museli být mokří pořád.
Má někdo stejný problém? Jak ho případně řešíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3154
28.5.17 21:38

Tak pokud chodíš ve vedru v riflích, tak se nediv, že jsi durch, vždyť v tom je hrozný hic…
Myslím, že je to celkem běžné, není to nějak extrémně vidět, spíš jen jako zmuchlani látky v těch partiích. A mě jsou lidi s viditelnými fleky od potu fuk, dokud nesmrdí…
Nicméně si myslím, že nadváha vliv na pocení má a že vedra jsou ideální čas k tomu s ní něco udělat, protože kdy jindy si dát místo večeře salát, než v horku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4414
28.5.17 21:40

Myslím že v horku není člověk kterému by se rozkrok nepotil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
28.5.17 21:43

Rozumím ti mám to samé. Oblíbila jsem si nosit tříčtvrteční legíny a na to nějakou sportovní sukni. Pohltí pot a nemám fleky na sukni.

• Nahlásit
  • Citovat
15179
28.5.17 21:50

Tak jedine si nesedat :lol: ne ja bych v tehle vedrech taky byla spocena az na pr.. mit dziny. Zkus treba sukni, to lip vetra. Nadvahou to byt muze a nemusi, ja kdyz vidim svoji ani ne 50kilovou mamku jak ma propoceny kalhoty kdyz v lete vyleze z auta tak si rikam, ze to netrapi jenom lidi pri tele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.17 22:04

Mám to stejně. Z tohoto důvodu si kupuju jen tmavé a hlavně černé kalhoty. Kdysi jsem mívala i barevné, ale ty jsem nosila jen na jaro/podzim, když nebylo tak vedro. U světlých mám hned vidět propocené mokré fleky podél švu na zadku,..jako bych se počůrala až na zadek :?
Ale my máme pocení v rodině a musím si dost vybírat i co do triček (ne bílé, světlé apod). Řešením to podle mě moc nemá, jen se s tím smířit. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.5.17 22:14

Je to hrozny, a co jsem tehotna je to jeste horsi. Jsem mokra hned jak bych se pocurala a to staci abych nekam jen sla a hned jsem mokra. A to fakt nemusi byt ani ty rifle, v tech je to paradoxne lepsi. Staci mit jakekoliv kalhoty svetlejsi barvy, kratasy apod..nevim co s tim.

• Nahlásit
  • Citovat
15179
28.5.17 22:18
@Anonymní píše:
Je to hrozny, a co jsem tehotna je to jeste horsi. Jsem mokra hned jak bych se pocurala a to staci abych nekam jen sla a hned jsem mokra. A to fakt nemusi byt ani ty rifle, v tech je to paradoxne lepsi. Staci mit jakekoliv kalhoty svetlejsi barvy, kratasy apod..nevim co s tim.

Tak v tehotenstvi to muze byt i hormonalni. Ja byla tehotna na zimu, malej se narodil v breznu a ja cely tehu umirala vedrem a moc se to nezlepsilo ani po porodu, nechtela bych videt jak bych dopadla mit termin nekdy v pulce leta, to bych se asi rozpustila uplne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12957
28.5.17 22:21

A co tak zkusit sukni, v černých a tmavých kalhotách se každý potí víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13530
28.5.17 22:42

Používám na tohle krémový antiperspirant na nohy od Oriflame. Nadváhu nemám, ale občas mám pocit, že se mi potí i oči :mrgreen:. Obyčejné antiperspiranty mi nezabírají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 04:55

Ja jsem kost a kuze, 40kg a mam stejny problem.. staci mi sedet 15 minut v aute a dokonce se takto potim i v praci ve stoje :( nadvahou to urcite nebude :palec: nekdo to tak hold ma.. chce to prodysnejsi pradlo, nic tepleho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama