Potrat 23tt

15
12.3.21 13:49

Potrat 23tt

Ahoj. Jsem tady nová a žádnou diskusi na toto téma jsem. nenašla. Před 2 dny ve 23tt jsem přišla o svojí holčičku Marusku. Jak dlouho vám trvalo se s tím nějak trošku smířit? Mám doma už holčičku 2 roky a když mi pořád říká že mam v bříšku miminku a chce poslouchat jak tam. plave tak to. nedávám. Největší strach mám jít mezi lidi. Nejradši bych zůstala doma zavřená a nikomu nemusela nic vysvětlovat a říkat. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7872
12.3.21 13:53

:hug: :hug: :hug: To je mi moc líto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1303
12.3.21 13:55

To mě moc mrzí :,( Zkus pohledat, jestli se ve tvém okolí nenachází dula nebo terapeutka která se ztrátami miminka zabývá, třeba by ti pomohla se s tím vyrovnat (viz např. stránky perinatalniztrata.cz). Také tady na emiminu je diskusní skupina „prázdná náruč“, kde podporu určitě najdeš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
12.3.21 14:03

@JancaS84 děkuji :cry:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 14:04

Ahoj, vím, že je to teď slabá útěcha, ale máš jedno zdravé dítě, buď vděčná za něj.. My se snažili 3 roky a v neděli jsem v 11 tt potratila :( děti nemám a nevím jestli někdy mít budu. Nedokážu si představit tvoji bolest, přece jen každý týden těhotenství je znát, člověk se těší a teď ta bolest.. navíc ty jsi byla už daleko.. moc mě to mrzí, tohle by se dít nemělo. Jinak mě první dny pomohlo plakat a odpočívat, rozloučit se s tou dušičkou a věřit, že se nám jednoho dne vrátí v silnějším těle. Opatruj se.

• Citovat
  • Nahlásit
15
12.3.21 14:04

@vedma007 děkuji určitě se do skupiny podívám :cry: 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
12.3.21 14:08

@Andilek10 Ahoj, upřímně mě mrzí tvá ztráta, chápu tvé pocity, já přišla před rokem a něco o chlapečka ve 32tt. Napiš mi a já ti pošlu link na Prázdnou náruč, docela těžko se hledá. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
572
12.3.21 14:08

@Andilek10 a lidí se neboj, správní kamarádi a blízcí tě podrží, moje nejbližší okolí plakali se mnou, věděli jak moc se těším:( a to jsem to některým řekla, až těsně po potratu. No a ostatním nic nevysvětluj, jednoduše řekni, že o tom mluvit nechceš, život je krutej :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
12.3.21 14:10
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že je to teď slabá útěcha, ale máš jedno zdravé dítě, buď vděčná za něj.. My se snažili 3 roky a v neděli jsem v 11 tt potratila :( děti nemám a nevím jestli někdy mít budu. Nedokážu si představit tvoji bolest, přece jen každý týden těhotenství je znát, člověk se těší a teď ta bolest.. navíc ty jsi byla už daleko.. moc mě to mrzí, tohle by se dít nemělo. Jinak mě první dny pomohlo plakat a odpočívat, rozloučit se s tou dušičkou a věřit, že se nám jednoho dne vrátí v silnějším těle. Opatruj se.

Za dceru samozřejmě vděčná jsem a ta mě teď drží nad vodou aspoň trošku. Musím tady být pro ni. Taky mi je lito tvoji ztráty. Když člověk přijde o mimi a doma ještě žádné nemá tak to musí být hrozné. Ale určitě se jednou zadari a dusicka tveho miminka na tebe da pozor, aby vše dobře dopadlo. Přeji brzké otehotneni a ať je vše v pořádku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
12.3.21 14:12

@Danuska89
Jsem tady nová vůbec nevím jak se s tím tady zachází a jak ti mám napsat :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
12.3.21 14:16

@Online dekuji :( ti nejbližší mě drží. Snad teď dlouho nepotkam nikoho komu bych to musela říct. Necítím se na to a každá otázka tipu tak co mimi v pořádku? Mě dostává úplně do depky a pláče. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
12.3.21 14:32

@Andilek10 Poslala jsem ti zprávu s odkazem a kontaktovala jsem správkyni, tak snad tě brzy schválí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1857
12.3.21 15:13

@Andilek10 Můžeš vyhledat skupiny na internetu, kde jsou ženy se stejným příběhem nebo nějakou psychoterapeutku, ale pravdou je, že nejvíc ti pomůže čas, spoustu času.

Moc mě to mrzí… Okolí nic vysvětlovat nemusis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
12.3.21 17:09

@Danuska89 dekuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1591
12.3.21 18:31

@Andilek10 ahoj moc me mrzi čim si procházíš :,(
Vím jak ti je a co prožíváš, přišla jsem takto o prvního syna ve 24tt, bolest neskutečná a myslela jsem že nikdy nepřeje, pomohlo mi psat si s ženami které prožili to samé, a hlavně čas a také to že jsem hned brzy na to otěhotněla znova a dopadlo to dobře. Vysvětlováni kde mám břicho jsem zkrátila jen na to že to dopadlo zle. Nikdo normalni se te nebude vyptávat dál a jen ti rekne že je mu to lito. Myslím na tebe :kytka: a věřím že ti tvoje holčička znovu přijde do života v podobě dalšího těhotenství s dobrým koncem :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat