Spontánní potrat ve 12.tt

9.3.21 02:04

Spontánní potrat ve 12.tt

Ahoj holky, musím se poradit zda li nemáte některá z Vás podobnou zkušenost. Byla jsem ve 12 tt, ale bohužel jsem už asi měsíc v kuse krvácela. Někdy slabě jindy zas hodně, ale prý podle doktorů bylo vše ok, že se to prý stává. :think: Od Dr jsem dostala utrogestan a neschopenku… No den na to jsem měla mírné bolesti v podbřišku a bohužel na další kontrole už tam mimčo nebylo… :,( Jelikož furt krvácím tak jsem se vyčistila sama, ale pro jistotu jsem dostala 2 injekce metylu.
No a má otázka je, kdy myslíte, že se můžeme s přítelem začít snažit znovu popřípadě kdy mít alespoň už ten sex :D protože už je to docela doba kdy to bylo naposledy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2113
9.3.21 04:32

Mě se to stalo samovolně taky 2× ale v 6 a 7tt. Myslím si že pokud nebudeš mít problém tak po 1. Ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63034
9.3.21 06:35

@léňa.m15 dodržet šestinedělí a pak hurá na to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
10.3.21 05:38

Jde o život mé dcery

Dobrý den. Jsem tu nová, prosím vás potřebuji poradit v dost vážné situaci. Moje dcera čekala 2 dítě. Před dvěma týdny ji doktorka řekla že miminku nebije srdíčko a že plod zemřel to byla dcera ve 13 tt. Doktorka ji objednala na revizi až za týden. Teď v pondělí dcera měla nastoupit na revizi, ale udělaly ji test antigenni a že je prý positivni na covid. Poslaly ji domu (co poslaly skoro ji vyhnal) z nemocnice že má jít domů a doufat že potrati a vypudi plod sama. Včera večer dcera začla trochu špinit ale nepotratila a dosud v sobě nosí mrtvé dítě. Mám o ní velký strach vždyť může nastat sepse. A nikdo nám v nemocnici nechce pomoci. Prosím kam se máme obrátit? Jsem zoufalá a bojím se o dceru. Děkuji předem za pomoc a přeji hezký den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat