Potrat a další těhotenství

32
11.6.21 09:03

Potrat a další těhotenství

Ahoj,
před měsícem jsem si prošla samovolným potratem v 5tt. Naštěstí si tělo poradilo samo a vyčistila jsem se sama bez chirurgického čištění. Doktorka mi doporučila brát INOFOLIC a vitamín D s tím, že se můžeme hned zase snažit o mimčo. Poslední týden mi je zle, pálí mě žáha, mám problém se stolicí no prostě stejné příznaky, jako při posledním těhotenství. Na TT je nejspíše brzy, jelikož je to negativní. Je možné, že bych takhle rychle zase otěhotnila? Mě se to zdá moc rychlý.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20778
11.6.21 09:19

V pátém týdnu se nejedná o potrat, ale pouze o opožděnou menzes kvůli boichemickému těhotenství. Další cyklus probíhá normálně, včetně ovulace, takže otěhotnění je vcelku normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
11.6.21 09:19

A nemáš to u toho Inofolicu..? Já skrze toho měnila za Nosifol ;). Jinak je to možný, co by ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
11.6.21 09:22
@EvieK píše:
A nemáš to u toho Inofolicu..? Já skrze toho měnila za Nosifol ;). Jinak je to možný, co by ne.

To mě upřímně nenapadlo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31318
11.6.21 10:23

Otěhotnět je možné. Nicméně na příznaky je brzy a už vůbec není pravděpodobné mít příznaky těhotenství a negativní test. Myslím, že to má jinou příčinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
11.6.21 10:26

Inofolic jsem brala a zadny vedlejsi ucinky na me nemel :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
včera v 11:16

Priznam se, ted jsem na tom uplne stejne. Je to hrozne zvlastni pocit, nevedet jestli je to tim co uz odeslo, nebo mozna tim co prijde. Rikam si ze ti doktori asi nejsou uplne hloupi, kdyz rikaji pockat a mela jsem si dat pozor. Jestli se nedejboze jeste nejake priste stane, dam si pust! Todle opravdu s clovekem zamava. Ale drzim palce at to dopadne jak si prejes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat