Potrat bez krvácení

Anonymní
17.9.21 10:57

Potrat bez krvácení

Ahoj holky mám menší dotaz… Bude mi 18 a čekám miminko ale hlavní věc jsem v 18+5 a pohyby necítím… A Dneska mě hodně chytl podbřišek na pravé straně strašně to bolelo asi 10 minut nemohla jsem se zvednout nic… A ještě k tomu jsem nachlazená a mám silnou rýmu a ráda si dopřávám černý čaj s citronem můžete mi prosím poradit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.9.21 10:58

A ještě jedna věc může se jednat o samovolný potrat?

• Citovat
  • Nahlásit
630
17.9.21 10:59

Ahoj, ja pohyby cítila až od 20 tt, ale u prvního miminka to muže byt později klidne, bolesti jsou normální, ale pokud se ti něco nezda zavolej doktorovi :kytka: potrat si myslím, že ne miminko už je veliké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 11:00

@Petrussee Mám za 10 dní kontrolu a před 4 dny jsem byla u doktora nechci tam chodit furt je mi to blbé… Ale děkuji jen nechci potratit nebo tak…

• Citovat
  • Nahlásit
630
17.9.21 11:01

Neboj, nic to nebude, pokud nekrvacis a ty bolesti nejsou hodně, tak klid :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25388
17.9.21 11:04

Na pohyby může být brzo, u prvního dítěte se cítí dyl. Jinak bolest je buď jak se natahují vazy a zvětšuje se břicho, nebo to můžeš mit i k tomu nachlazeni. Mě třeba šíleně píchá v břiše pokaždé když kychnu nebo zakaslu :D ale nějaké bolesti jsou normální prakticky celé těhotenství, akorát to nesmí být úplně k nevydrzeni a když to přejde, když se hodíš do klidu tak to nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 11:05

@Kriss Tina Přešlo to samo od sebe já se prostě bojím že se něco stalo třeba že mu nebije srdíčko nebo potrat jsem prvorodička takže mám strach :(

• Citovat
  • Nahlásit
25388
17.9.21 11:07
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Přešlo to samo od sebe já se prostě bojím že se něco stalo třeba že mu nebije srdíčko nebo potrat jsem prvorodička takže mám strach :(

Tenhle strach budeš mít pořád, tak si kup angelsounds, pro uklidnění. Já čekám třetí a taky se kolikrát bojím, že něco nebude v pohodě, stačí chvíli necítít pohyby a už naskakuji hnusné myšlenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 11:09

@Kriss Tina Dobře o tom jsem ještě neslyšela děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
71
17.9.21 11:35

Pokud se bojíš, že je něco špatně, tak jeď raději k doktoru. Lepší jet 10× zbytečně než aby se něco stalo. Každopádně pohyby jsou cítit až okolo 20. týdne, takže kvůli tomu mít strach nemusíš. Na ty bolesti bych zkusila hořčík, mně vždycky pomohl :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1097
17.9.21 12:30

Potratu se bude s bát do konce těhotenství a po těhotenství ti ten strach a starosti zůstanou :kytka:

Pokud už jsi pohyby cítila a teď přestaly tak to se nemusíš bát jelikož v tomhle týdnu jsou strašně slabé, miminko má teď ani ne 200 gramů :)) a ne všechny pohyby cítíš.
Pokud jsi ještě pohyby necítila tak se taky nestrachuj, moje známá cítila až od 25.týdne.

Různé bolesti jsou taky normální jelikož se teď všechno roztahuje atd.
Kup si magnézko.

Pokud nekrvácíš, nemáš nesnesitelné bolesti, tak buď v klidu.
Pokud máš preci jen pochybnosti, jeď k doktorovi.
On dostane za každou prohlídku zaplaceno takže tě vyšetří s radostí :mrgreen: :mrgreen:
Držím ti palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat