Potrat březen 2005

574
17.3.05 10:41

Potrat březen 2005

Dobrý den milé dámy,

mojí švagrovou by moc zajímalo, kolik je zde žen který měli stejný osud jako ona. Potratila 11.3.2005. Najde se zde někdo se stejným osudem? Zajímá jí to proto,že jí v nemocnici řekli, že teď v tomto období chřipek je těch potratů strašně moc. Děkuje za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
17.3.05 11:39

Ahoj
já sice nepotratilateď v březnu,ale už v lednu a je fakt, že mi doktoři řekli to samé, že každým rokem okolo listopadu - března je nejvíc samovolných potratů právě kvůli chřipkám.

• Nahlásit
  • Citovat
Jankaa
17.3.05 13:14

Ahojky,
já jsem také potratila a to 1.3.05. Byla jsem v 6tt. Mám teď 3M pauzu a budeme to zkoušet dál. Chvilku jsem se z toho nemohla dostat a pořád jsem brečela, ale už je to dobré. Hlavně, že prohlídka u doktora dopadla dobře. Doktor mi řekl, že je to v současné době dost časté a že skoro každá holka si to prožije. Tak doufám, že už to mám za sebou a že to v létě vyjde:-)))
Nejtěžší pro mne asi bylo to, že jsem o tom mohla mluvit jen s přítelem, protože nikdo jiný o tom nevěděl. Je to ale moje zlatíčko a zvládli jsme to.

Hlavně nevěšet hlavu! Jankaa

• Nahlásit
  • Citovat
175
17.3.05 13:32

Ahojky,

také jsem potratila 25.1. tohoto roku v 10 týdnu (samovilný spontánní potrat), také to bylo v období chřipek :( Koncem dubna se začneme znovu s manžílkem snažit o mimíska…

Přeji všem snažilkám brzké tehulkovství!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
17.3.05 13:39

Ahojky holky!

Mě se to stalo taky, i když už v prosinci, těsně přes vánocema.
Musím říct, že je nás tady takových mnohem víc. Když se podíváte na diskuzi „Otěhotnění po potratu - kolik menstruací čekat“, tak se tam scházíme. Je nás tam asi kolem 30. Teď tam „přišlo“ pár nových holčin.
Je nám tam fajn a hlavně to všechny chápou, takže si tam o tom můžeme povídat. A je tam i docela sranda. Umíme se tam ale i navzájem podržet a podpořit v problémech, radovat se z úspěchu a poradit s problémy.
Jen se nenechte odradit délkou diskuze. Taky je občas problém se tam dostat. Pokud se budete chtít dostat na její konec a nebude se vám chtít číst celá, tak si dole pod diskuzí zadejte zobrazit 1 den (týden, …) a zobrazit nejnovější. Tak se dostanete na konec.
Musím říct, že mi to moc pomohlo a myslím, že nemluvím jen za sebe, že podobnou zkušenost nás tam má víc.

Tak vám přeju hodně síly a ať to příště vyjde. A třeba se potkáme ve stejné diskuzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
17.3.05 18:00

Ahoj,
mě se to stalo cca v 6tt v lednu 2004. Byla jsem tehdy hrozně nastydlá a měla jsem teploty. Nevím, jestli to bylo tím, ale každopádně jsem to tehdy obrečela. Teď mám doma tříměsíční holčičku. Povedlo se hned druhý měsíc po tomhle nepěkném zážitku. Myslím si totiž, že pokud nemusí jít ženská na kyretáž, tak není důvod čekat 3 měsíce.

Holky berte to tak, že aspoň máte potvrzeno, že můžete přijít přirozenou cestou so jiného stavu. Co by za to jiné daly. Tak hlavu vzhůru!
Jana + Kačenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.3.05 21:13

Ahojky! Já potratila 10. 03. 2005. Byla jsem v 5tt. Bylo by to nase tretí mimco. Mozna se jeste pokusime. Vsem drzim palce, at se to priste povede. Ahoj Bledule

• Nahlásit
  • Citovat
19.3.05 01:42

Ahoojky holčiny,sice jsem nikdy nepotratila(nebylo zatím co) a doufám,že se mě to vyhne,ale VŠEM vám tady držím pěstičky ať se Vám to povede a konečně se vám v bříšku rochní maličkatej pidižvíček.
Jsem zdrav.sestra a také si myslím,že pokud nejste po kyretáži tak nemusíte tak dlouho čekat,pokud jste jinak zdraví.Ale co doktor to jinej názor! Takže hooooodně zdraví v týhle „blbí“době,která nepřeje miminkám.Jezte zeleninku a vitamínky a vynechte zbytečné návštěvy,kde můžete něco chytit.tak papaMarťa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
19.3.05 11:39

ahoj, já jsem potratila v prosinci 2003 - byla jsem v 13tt. Podle doktorů za to mohou i inverze nejen chřipky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.3.05 14:36

:D Ahojky děvčata . Nevěšte hlavu určitě se Vám všem povede přijít do jiného stavu. Já sama jsem potratila dvakrát (v r. 1992 a 1994) , doktoři nevěřili, že se nám to povede, protože mi našli neléčitelný virus, který napadá vše cizorodé v mém tělě. A ejhle mám zdravého ROČNÍHO SYNA. A ty chřipky - stačí dostatek přírodních vitamínů a před těhotenstvím se trochu otužovat. Tak držím všem pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
Zet
857
19.3.05 14:50

Ahoj holky,
jsem stejně jako Ivuška z „Otěhotnění po potratu - kolik menstruací počkat“. Je nás bohužel dosti, mě se to stalo v listopadu. A holkám, taky Dr. říkali, že je toho bylo hodně, prý byli i velké změny tlaku. Teď v březnu se o těch chřipkách mluví hodně. Co my víme, co to všechno ovlivní, nelze se podle toho řídit. Během těch 4 měsíců se nám ozvývalo několik maminek, kt. si tím taky prošli, a už maj své prince a princezny doma.
Takže hlavu vzhůru a všem (i sobě) držím palečky, ať se nám podaří otěhotnět v pravý čas a mít krásná zdravá miminka.

Zet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
20.3.05 11:01

Ahoj holky, já jsem taky jako Ivuška a Zet z diskuse Otěhotnění po potratu-kolik menstruací čekat. Já jsem potratila 2× jednou v 03/04 a podruhý v 10/04, teď jsem v 5tt. :D a doufám, že to bude vše ok. Doktoři mi tenkrát řekli, že to může být tou chřipkou a nebo že to bylo geneticky špatně založené těhotenství. Podle mě sami nevědí, příroda se tak reguluje, bohužel. :( Mám už doma 2,5 letou dcerku, tak jsem to snášela celkem dobře, ale další miminko si moc přejeme, tak snad to dopadne, a když ne tak to zase budeme zkoušet dál. 8)
Mějte se hezky a připojte se k nám do diskuse

papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.05 07:54

Ahoj holky já tak patřím mezi vás, zjistili mi zamlklé těhotenství v 10 tt, a 22.2.2005 jsem byla na revizi. Pak mi moje doktorka řekla, že snažením musímme počkat minimálně půlroku a dr z nemocnice mi řekla tři měsíce. Ahojte K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
8.4.05 08:24

I já jsem jsem potratila a to 28.3. 05, takže nedávno. Otěhotněla jsem po prodělané chřipce s vysokými teplotami. Tak doufám, že příště to bude fajn.V nemocnici i můj gynekolog mi doporučil pouze klid do další MS, že prý to stačí a jelikož mi udělali revizi a získali jen „minimum materiálu“, tak myslím, že to bude v pohodě. Dokonce mám ve svém okolí případy, kterým se to podařilo hned po měsíci.
Zdravím R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
8.4.05 08:24

Ahoj!

Já jsem samovolně potratila také v lednu 2005. Dr. mi řekla, že mám nechat proběhnout jednu MS a můžeme se zase začít snažit. Vypadá, že to dopadlo dobře. Podle poslední MS bych měla nyní končit 6 tt. V pondělí jdu k dr. Doufám, že teď to bude všechno OK.
Zdenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama