Gynekolog Praha 6 Brevnov -mate zkusenosti ?

59
16.3.05 11:52

Gynekolog Praha 6 Brevnov -mate zkusenosti ?

Ahoj vsichni,

chtela bych se vas zeptat, jestli nekdo mate zkusenosti s nejakym dobrym gynekologem na tehotenstvi v Praze 6 na Brevnove.

Prosim poradte.

Dekuju Sona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

106
24.4.05 17:09

Mozna pozde, ale prece… Neni to na Brevnove, ale na Ujezde. Pani doktorka Zantova ma v ordinaci ultrazvuk, na kontroly se chodi jednou za 2-3 tydny, kdy vzdycky vidis mimi, a je moc mila, prijemna a z niceho nedela vedu. Fakta nezakryva ani nezvelicuje a me to tak vyhovuje, a kdyz mam nejake strachy (heheh, ktera je v tehotenstvi nemame, ze), tak je vzdycky rozptyli.

Vic informaci muzes najit na www.peceozenu.cz

Slysela jsem ze take GEST centrum je dobre, to je ve Stresovicich, cili od tebe za rohem… Myslim, ze maji stejne prektiky jako pani dokorka Zantova, a vic informaci o nich najdes na www.gest.cz

Nemam ale s zadnym jejich lekarem zkusenost, kdezto pani doktorka Zantova je opravdu jednicka. Chodim k ni uz asi 9 let a ted jsem poprve tehotna, 17+6 tt, a zaim si ji mohu jedine vynachvalit.

Hodne stesti!!!
Tvoje
Kyticka
http://cafe.eldar.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
24.4.05 17:49

Cauky,

tak pani doktorku Zantovou muzu taky moc pochvalit. Chodim k ni asi tri roky, a starala se o me cele me tehotenstvi a byla bajecna. A to sem si uzila spousty problemu, nakonec ale vsechno dobre dopadlo.
Urcite neudelas chybu, pokud tam zajdes. Je to tam navic moc prijemne prostredi a nikdy necekas dele nez pet minut.

Romca a David 4 a pul mesice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
24.4.05 21:35

Můžu ti doporučit Mudr.Šimka. Ordinuje Na dlouhém lánu v Praze 6 a je skvělý. Celé těhu jsem k němu chodila já, moje sestra k němu jezdila z Prahy 10 a kamarádka až z Jílového.Pokud budeš mít zájem, může tě i rodit. Vše je na domluvě, je na mobilu 24 hodin denně. Fakt super služby.Za 500,– na půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.5.05 17:04

dr. Zantova

Taky chodim k dr. Zantove. Chci se zeptat jestli se u ni da zaplatit nejaky pausal v tehotenstvi? Ted platim 500 za prohlidku a tehotenstvi planuji…jen nevim jestli se u ni doplatim:)

RomanaM píše:
Cauky,

tak pani doktorku Zantovou muzu taky moc pochvalit. Chodim k ni asi tri roky, a starala se o me cele me tehotenstvi a byla bajecna. A to sem si uzila spousty problemu, nakonec ale vsechno dobre dopadlo.
Urcite neudelas chybu, pokud tam zajdes. Je to tam navic moc prijemne prostredi a nikdy necekas dele nez pet minut.

Romca a David 4 a pul mesice
  • Nahlásit
  • Citovat
227
13.5.05 19:10

Cau, ja jsem teda nikdy neplatila nic a to jsem tam byla furt, protoze jsem v tehu mela docela problemy. Jedine jestli to ted nezmenila. Naposledy jsem tam byla v listopadu.
Romca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.5.05 19:22

Romano mas VZP?
Ja pokazde platim 500 :(

• Nahlásit
  • Citovat
227
13.5.05 20:07

Ja mam OZP. Chystam se tam na kontrolu, tak jsem zvedava. Ale 500 je fakt sila. Ja tam za cele tehu byla aspon 30 krat, to by teda byla palka.
Romca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.5.05 21:37

Tak fakt nevim:)
Platim tam uz dva roky, naposledy jsem tam byla v unoru. A vzdycky kdyz prijdu tak vidim odchazejici zensky platit. Vim, ze to bylo i v TV, dokonce primo Zantova, ze se u ni plati a ze tim porusuje nejakou smlouvu s pojistovnama…
Ale pokud jsi neplatila predtim tak asi nebudes ani ted.

• Nahlásit
  • Citovat
227
13.5.05 22:52

Hmm, tak to je fakt zvlastni. Ja tam teda nikoho platit nevidela. Skoro to vypada, jako kdyby to byla jina Zantova :D . Ale to asi ne.
Romca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.5.05 23:14

Fakt mi prijde ze mluvime o jine doktorce :)
No nic, zkusim se pozeptat a treba objevim duvod. Pripadam si jak blbec :(

• Nahlásit
  • Citovat
1182
17.5.05 18:52

Ahoj, právě jsem psala p.doktorce Žantové e-mail, jak je to s doplatky. Napsala, že se připlácí za nezdravotní služby, ale co to je, nevím. Pacientky přijímají.
Další tip - MUDr. Bočanová v Santé. Tam se doplácí, buď 390 za jednorázovou návštěvu + kontrolu, nebo kvartálně 600 nebo ročně 1500. Prý je fajn, osobní zkušenost nemám, ale moje příbuzná ano.
Santé jako takové je hrozně příjemné, žádné čekání, příjemný personál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.5.05 13:25

Neffy, to je presne ono! Za nezdravotni, nadstandardni sluzby. To mi rekla sestra kdyz jsem se registrovala (registracni poplatek 500 Kc). Jenze ja opravdu nevim jake nezdravotni sluzby dostavam. Ptala jsem se sestry a ta mi ukazala cekarnu. Asi ze je hezka :) Jinak jsem si nevsimla zadnych nezdravotnich sluzeb, pokazde jen normalni vysetreni.
Achjo..fakt je dobra, mam dost blbe zkusenosti s gynekology a ona mi vyhovuje. Ale opravdu si pripadam jako blbec a nevim jak bych financne utahla napr. tehotenske prohlidky :(

Neffy píše:
Ahoj, právě jsem psala p.doktorce Žantové e-mail, jak je to s doplatky. Napsala, že se připlácí za nezdravotní služby, ale co to je, nevím. Pacientky přijímají.
e hrozně příjemné, žádné čekání, příjemný personál.
  • Nahlásit
  • Citovat
1182
19.5.05 11:56

Anno a nechceš to zkusit jinde? Taky jsem na e-miminu hledala tip na gynekologa. Vybírala jsem mezi Mudr.Žantovou, Gyncentrem a pak Santé (to byl tip od příbuzných). Rozhodla jsem se tedy pro Gyncentrum v Hloubětíně a to z několika důvodů. Co jsem pochopila, platit se tam nemusí nic, ale může - 600Kč ročně za nadstandard. Dále jsou skvěle vybaveni - to i pro případné těhotenství vč. komplikací, prenatální péči, … A taky mají skvělou pověst, ne? Koukni na jejich stránky, mají další 3 pobočky, pokud bys nechtěla jezdit do Hloubětína. Jedna z nich je na Smichově kolem Anděla. A co se týká Santé - ta doktorka je prý taky fajn a těch 1500 na rok je bez omezení počtu návštěv. Taky ještě můžeš napsat Žantové e-mail, aby Ti vysvětllila, co jsou to nezdravotnické služby. Kdybych se nerozhodla pro Hloubětín, uričtě bych to udělala.
Do Gyncentra jsem objednaná k doktorce Jatelové na příští týden (ta teď nabírá pacientky), pokud budeš chtít, napíšu Ti pak, jak se mi tam líbilo.
Shodou okolností jsem si v úterý vyslechla chválu na velice příjemný a milý přístup lékařů tohoto pracoviště z první ruky - od ženské, kterou tam nedávno operovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.5.05 12:38

Neffy, uz se koukam na Gyncentrum. Asi to zkusim u nich na Smichove, jen doufam, ze si muzu vybrat doktorku. S chlapama mam blbe zkusenosti.
Zantove jsem psala mail, ale korespondence se zatim zastavila po me otazce co jsou nezdravotni sluzby:)
Diky za tip :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama