Otěhotnění po samovolném potratu

Anonymní
18.6.20 14:12

Potrat těhotenství obavy

Ahoj. Jsem cca 4 měsíce po samovolným potratu a opět se snažím.
Docela mě trápí ta představa že by se to opakovalo poprosím nějaké rady jak se chovat či jíst atd aby se to neopakovalo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17156
18.6.20 14:15

Ber listovku a nestresuj se. Ono to neovlivnis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.20 14:18

Jestli máš potratit, tak portratíš. Osud neovlivníš :D

• Nahlásit
  • Citovat
91
18.6.20 14:39

Ahoj potratila jsem v prosinci na konci března jsem zjistila že jsem opět těhotná. Naprosto chápu Vaš strach, ačkoliv těhotenství se zatím vyvíjí dobře furt se bojím. Myslím že toho strachu se nezbavíte, ale je pravda že to že jste potratila neznáme že další těhotenství bude nevydařené. Já jsem pro jistotu zůstala doma na neschopence a šetřím se.
Beru Utrogestan, listovku, magnesium, a přírodní jód.
Na začátku tohoto těhotenství jsem měla velké bolesti břicha, neustále špinění ale od 14tt všechno zmizelo. Držím palce ať se brzo povede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.20 14:40

@Tinamarie Konečně někdo kdo odpovídá normálně děkuji moc :) taky držím palečky a hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
3873
18.6.20 14:51
@Anonymní píše:
@Tinamarie Konečně někdo kdo odpovídá normálně děkuji moc :) taky držím palečky a hodně štěstí

By mě zajímalo co je na předchozích dvou odpovědí nenormalniho? Vzdyt napsali v podstate to stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.20 14:52

@JancaS84 Nemyslím jen tohle téma

• Nahlásit
  • Citovat
12399
18.6.20 15:14

Hele nezlob se na mě, já byla těhotná 6× a mám jen jedno dítě. Vždy jsem se chovala „správně“ a vyšlo to jen jednou. Tohle neovlivnis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2900
18.6.20 15:43

Potratila jsem, nechala jsem projít jednu MS a otěhotněla jsem znova. Jinak jsem nedělala nic, brala jsem to tak, ze embryo nebylo v pořádku. Teď jsem v 18. týdnu a věřím, ze to snad bude všechno OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama