Mít dítě bez otce? 43 let

Anonymní
18.6.20 13:37

Mít dítě bez otce? 43 let

Velmi prosím o Vaše názory.
Rozvedená 43 let, 3 děti, ale moc Toužim po dalším dítěti.
Mám kamaráda, který souhlasí s tím, že se mnou prcka mít bude, pokud se tedy v mém věku podaří. Jsme přátele 13 let.
Na rovinu jsme si ujasnili, podrobnosti, jako rodný list, výživné…Nic po něm nebudu chtít.
Jsme opravdu přátele, ne partneři. Nedovedu si představit opět žít s mužem ve společné domácnosti.
Přemýšlím, jsem tak hrozne moc sobecká. Přeji si ještě dat život… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7215
18.6.20 13:40

Za mě to sobecké je :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18666
18.6.20 13:41

Jo, sobecka jsi dost. Kdyby jsi byla brzdetka 43 leta zena, pochopila bych te. Tri deti jiz mas, venuj se jim a nekomplikuj vsem zivot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1542

Kdybys byla bezdětna, tak budiž.. Ale v tom věku a bez partnera, bych do toho nešla, užij si dětí, které máš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23454

A zvládneš ho sama připravit do života?
Osobně bych v této situaci už do dítěte nešla a počkala si na vnoučata.
Je sice hezké, že po něm nic chtít nebudeš, ale stát, a právo dítěte to budou vidět jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27544
18.6.20 13:42
@Anonymní píše:
Mám kamaráda, který souhlasí s tím, že se mnou prcka mít bude, pokud se tedy v mém věku podaří. Jsme přátele 13 let.
Na rovinu jsme si ujasnili, podrobnosti, jako rodný list, výživné…Nic po něm nebudu chtít.
Jsme opravdu přátele, ne partneři. Nedovedu si představit opět žít s mužem ve společné domácnosti.
Přemýšlím, jsem tak hrozne moc sobecká. Přeji si ještě dat život… :srdce:

A bude kamarád zapsaný v rodném listě?

Protože kdyby nebyl a Tobě se něco stalo, tak by dítě šlo do Klokánku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11148
18.6.20 13:44
@Anonymní píše:
Přemýšlím, jsem tak hrozne moc sobecká. Přeji si ještě dat život… :srdce:

V zadnem pripade. 3 deti uz mas, na dalsi jsi stara.
Kdybys byla bezdetna, napsala bych, ze ano. Takhle ale ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1542
18.6.20 13:45
@andelka83 píše:
Je sice hezké, že po něm nic chtít nebudeš, ale stát, a právo dítěte to budou vidět jinak.

A hlavně to dítě bude mít jen starší matku, která se treba ani jeho dospělosti nedozije a pak bude na vše samo.. To běž raději dělat pestounku nebo si adoptuj nějaké větší dítě, které tu péči a lásku fakt potřebuje a můžeš tak někomu pomoci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15809

Víš proč ženy po čtyřicítce začnou toužit po dítěti? Takhle to matka příroda zařídila, aby se ženy ochotně staraly o svá vnoučata a ta měla větší šanci na přežití, nedělá to proto, aby se ženy po čtyřicítce množily… ;). Takový evoluční relikt… Dřív ženy ve čtyřiceti už dávno plodné nebyly, to jen teď, díky výživě, se plodný věk protahuje. Nemáš muže, ktetý by se s tebou o péči podělil a bude to sakra náročný, ne teď, ale až budeš mít dítě v pubertě… nešla bych do toho ani omylem a to mám děti krátce před čtyřicítkou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8032

Ve 43 letech ani s otcem dítěte :roll: Natož tuto absurdní situaci. :roll:
Neblázni… Dítě potřebuje matku, ne babičku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5929
18.6.20 13:46

Takže až dítě půjde do prví třídy vám bude 49-50 let, až půjde v 18 na maturitní ples bude ho doprovázet 61 letá babička, která bude přemýšlet jak uživit dítě na vysoké z důchodu… Kromě toho máte další 3 děti, vzhledem k tomu jak rostou rizika komplikací při těhotenství a porodu jak pro matku, tak pro dítě, nešla bych do toho ani kdyby otec dítěte byl můj partner, natož když bude „neznámý“. Protože když se s vámi něco stane, kdo se postará o děti které už máte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27544
18.6.20 13:46
@andelka83 píše:
Je sice hezké, že po něm nic chtít nebudeš, ale stát, a právo dítěte to budou vidět jinak.

Říká se, že babičky po 40 jsou nejlepší babičky, protože se u nich ještě v podstatě nastartují „mateřské pudy“, myslím, že to tak příroda zařídila, aby dobrovolně pomáhaly svým „mladým“… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
18.6.20 13:47

Kup si psa :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1887
18.6.20 13:47

A neni to jen dalsi troll kterymi se to tu posledni dny mnozi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
18.6.20 13:49

A je to v zájmu budoucího dítěte? Mě jako dítěti, které přišlo na svět jen skrze domluveného oplodnitele, je hodně úzko na duši. Svou matku bych za to nenáviděla. Zkuste se na to podívat i optikou toho dítěte, ne jen vašimi biologickými pudy - ty jsou vašemu budoucímu dítěti zcela u zádele. Já osobně bych toto nikdy nedělala, i kdybych byla bezdětná - to si raději vykompenzuji svoje potřeby jinou činností… třeba pejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama