Potrat v 6 tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
202
21.11.21 14:11

Potrat v 6 tt

Ahoj, zažila jsem samovolný potrat okolo 6tt. Myslíte že tělo to bere jako menstruaci a je možno otěhotnět ještě před první oficiální Menzes po potratu? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
968
21.11.21 14:16

Já osobně bych se snažením počkala aspoň na tu první menstruaci ale asi to není problém po tak ranném potratu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 14:15

Ahoj, já potratila 12.11…byla jsem cca v 7tt ale plod odpovídal 4-5 tt… Potratila jsem samovolně… Nemám sice zkušenost co se týče otěhotnění hned po potratu, nicméně my na nic nečekáme a budeme se snažit hned, je mi dobře jak fyzicky tak psychicky a tady jsem četla hodně zkušeností že některé holky otěhotněli hned po potratu a další MS jim nedošla ;)

• Citovat
  • Nahlásit
202
22.11.21 20:50

Takže nečekas ani na první ms po potratu? Já potratila 7.11…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 21:26
@Ellanka píše:
Takže nečekas ani na první ms po potratu? Já potratila 7.11…

Nečekám, ještě jdu příští týden ve středu na gyndu na ultrazvuk ale dneska jsem byla na krvy v nemocnici a odpoledne mi volali že hcg je na nule takže v pořádku…jak už jsem psala, jsem fyzicky i psychicky v pořádku, já myslím že vím proč jsem potratila, jak jsem zjistila že jsem těhu tak jsem onemocněla, měla jsem hnisavou angínu a zánět sluchovodu, brala jsem dvoje antibiotika než jsem se toho zbavila i když to byly antibiotika které můžou tehotný… Za pár dní po dobrání antibiotik jsem chytla střevní virózu a dva dny na to jsem začala krvácet a potratila jsem… Myslím že to byla právě zapřičiněný tím jak moc jsem byla nemocná a ty antibiotika a podobně… A po přečtení tady na emiminu že se holkám podařilo otěhotnět hned a bylo pak těhu v pořádku jsem se prostě rozhodla že čekat na MS nebudeme

• Citovat
  • Nahlásit
202
22.11.21 21:36

A myslíš že ovulace normálně přijde? Před tou první ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 21:43
@Ellanka píše:
A myslíš že ovulace normálně přijde? Před tou první ms?

Těžko říct, říká se i že ten první cyklus po potratu bývá anovulační… Dělám si ovulační testy a zatím ovulaci nemám, ještě je ale na ovulaci u mě brzo, jsem zatím 11 den cyklu

• Citovat
  • Nahlásit
22.11.21 23:55

Ahoj holky, přidávám se k vám.. já potratila 10.10. v 6tt, u gynekologa vše v pořádku prý to mám brát jako opožděnou menstruaci, tak jsme se snažili o5 dál. Teď čekám, a menstruace ještě nedošla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.21 07:43
@Silwa Csaszárová píše:
Ahoj holky, přidávám se k vám.. já potratila 10.10. v 6tt, u gynekologa vše v pořádku prý to mám brát jako opožděnou menstruaci, tak jsme se snažili o5 dál. Teď čekám, a menstruace ještě nedošla :think:

Ahoj, tak to už máš čas na menstruaci, test sis ještě nedělala?

• Citovat
  • Nahlásit
23.11.21 16:58

Ne nedělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.21 17:01
@Silwa Csaszárová píše:
Ahoj holky, přidávám se k vám.. já potratila 10.10. v 6tt, u gynekologa vše v pořádku prý to mám brát jako opožděnou menstruaci, tak jsme se snažili o5 dál. Teď čekám, a menstruace ještě nedošla :think:
Ahoj, tak to už máš čas na menstruaci, test sis ještě nedělala?
@Silwa Csaszárová píše:
Ne nedělala.

A kdy budeš dělat test?

• Citovat
  • Nahlásit
23.11.21 17:06

Chci ještě počkat, myslím že dorazí dnes pociťuji malinko bolest v podbříšku jako obvykle před menstruací, tak si myslím že dorazí. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.21 17:15
@Silwa Csaszárová píše:
Chci ještě počkat, myslím že dorazí dnes pociťuji malinko bolest v podbříšku jako obvykle před menstruací, tak si myslím že dorazí. :roll:

Tak pak dej vědět, bylo by fajn kdyby nám další MS nepřišla a bylo vše v pořádku 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
548
23.11.21 17:18

ano jde

Naopak to prý pomáhá otěhotnět hned po potratu - dítě se uchytí. Jak to ale dopadne? Ber kyselinu listovou a pij čaj kontryhel. A modlit se, ať to vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.21 17:51

To jsem nevěděla, mám už docela strach, nestalo se mi to poprvé ale po 3, samozřejmě s odstupem.. a určitě dám vědět jak to dopadlo
:roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat