Potratova pil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 12:22
Potratova pil

Zdravím kvůli zdravotním problémům jsem se rozhodla podstoupit interupci :( gyndar mi doporučil tu pilulkovou metodu a já na ní kývla, protože říkal, že to je pro mě šetrnější i kvůli tomu, že nemusím podstupovat narkozu kvůli srdci :zed: šla jsem se hned objednat do nemocnice dostala tři prášky s tím, že další dostanu ve středu a sestra mi řekla, že budu mít šílené bolesti, křeče a budu krvácet po kusech :,( bylo mi tedy z toho zle a hrozně se bojím :,( vážně je to tak strašné? Jsem špatná už jen z toho potratu ještě tohle do toho :,( nějaké zkušenosti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Melpel
Ukecaná baba ;) 2088 příspěvků 12.08.19 12:40

Když jsi špatná z potratu, co ještě zvážit, zda na něj chodit? Zkus kontaktovat organizace pomáhající těhotným ženám, např. https://hnutiprozivot.cz/…ime-pomahame
Třeba ti pomohou a poradí.

Shinky90
Stálice 62 příspěvků 32 inzerátů 12.08.19 12:41

Já sice potratila spontánně, avšak bolesti jsem měla opravdu velké, až jsem brečela, myslela jsem, že mi pukne břicho… A to docela vydržím. Pomohla mi horká sprcha a prášek proti bolesti. Držím pěsti, ať máš co nejhladší průběh. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 12:43

@Melpel jsem z něj špatná, ale jít na něj musím moje srdce by to už nezvládlo :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 12:43

@Shinky90 děkuji :,(

Popeladym
Kecalka 129 příspěvků 12.08.19 12:45
@Anonymní píše:
Zdravím kvůli zdravotním problémům jsem se rozhodla podstoupit interupci :( gyndar mi doporučil tu pilulkovou metodu a já na ní kývla, protože říkal, že to je pro mě šetrnější i kvůli tomu, že nemusím podstupovat narkozu kvůli srdci :zed: šla jsem se hned objednat do nemocnice dostala tři prášky s tím, že další dostanu ve středu a sestra mi řekla, že budu mít šílené bolesti, křeče a budu krvácet po kusech :,( bylo mi tedy z toho zle a hrozně se bojím :,( vážně je to tak strašné? Jsem špatná už jen z toho potratu ještě tohle do toho :,( nějaké zkušenosti?

No, něco budeš muset asi vydržet. Je to prostě řízený potrat. Žádný med. Osobní zkušenost ale nemám. Drž se!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 12:48

@Popeladym no počítala jsem s tím, že to nebude žádný med, ale ta sestra to vysvětlovala pomalu jak kdybych při tom měla umřít :( dekuji :)

Popeladym
Kecalka 129 příspěvků 12.08.19 12:55
@Anonymní píše:
@Popeladym no počítala jsem s tím, že to nebude žádný med, ale ta sestra to vysvětlovala pomalu jak kdybych při tom měla umřít :( dekuji :)

Tak oni upozornit musí. A měli by Ti i podrobně říct, co bude. A nakonec vždycky záleží na konkrétním člověku, jak to podá. Tahle sestra Tě vystrašila, jiná by třeba, i přes vážnost situace, podržela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 12:57

@Popeladym to je jasný jen ona to podala s takovým ledovým klidem :zed: snad to zvládne dost mě vystrasila docela se klepu :(

pikola
Generální žvanilka 21620 příspěvků 12.08.19 13:00

Dostala jsem ty prášky když jsem začala potracet aby to odešlo samo a nemusela na revizi. Nebylo to žádný drama, jako silnější Menzes a trošku mě bolelo břicho. Byla jsem 8-9tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 13:02

@pikola já jsem 5tt přesně se neví prý se to ještě nedá ani spočítat :zed: no ona mi řekla, že budu mít strašný bolesti s krecema a že ze mě budou vypadává kusy… Prostě horor :,(

pikola
Generální žvanilka 21620 příspěvků 12.08.19 13:09
@Anonymní píše:
@pikola já jsem 5tt přesně se neví prý se to ještě nedá ani spočítat :zed: no ona mi řekla, že budu mít strašný bolesti s krecema a že ze mě budou vypadává kusy… Prostě horor :,(

Tak je to potrat a chemicky zásah do těla. Ani po klasickém potratu není nejlíp. Může ti být zle, nemusí ti být nic. Ale vzala bych si radši volno.

Aniga
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 12.08.19 13:19
@Anonymní píše:
@pikola já jsem 5tt přesně se neví prý se to ještě nedá ani spočítat :zed: no ona mi řekla, že budu mít strašný bolesti s krecema a že ze mě budou vypadává kusy… Prostě horor :,(

Potratila jsem přirozeně 6+0 tuším. Ani mi to ve finále nepřišlo jako silnější menstruace, bez bolesti. Žádné drama se nekonalo, spíše psychicky jsem byla tom nic moc, ale jen pár dnů. Naštěstí brzy se mi povedlo znova otěhotnět, takže to zpětně neberu jako nic hrozného (a to první dítě mám z IVF, takže nejsem z těch, co mohou přijít do jiného stavu hned)

Jana206
Nadpozemská drbna 28214 příspěvků 12.08.19 13:26

Taky jsem kdysi mela SP v úplném zacatku. Silnější MS, zimnice, bolesti v kříži a únava.
Vím, že je to mimo diskuzi, ale co máš za srdeční vadu, že další těhotenství nezvladnes? To Ti doporucili na kardiologii, potrat? Respektuji Tvoje rozhodnutí a respektuji i to, když neodpovis :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 13:37

@Jana206 fallotova tetralogie tři porody za sebou a teď už přemýšleli znova nad náhradou navíc jsem po dvouch konizacich takže to nedoporucila ani gyndarka kvůli předčasnému porodu :,( sešlo se toho víc a jsem navíc krátce po posledním porodu tělo by to v tuto chvíli už asi nezvládlo :,(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama